Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (179 Wątki)

łóżeczko/dostawka

Data utworzenia : 2019-06-16 13:43 | Ostatni komentarz 2022-11-28 10:53

Mama_Hani

3730 Odsłony
59 Komentarze

Jak wiecie pod koniec listopada zostanę mamą po raz drugi. Razem z mężem stwierdziliśmy że kupimy dla maluszka dostawkę. Co prawda pokoj dla Hani zrobimy tak jak już było ustalone, ale wiem że ona nie będzie w nim spała. Wiec jej łóżko nadal będzie stało u nas w sypialni a maluszek bedzie spał w dostawce przy naszym łóżku. Za dostawąa przemówił też fakt że bede mogla ją zabrać na dół w cuągu dnia, gdzie maluszek bedzie bezpieczny a ja będę miała oboje na oku. Czy któraś z Was miała taką dostawkę? Na jak długo posłużyła i czy wgl to dobry zakup.

2022-11-28 10:53

U mojej przyjaciółki dostawka się sprawdziła, a teraz w naszym nowym domu, z piętrem uważam, że to bardzo dobra opcja. Zakupiliśmy już dostawkę i zamierzamy z niej korzystać w ciągu dnia i na noc. 

2022-08-29 18:00

u nas jest tylko zwykłe łóżeczko 

2022-08-27 21:46

dostawka fajna jak rodzic chce spać z dzieckiem i jak karmi piersią bo szybko dziecko jest do wzięcia i odłożenia i nie trzeba wstawać z łóżka. Ja miałam zawsze zwykłe łóżeczko, ale ja ten typ co ma problem spać z kimś 

2022-08-26 14:36

Czasy są takie że opcji Jest naprawdę wiele można udogodnić sobie ten okres gdy dziecko jest jeszcze noworodkiem bądź takim małym niemowlaczkiem naprawdę w bardzo różny sposób to wszystko zależy od tego czy mamy mieszkanie czy dom czy do mnie którzy mały parterowy bądź piętrowy wiele czynników na to wpływa ale możliwości również jest wiele Jeżeli mamy taką możliwość zawsze możemy wstawić drugie łóżeczko do salonu połączonego z kuchnią Znam wiele takich rodzin znajomych Gdzie właśnie mają duże domy I tak to u nich funkcjonowało 1 łóżeczko u  góry w pokoju dziecka bądź ogólnie sypialni a drugie właśnie na dole w salonie dziecko wtedy mogłoby być przy mamie gdy ona robiła coś w kuchni mogło na spokojnie odbywać sobie swoje bramki w ciągu dnia Znam też takie opcje gdzie właśnie znajomi bądź rodzina mają duże domy duże salony połączone z kuchnią po prostu na dole tak do pół roku a może i nawet dłużej w zależności jak dziecko rosło i się rozwijało po prostu w ciągu dnia funkcjonował wózek dziecko leżało W gondoli na gondoli usypiało mama zawsze miała je pod zasięgiem wzroku mam też znajomych którzy po prostu wynosili dziecko do góry do sypialni do swojego łóżeczka i korzystali z opcji niani elektronicznej są też tacy którzy właśnie korzystali z koszy Mojżesza Czy dostawek wszystko właśnie w zależności od tego Jakie mamy warunki i na co możemy sobie pozwolić bo wiadomo że na codzień nikt nie będzie po stromych wysokich schodach w te iz powrotem nosił wózka Albo tym bardziej jeżeli nie ma na to miejsca więc fajnie że są takie możliwości jak takie minimalistyczne dostawki i kosze które mogą ułatwić młodym rodzicom funkcjonowanie w tych pierwszych miesiącach życia maluszka

2022-08-26 14:22

teraz te dostawki sa bardziej na czasie sporo rodziców  z tego korzysta ja jednak zadowoliłam sie zwykła opcja łózeczka a poczatkowo też maluch spał albo w łózeczku albo w wózku a pierwsze noce to i kimała z nami wiec taie wedrówki były zanim docelowo zaczeła spać w łózeczku

2022-08-19 14:08

nie miałam dostawki tylko łóżeczko

2019-12-17 15:20

Ja uważam, że dziecko powinno spać w dzień, ale my mamy się normalnie zachowywać. Ja mam salon z aneksem i synek w dzień tutaj zazwyczaj śpi, to ja normalnie wszystko robię. Musi on odróżniać dzień od nocy. Chyba, że da mi popalić to wtedy wolę chodzić na paluszkach. On bardzo lubi pewne hałasy i czasami zaśnie przy okapie włączonym, czy thermomixie.

Z kosza fakt szybko wyrósł. Mimo to uważam, że fajny gadżet bo może dziecko w nim spać, ale i można w nim łatwo ubujać dziecko. Teraz synek śpi zazwyczaj na kocyku na podłodze. Wcześniej była to kanapa, ale odkąd nauczył się obracać to już się bojję go tak zostawiać.

2019-12-16 18:24

Bo np jak zabierze się dziecko ze sobą do kuchni to mozna stukać przez przypadek garnkiem czy sztuccem i głośniej dla dziecka jam jest przy nas niżeli jest w swoim pokoiku w łóżeczku 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna