Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Zabawa (212 Wątki)

Karty kontrastowe i nauka przez zabawę

Data utworzenia : 2017-07-17 18:19 | Ostatni komentarz 2020-04-07 23:35

martunia_7m

4765 Odsłony
77 Komentarze

Dokonałam ostatnio zakupu kart kontrastowych dla maluszka, taki zakup na wyrost, poza bajkami do poduchy, które na razie czytam do brzuszka :) Ciekawa jestem, czy zgodnie z opisanymi instrukcjami niemowlaki są zainteresowane czarno-białymi kartami? Czy łatwo zainteresować takie maleństwo i zachęcić do zabawy-nauki? Korzystacie mamusie z takich kart? Jakie inne metody nauki przez zabawę stosujecie ze swoimi niemowlaczkami? :)

2018-01-31 23:08

nawet pościel czarno biała jest podobno bardzo wskazana dla niemowląt ale nie wiem czy to nie za wiele bodźców jak dla noworodka mam tu więc mieszane uczucia

2018-01-31 23:06

ja też z synkiem bawiłam się książeczkami kontrastowymi czarno biało czerwone i synek bardzo był nimi zahipnotyzowany miał też zabaweczkę maskotkę czarno białą i uwielbiał ją

2018-01-31 23:01

podłączam się do pytania o te książeczki z różnymi strukturami

2018-01-27 12:43

Super! izapodg, gdzie kupiłaś tą książeczkę z małpkami o różnych fakturach?

2018-01-27 06:06

Książeczki kontrastowe to nasza najlepsza zabawa :) synek ma 3.5 mies i chętnie je ogląda. Mogę podpowiedzieć, że tanie książeczki Smart Books są w Stokrotce po 4.99 zł (te same w Empiku po 14.99 zł) oraz w Biedronce pakiet 3 książeczek po 7.99 zl. My się obkupilusmy i teraz przegladamy :) Fajnymi ksiazeczkamu dla malucha są też takie, które mają różne faktury, np. my mamy z malpkami i na kazdej stronie malpka ma inną część ciała z roznych materiałów tzn. gładką stopę, szorstki język czy wlochaty brzuch - synek chętnie dotyka taka książeczkę.

2018-01-26 21:05

My mamy książeczkę z lullalove i Mała jest nią zachwycona, naprawdę polecam :) Mamy też książeczkę, ale dopiero od 3 miesiąca, więc czekamy aż dorośniemy. Znajomy nam polecał ich kupno i cieszę się, ze to zrobiliśmy.

2018-01-26 20:53

O tak super sprawa z tymi kontrastowymi książeczkami , przy córce tego nie miałam co prawda i używaliśmy normalnych ksiazeczek itp ale syenk teraza i bardzo ja lubi. Że wszystkich ta wybiera jako pierwsza :)

2018-01-16 14:02

Książeczki, karty czy takie piankowe puzzle kontrastowe super sprawa dla maluszków. Czuczu ma fajne karty. Na początku zdecydowanie maluszków bardziej interesują takie kontrasty. Myślę, że warto z maluchem ćwiczyć.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna