Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Dieta (164 Wątki)

Rozszerzanie diety po 6 miesiącu.

Data utworzenia : 2019-04-05 12:07 | Ostatni komentarz 2021-05-04 13:40

P_A_Korabik

4420 Odsłony
121 Komentarze

25 marca mój Maksym skończył 6 miesięcy. Rozszerzając dietę chcieliśmy postawić na BLW, aczkolwiek mały dostaje też zupy krem. ostatnio przeczytałam, że dziecko w 7mc powinno otrzymywać 5 posiłków, w tym 2 butelki mleka i 3 inne posiłki. dla mnie jest to trochę nierealne. To moje pierwsze dziecko i im więcej czytam tym bardziej się gubię. Obecnie mały dostaje jeść, co 3 godziny (raz w nocy) po 150ml mm i raz dziennie kawałki owoców oraz warzyw. Póki, co jedzenie nie idzie nam jakoś super i nie jestem pewna czy się najada. Jak to wyglądało u was? Na czym się skupić, żeby było dobrze?

2021-05-04 13:40 | Post edytowany:2021-05-04 13:43

My przed tym całym wirusem na zakupy jechaliśmy zawsze razem przeważnie tak raz czy 2 razy w tygodniu na takie większe pozniej na bieżąco tylko któreś z nas dokupowalo gdzies po drodze jakies pieczywo a teraz jak już jest dziecko i te czasy covida to zeby dziecka nie ciągnąć zawsze jedno z nas jedzie na zakupy a 2 z dzieckiem zostaje maz mniej więcej wie co kupujemy na codzień wiec nawet gdy jedzie sam załóżmy prosto po pracy a ja nie zrobię mu listy to i tak mniej więcej wie co do domu potrzebne co  moze sie przydać i skompletuje fajne zestawy nawet nie raz pomyśli w głowie i nakupi czegoś na kilka obiadów do przodu w zależności od tego co widzi na fajnej promocji czy też jakieś mięso świeże jest w danym momencie nie jest tak ze trzeba mu ścisłą listę zrobic i jej się trzyma a gdy juz konkretnej rzeczy nie ma to pojawia się problem 

2020-02-26 20:50

Ja zanim wyślę na zakupy to pokazuje listę i mówię co jakie chce. Jak coś nie wie pyta mnie i pokazuje np zdjęcie. 

2020-02-26 16:19

Moj czasem mowi od razu zebyu zdjecie wyslac bo to i to z listy nie wie co to jest. 

2020-02-26 13:33

U mnie mąż to nie z tych co by dzwonił, chyba, że dla synka czy, że konkretnie zaznaczyłam. Tak do bierze pierwsze lepsze, albo kilka abym miała wybór.

2020-02-26 13:30

Tak to jest z tymi facetami. Ja nie narzekam bo mam naprawdę wszystko co chce załatwione no ale na codzień z charakteru jest straszny nerwus i nic z tym nie zrobię. 

2020-02-26 13:17

Monia to nieźle..mój aż tak nie ma. Czasem sam podejmuje decyzję albo kojarzy jakie kupuje 

2020-02-26 12:39

Mój nawet jak ma zapisane to zapomina kupić. Ale jeździmy najczęściej razem na zakupy wtedy wszystko po kontrola :) 

2020-02-26 00:41

Tyle że jest straszny nerwus. Jak nie ma dokładnie napisane lub zdjęcia zrobionego to się denerwuje i dzwoni co i jak bo nie wie czy dobre itp. 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna