Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (179 Wątki)

Jak zasypiają niemowlaki?

Data utworzenia : 2017-06-06 21:02 | Ostatni komentarz 2020-02-29 15:48

Maggda

4183 Odsłony
109 Komentarze

Kobietki powiedzcie, jak sypiają Wasze dzieci? Mam 9cio miesięczną córkę, od pierwszych jej dni mała kiepsko spała, często się wybudzała. Każdy mnie pocieszał, że to z czasem minie ale u mnie zaczyna być coraz gorzej... Córcia budzi się średnio co godzinę z płacze, od dwóch tygodniu robi sobie przerwy w nocy po 1-2 godziny! Nie ukrywam, że jest to męczące. Mała jest karmiona mlekiem modyfikowanym, w nocy już nie pije mleka, więc jedzenia się nie domaga. Domyślam się i próbuję najróżniejszych rzeczy ale to nic nie pomaga... Nie zgodzę się z tym, że \"taka jej uroda\" bo bywały już noce z 1-2 pobudkami, także wiem, że potrafi ładnie przespać noc. Dodam, że córka śpi sama w łóżeczku, w swoim pokoju. Może macie podobne doświadczenia z Waszymi pociechami?

2017-06-09 08:12

Moja córcia ma 4miesiące i noce ladnie przesypia. Katorgie przechodzilam do 3miesiaca,mala budzila sie i po nakarmieniu nie chciala spac. Meczylam sie cale noce,minely 3miesiace i problem znikl. Teraz budzi sie tylko na jedzenie,zje i spać.. takze moze jej to naprawde minie,a może boi sie spac sama w pokoju? Moze warto nauczyc ja spania z ulubiona maskotka albo wymeczyc zabawa w ciagu dnia ;)

2017-06-09 06:18

Magda ja daję czasem małej herbatkę z melisy. Spróbuj, może twoja mała się troszkę po niej wyciszy i będzie lepiej spała.

2017-06-08 23:38

Magda moja córka skończyła pół roku i staram się ją odkładać do łóżeczka jak najczęściej. Zwykle w środku nocy biorę już ją do siebie i potem już zostaje ze mną do rana. Do tej pory karmię ją jeszcze w nocy, często jak dostanie pierś po chwili zasypia. Czasem jak się przebudzi i nie wezmę jej od razu do siebie to nie chce długo zasnąć i muszę ją kołysać. Jak do tej pory jeszcze mi nie przespała całej nocy:) U Ciebie trochę inaczej to wygląda, starałaś się od samego początku odkładać dziecko do swojego łóżeczka. Może teraz ma taki okres kiedy potrzebuje twojej bliskości skoro wcześniej tego nie było. Może spróbuj ja wziąć do siebie i sprawdzić czy będzie przy Tobie tak się wybudzała.

2017-06-08 09:06

Mojej siostry synek jak był malutki miał problemy ze snem - na szczęście wyrósł z tego, czego i Wam życzę. Jednak żeby lepiej przesypiał noce chodzili z nim późniejszymi popołudniami na dłuższe spacery - tak im poradził lekarz, żeby dziecko dobrze się dotleniło, wtedy będzie lepiej spało. Trochę im to pomagało :)

2017-06-08 08:50

Annaleszek mój mąż był niesamowitym śpiochem za malucha, ze mną było gorzej ale ja dużo chorowałam więc mama twierdzi, że to było spowodowane chorobami. Badania mała miała robione, wszystko jest w normie. Jeśli chodzi o herbatki uspokajające to nie stosowałam, ale córka (z zalecenia pediatry) była przez 5 dni na czopkach uspokajających Vibrucol, jej zachowanie i sen w nocy ani trochę się nie zmieniły. Jeśli chodzi o dietę to mała jest głownie na kaszach bo wykryłam alergię pokarmową i od początku stopniowo jej wprowadzam kolejne produkty. Marcelina jest bardzo żywiołowym i temperamentnym dzieckiem, może taka jej uroda... Chociaż dziś już minęła druga noc, kiedy mała pięknie ją przespała ale tak jak pisałam wcześniej, nie wychodziłam z nią na spacery przez te dwa dni. Dziś już ruszam bo dziecko musi się dotleniać, zobaczymy czy to będzie miało wpływ na jej sen.

2017-06-08 08:27

Maggda to chyba jesteśmy bezradne skoro już wszystko przerobiłaś i nadal ten problem. A rozpytaj rodzinkę jakim Ty i Mąż byliście dzieckiem? Być może jakieś geny odziedziczyła takie związane ze zdenerwowaniem jakiś wyjątkowy temperament:) A jeszcze nie wspomniałyśmy o herbatce uspokajającej przed snem i przyjrzyj się diecie malutkiej, może ją przecież budzić ból brzuszka, wzdęcia? Zapytaj lekarza co poleca dla niespokojnego malucha przed snem i myślę, że warto zrobić bilans elektrolitów, wiem że niedobór magnezu i potasu może wywoływać niepokój.

2017-06-07 16:54

Bakaliowa czytałam o tym, że dzieci odreagowują w nocy wszystko to, co się wydarzyło z ciągu dnia. U mojej córki wygląda to różnie, czasami po spokojnych dniach są częste pobudki i płacze, a po dniach pełnych wrażeń bardzo spokojny i długi sen, a czasami wygląda to całkowicie odwrotnie. Sprawdzam wszystko... obecnie przestałam wychodzić z nią na spacery, chcę sprawdzić czy one tak nie pobudzając córki w nocy... Już chyba zaczynam największych głupot się domyślać ale co mi pozostało innego ??? jedyne co, to zaakceptować fakt, że ona taka jest i czekać aż wyrośnie.

2017-06-07 16:48

Annaleszek córka spała z nami do 6 miesiąca, noce tak samo wyglądały kiepsko. Powoli ją klimatyzowaliśmy w jej pokoju, aż w końcu przenieśliśmy łóżeczko, Pierwsze dwie noce były super, potem od nowa zaczęły się płacze i częste pobudki, tak jak to było z nami w sypialni. Więc nie wiem, czy o to chodzi. Myślę jeszcze wziąć na noc córkę do mnie do łóżka żeby całą ze mną w łóżku spała, wtedy będę wiedziała czy to napewno chodzi o bliskość, czy o coś innego.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna