Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (180 Wątki)

Gdzie śpi najmłodszy członek rodziny?

Data utworzenia : 2017-07-25 10:15 | Ostatni komentarz 2020-03-26 21:19

Bakaliowa

4228 Odsłony
94 Komentarze

Dziewczyny, jak wygląda u Was noc z maluszkiem? Czy niemowlę już korzysta ze swojego pokoju? Śpi w swoim łóżeczku, w łóżku między rodzicami a może tylko z mamą, wyganiając tatę na kanapę? A może któraś z Was spała z dzieckiem gdy było małe i po osiągnięciu jakiegoś wieku z sukcesem przeniosła do własnego łóżeczka? U mnie syn sypia różnie - czasem w naszym łóżku, czasem w swoim i nie wiem, czy to już czas na jakąś konsekwencję w tym temacie.

2017-07-25 20:12

u nas mały jakieś 3 tyg spał z nami potem już sam włóżeczku

2017-07-25 14:26

Jeśli Maluszek jest bardzo mały to śpi w swoim łóżeczku ale w naszym pokoju. Jak tylko Trochę podrośnie od razu przenosimy go do swojego pokoju ewentualnie pomagając mu czasami zasnąć. Obyło się to u nas bez żadnych problemów każde dziecko ma swój pokój i każdy jest zadowolony

2017-07-25 12:52

Wydaje mi się, że najwygodniej i najbardziej praktycznie, a przy tym najbezpieczniej jest gdy maluch śpi w swoim łóżeczku, ale w pokoju sypialnym rodziców. Wówczas rodzice cały czas mają go przy sobie, nie muszą daleko chodzić gdy maluch zapłacze, przebudzi się lub jest głodny, a jednak najbezpieczniej jest gdy dziecko śpi w swoim łóżeczku, a nie z rodzicami w łóżku. Oczywiście można zabrać go na czas karmienia do swojego łóżka, zwłaszcza nas ranem i pospać przytulonym do siebie, ale noc dziecko powinno spędzać w swoim łóżeczku.

2017-07-25 12:16

Moja córka ma 2 miesiace i śpi raczej z nami ze względu na moją wygodę ale też przez to że uwielbiam z nią spać i jak odstawiam do łóżeczka to czuję pustkę. Każdy rodzic podchodzi do tego indywidualnie także nie ma co sugerować się innymi. Jeśli czujesz się z tym dobrze i wygodnie Ci z malcem w lozku to śpij z nim a jeśli uważasz że powinno od początku w łóżeczku to tak zrób. U mnie mała śpi w lozku jednak przyzasypianiu nie zawsze jesteśmy z nią, dookoła daje jej poduszki żeby czuła się bezpiecznie i dlatego też nie ma problemu żeby później spała w łóżeczku. Bywały noce że dawałam ją do lozeczks bo nie umialam się ułożyć no i spała tak samo w łóżeczku jak z nami w lozku ;)

2017-07-25 11:02

U mnie córka od początku śpi w swoim łóżeczku, nie chciałam jej przyzwyczajać do spania z nami w łóżku. Przez pierwsze 5 miesięcy łóżeczko stało w naszej sypialni, później przenieśliśmy je do pokoju córeczki. A noce bywają różne, czasami córka śpi super, a czasami bywa i tak, że przez całą noc budzi się co godzinę... Bywają dni, że nad ranem często się wybudza, więc wtedy ją biorę do naszego łóżka i razem sobie śpimy jeszcze godzinkę, czy dwie.

2017-07-25 10:37

Bakaliowa, u nas synek na początku spał sam w swoim łóżeczku w naszej sypilani, ale potem kilka położnych dało nam kilka \"dobrych rad\" i skończyły się dobre czasy... Synek zasypiał u siebie, ale w nocy budził się wielokrotnie na karmienie, a ja byłam tak wyczerpana, że kładłam go między sobą a mężem w naszym łóżku i karmiłam na leżąco (oczywiście było z tym sporo gimnastyki, bo musiałam zmieniać piersi przy kolejnym karmieniu). Później próbowaliśmy co prawda odkładać małego do łóżeczka, ale on strasznie nie lubił w nim spać (przyzwyczaił się do spania z nami). Nie jesteśmy z tego dumni, ale tak było... Po mniej więcej roku i trzech miesiącach wpadliśmy na pomysł, aby kupić synkowi takie normalne łóżeczko dla starszych dzieci z barierką (już ładnie chodził) i ustawić je w naszej sypialni i to zdziałało cuda! Od tej pory maluch spał sam, choć w naszym pokoju. Oczywiście był już też starszy. Ale dzięki takiemu zabiegowi udało mi się także ograniczyć nocne karmienia. Dodam też, że wóczas mieliśmy taki dziwny układ mieszkania, że choć było ono trzypokojowe, to ten trzeci pokoik dziecięcy był tak malutki, że łóżka i tak byśmy do niego nie wstawili (tzn. moglibyśmy wstawić, ale poza nim i może jakimś maluteńkim regałem nic by się tam więcej nie zmieściło). Była to nasza bawialnia :) Prawie rok później przeprowadziliśmy się i synek dostał już normalny, duży pokój, nowe łóżko i od tej pory śpi sam... Taka to nasza historia :) Teraz czekamy na drugiego malucha, którego chciałabym konsekwentnie uczyć spania w swoim łóżeczku, aby nie powtórzyć \"błędów z przeszłości\", ale zobaczymy jak będzie ;)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna