Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (179 Wątki)

Artykuły dla niemowlaka (zabawki/gadżety/produkty do pielęgnacji) - co warto kupić, a co nie?

Data utworzenia : 2018-02-12 10:50 | Ostatni komentarz 2020-03-28 23:40

Mama_Gratki

3875 Odsłony
72 Komentarze

Mamusie, każda z nas ma swoje doświadczenia, niektóre artykuły dla dzieci (zabawki, gadżety, artykuły do pielęgnacji) przypadły Wam do gustu, inne nie. Przyszłe mamy często robią zakupy \"w ciemno\". Kupiłam kilka całkowicie nieprzydatnych produktów, a o niektórych które mogłyby mi się przydać - po prostu nie wiedziałam. Pomyślałam, że warto zrobić tutaj bazę rzeczy, które warto kupić, albo i nie, z krótkim uzasadnieniem dlaczego u nas się sprawdził, bądź przeciwnie. Zacznę od gryzaka - malinki - świetny! Ma sporo wypustek, które przynoszą ulgę maluchowi podczas ząbkowania. Można go schłodzić. W linku znajdziecie zdjęcie. Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych. https://www.google.pl/search?q=gryzak+malina&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=dCL3OqjOXW53uM%253A%252C5-JjTHB9s95GDM%252C_&usg=___lvbYu9KhogPqJCJvfQs7egPnFg%3D&sa=X&ved=0ahUKEwj43NSZjKDZAhXRCewKHVXvBgoQ9QEIKzAB#imgrc=dCL3OqjOXW53uM: Z jakich produktów jesteście zadowolone, a jaki produkt Was rozczarował?

2018-02-13 11:27

U nas super się sprawdzają gumowe klocki Smiki. Mata piankową do zabawy na podłodze. A do przewijania podkłady jednorazowe. I karuzela do łóżeczka.

2018-02-13 08:22

Przypomniało mi się że przy synu teraz fajnym \" gadżetem\" jest mata/ dywan piankowy . Fajny ciepły , nie ściąga się nic , przy początkach pełzania czy raczkowania dziecko się nie ślizga .Łatwe do utrzymania w czystości - wystarczy wytrzeć mokra chusteczka i po brudzie . Wybór kolorystyczny bardzo duży ( fajne są szachownice czarno biale ale drogie ) jest dwustronna. myślę że posłuży nam na dlugo bo moja 4 latka lubi się na niej bawić . Przy córce miałam puzzle piankowe i było dla mnie to przekleństwo- ona codziennie to rozkładała jak już była mobilniejsza i ciężko było pod tym posprzątać bez składania wszystkich części. Podaje linka do przykładowej https://www.ceneo.pl/52302582?se=9jCyx9WaaYkeIKRAm43MOB7H0C1TBDZh&gclid=EAIaIQobChMIhcC_ra2i2QIVcxbTCh2yKQkyEAAYASAAEgJBKvD_BwE

2018-02-13 00:34

mojego synka zabawki interaktywne prawie wcale nie interesowały w końcu wszystkie po kolei posprzedawałam za to klocki były nr 1 od najmłodszego i do teraz są nr 1

2018-02-13 00:32

mi też bardzo przydał się leżaczek bujaczek, rożki dużo używałam, wygodne miejsce do karmienia choćby wygodny fotel i nie koniecznie jakiś nowy i nowoczesny tylko z fajnymi bokami :) książeczki kontrastowe to na pewno

2018-02-12 22:39

U nas bardzo przydatne jest i bylo: Leżaczek Bujaczek, gryzaczki na ząbkowanie bardzo dobre przynosi dziecku ulge,Zabawki interaktywne.Nie ma co tez przesadzac bo niektore rzeczy moga byc wogole nie potrzebne.Ja przy pierwszym dziecku tyle na kupiłam zabawek ktore wogole nie były bezużyteczne dlatego przy córce już staram sie kupować co wiem ze napewno beda do użytku

2018-02-12 17:08

Kazda mama chyab była w tej sytuacji ze kupiła kilka nawet rzeczy które stały sie bezużyteczne . JA przy córce sporo tych rzeczy miałam a teraz przy synku ograniczam do minimum wszystkie i kosmetyki i zabawki , zresztą woli się bawić rzeczami córki lub pustymi butelkami po wodzie niż grzechotkami itp. u nas poza gryzakami używamy szczoteczek z rożnymi główkami do masowania dziąsełek ale to juz przy większych dzieciaczkach ( moj ma 6 mcy i teraz woli to niz gryzak) Chusta - wybawienie moje od urodzenia(przy obojgu) a później jak już samo siada nosidło ergonomiczne. i bujaczek leżaczek - ja mam najzwyklejszy z fp i niezastąpiony w przydatnych chwilach na początku , później do karmienia początkowego .

2018-02-12 12:05

podobny telefon z fp ma mój bratanek, świetna rzecz, sprawia mu dużo frajdy. Co do rożka - i tak kupię i dam Wam znać czy sprawdzi się u mnie :) książeczkę kontrastową masz miękką czy twardą?

2018-02-12 11:29

U nas z zabawek furore robi telefon z fisher price - Młodą nic tak nie cieszy jak on - https://www.smyk.com/fisher-price-muzyczny-telefonik-zawieszka.html?gclid=CjwKCAiAk4XUBRB5EiwAHBLUMeRFr9JsNzJ0PI9LvRs0XB9DQFT6eK_3vdiaYkjodxes6WsdQehaxhoCmKYQAvD_BwE Druga zabawka, którą Młoda lubi jest szeleszcząca książeczka kontrastowa - http://lullalove.pl/ Bardzo przydaje mi się przywieszka do smoczka, nie ruszamy się bez niej z domu. U nas nie sprawdził się rożek niemowlęcy, ale wiem, że wiele z Was sobie go chwali. Uzyliśmy go zaraz po przyjściu ze szpitala i od tamtego momentu leży w szafie.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna