Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (181 Wątki)

Artykuły dla niemowlaka (zabawki/gadżety/produkty do pielęgnacji) - co warto kupić, a co nie?

Data utworzenia : 2018-02-12 10:50 | Ostatni komentarz 2020-03-28 23:40

Mama_Gratki

3887 Odsłony
72 Komentarze

Mamusie, każda z nas ma swoje doświadczenia, niektóre artykuły dla dzieci (zabawki, gadżety, artykuły do pielęgnacji) przypadły Wam do gustu, inne nie. Przyszłe mamy często robią zakupy \"w ciemno\". Kupiłam kilka całkowicie nieprzydatnych produktów, a o niektórych które mogłyby mi się przydać - po prostu nie wiedziałam. Pomyślałam, że warto zrobić tutaj bazę rzeczy, które warto kupić, albo i nie, z krótkim uzasadnieniem dlaczego u nas się sprawdził, bądź przeciwnie. Zacznę od gryzaka - malinki - świetny! Ma sporo wypustek, które przynoszą ulgę maluchowi podczas ząbkowania. Można go schłodzić. W linku znajdziecie zdjęcie. Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych. https://www.google.pl/search?q=gryzak+malina&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=dCL3OqjOXW53uM%253A%252C5-JjTHB9s95GDM%252C_&usg=___lvbYu9KhogPqJCJvfQs7egPnFg%3D&sa=X&ved=0ahUKEwj43NSZjKDZAhXRCewKHVXvBgoQ9QEIKzAB#imgrc=dCL3OqjOXW53uM: Z jakich produktów jesteście zadowolone, a jaki produkt Was rozczarował?

2020-03-28 23:40

Każde dziecko jest inne i przed urodzeniem nie wiemy jakie będzie, nie ma co robić dużych zapasów pieluch i kosmetyków do pielęgnacji, w przypadku wrażliwej skóry nie zostaną zużyte. Niektóre dzieci tolerują wszystkie pieluchy i kosmetyki a dla innych dzieci jak u moich trzeba szukać metodą prób i błędów co będzie najlepsze do ich delikatnej skóry. Otulacz - rożek posłuży bardzo krótko bo dziecko rośnie i zaczyna się wiercić, rozkopuje się w nim, do spania polecam śpiworek - bezpieczny bo nie da się go naciągnąć na buźkę i dziecko się nie odkryje ruszając się w czasie snu.

2020-03-26 21:22

U nas zakaz dotykania kabli. To nie zabawka z nimi żartu nie ma

2020-03-26 15:05

U mnie stolik interaktywny się teraz sprawdza, a mamy 8 miesięcy. Jednak chyba najlepsze są niekonwencjonalne zabawki, czyli butelki, sznureczki, kable. Teraz jest etap, że fajne jest to przy czym można stać. Synek mało czym się teraz bawi, tylko by stał.

2020-03-23 22:48

Ja uwielbiam Szczeniaczka Uczniaczka. Mam dwa. Jeden został mi po synku, a drugi córka dostała na chrzest. Ten starszy model mi się bardziej podoba, ale uważam, se warto kupić nawet i tę nową wersję. Plus kostka edukacyjna z zabawek to must have :)

2020-03-23 12:13

U nas teraz najlepsza zabawa to rzucanie piłeczka 

2020-03-23 10:41

Myslę, że nie ma konieczności kupowania zbyt wielu zabawek. U nas obecnie córka 11 miesięcy bawi się butelkami plastikowymi, stolikiem interkatywnym. Ale również piramida z klockami jej się podoba. :) 

2020-02-26 12:51

U nas też stoik interaktywny jest non stop w użyciu. A najbardziej pianinko

2020-02-26 10:15

Zabawki- u nas cały czas atrakcją jest stolik interaktywny firmy Smily Play. Córka uwielbia motylka, którego skrzydełko można otwierać i zamykać, oraz odgłosy zwierząt. Bardzo praktyczny stolik i posiada wiele funkcji.

 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna