Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Małe dziecko (92 Wątki)

Obgryzanie łóżeczka

Data utworzenia : 2018-10-25 09:51 | Ostatni komentarz 2020-05-02 11:47

asia6996

6031 Odsłony
39 Komentarze

Drogie mamy, mój prawie półtora roczny syn gryzie łóżeczko. Jeszcze chwila i będzie całe zjedzone...czuję się jakbym miała bobra w domu. Początkowo było kilka śladów pogryzionych, ale teraz nie idzie tego opanować. Kiedy syn jest w łóżeczku i akurat się nie bawi to już wiadomo, że zjada łóżeczko. Obgryzie co może, a kawałki wyciąga z buźki i wypluwa, na szczęście ich nie połyka. Może ktoś z Was miał też taki problem i sobie z tym poradził?

2018-12-16 20:06

Kontrola jakości tak się nie powinno robić moim zdaniem to stare metody które coz powinny wyjść z obiegu najlepiej dziecku tłumaczyć A nie używać tak drastycznych sposobów.

2018-12-15 18:06

Ja bym posmarowała łóżeczko czymś nietrującym a paskudnym dla dziecka, coś gorzkiego albo kwaśnego.

2018-11-05 14:00

Nie spotkałam się z takim przypadkiem. Może idą ząbki. Sama nie wiem nie chciała bym wprowadzać w panikę ale lepiej udać się z dzieckiem do specjalisty.

2018-10-29 09:58

asiu to jak obgryza górną część łóżeczka to pomyśl o tych silikonowych zabezpieczeniach. Raz założysz i masz spokój. Odnośnie ząbkowania to wypróbuj żelowe gryzaki, które możesz schłodzić w lodówce. Dobre są też po prostu schłodzone warzywa np marchewka. Oczywiście warto też masować obolałe dziąsła jak Ci da synek:)

2018-10-29 08:39

Asiu, u nas też bratanek obgryzał łóżeczko, u dziewczyn również wiec to chyba normalny etap, przejściowy, to na pewno. Próbuj różne gryzaki bo moja córka nie lubi żelowych, ale wodne i takie jakby gumowe już tak.świetne do gryzienia są kartonowe grube książeczki, zauważyłaś to u Was?moj bratanek wolał książeczkę niż łóżeczko wiec może warto wybrać mniejsze zło? Co do smarowania łóżeczka, zastanawiam się czy po soku z cytryny nie puści albo odbarwienia się farba? Ale zawsze można pomalować ponownie. Myślałaś o smarowaniu tego ulubionego miejsca sokiem z czosnku? Tylko to akurat będzie intensywnie pachniało i nie znamy reakcji synka. Możesz spróbować na jakimś innym meblu na przykład. Jak widzisz że synek gryzie coś czego nie powinien to zaproponuj mu gryzak i posmaruj dziąsła żelem masując je też. Super sprawdza się delikatne uciekanie palcem punktów na dziadkach tak jakbyś chciała tą szczękę otworzyć - uciskaj delikatnie i obserwuj czy synkowi to przynosi ulgę, moja córa to uwielbia :) uciskaj tam gdzie nie ma ząbków jeszcze

2018-10-28 16:48

No to faktycznie u nas tak źle nie jest, za nas się nie bierze. Maścią mu smaruje zawsze jak idą, a łóżeczko zjedzone jednak i tak jest... Wróciłam z powrotem do gryzaków i faktycznie trochę lepiej, chociaż i tak zajmują go tylko na 5 minut i za chwile tradycyjnie idzie pogryźć dalej łóżko :D

2018-10-27 23:58

A może spróbuj cos mu dac jesli widzisz ze obgryza łóżeczko . Jezli ida zabki polecam smarowanie dziaselek maściami . To tez pomaga zlagodzic i zapomniec dziecku o tym ze lozeczko przed chwila bylo idealne na dziaselka :p

2018-10-27 23:46

Mój syn gryzl nawet pierś więc lepiej nawet że gryzie ręce niż pierś zdecydowanie. I tatusia gryzl i mnie jak zabkuje zawsze gryzie wszystko tatę próbuje zawsze w nos ugryźć i policzki niekiedy i w ramie zależy mnie już I w ręce i w policzek ugryźć zdołał w ramie brzuch też ale poważnie nikomu nie życzę przekonać się jak to jest jak ma się ząbki dziecka wokół sutka i jak dziecko umie ugryźć w czasie karmienia ja się męczyłam byłam zdruzgotana miałam opór wgl dac synkowi mleka bo gryzl od razu doszło do tego że tyle ile sciagnelam to mu dalam w kubku pomimo że potrzebował więcej mleka to zastosowałam innym piciem i jedzeniem syn wisiał mi na dekolcie A ja się bałam po jednym dniu zauważyłam że jak zaśnie i na śpiąco je nie gryzie więc zaczęłam usypiac na rękach i jak zasnął dopiero dawać A tak jak był przytomny to lek tak mnie pogryzl że miałam rany ale udało mi się z nim poradzić i przestał ja byłam już na skraju załamania piersi jak kamienie A nie mogłam nakarmić bo gryzl.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna