result.title | striphtml

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Oferty pracy

Nasza firma jest liderem polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt. Od prawie 30 lat nasze produkty trafiają w ręce klientów z ponad 50 krajów, zaspokajając potrzeby najmłodszych i ich rodziców.  Firma Canpol Sp. z o. o. jest właścicielem dwóch marek z branży dziecięcej - Canpol babies i LOVI, które tworzymy z pasją i oddaniem.

Wiemy, że największą wartością firmy są nasi pracownicy, a dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu odnosimy sukcesy. Stawiamy na ich rozwój, stabilność zatrudnienia i dobrą atmosferę pracy.
Chcesz do nas dołączyć? Poniżej znajdziesz aktualne oferty pracy:

Specjalista ds. Trade Marketingu Zwiń Rozwiń

Miejsce pracy: Słubica B przy trasie S8

Zakres obowiązków:

  • uczestnictwo w procesach przygotowywania planu działań Trade Marketingowych dla wybranych kanałów sprzedaży
  • praca z danymi, analiza, wnioskowanie
  • rekomendowanie działań na podstawie posiadanych danych ze źródeł wewnętrznych oraz zewnętrznych dotyczących sytuacji rynkowej marek w kanale
  • opracowywanie planów promocji, ich prezentacja, wdrażanie oraz rozliczanie
  • weryfikacja metod obsługi lokalnych i sezonowych akcji promocyjnych, współpraca z agencjami, nadzór nad wyposażeniem i środkami POS
  • ocena efektywności akcji promocyjnych, ich skuteczności, rentowności, kontrola kosztów
  • analiza i ocena efektywności obsługi kanału przez Dział Sprzedaży
  • analiza asortymentu, miejsca sprzedaży, ekspozycji, ceny
  • opracowywanie metod maksymalnego wykorzystania potencjału sprzedaży u danego klienta dla poszczególnych produktów.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w podobnym obszarze odpowiedzialności – czynnik warunkujący
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych oraz dobrej znajomości Excela i PPT
  • doświadczenia w pracy z bazami danych
  • łatwości nawiązywania kontaktów oraz umiejętności budowania pozytywnych relacji
  • wykształcenia wyższego najlepiej z obszaru marketingu
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • dodatkowy atut - dobra znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet sportowy i medyczny współfinansowany przez pracodawcę
  • pracę w młodym, sympatycznym i zaangażowanym zespole

Jeśli cechuje cię:

  • pasja wobec codziennej pracy
  • wysoka pro aktywność i samodzielność
  • optymistyczne nastawienie do pojawiających się projektów, nie boisz się napotykanych trudności
  • zaangażowanie w pracę na rzecz osiągania sukcesów własnych oraz całego zespołu
  • asertywność

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Asystent ds. eksportu Zwiń Rozwiń

Miejsce Pracy: Żabia Wola, Słubica B przy trasie S8

  • Kompleksowa obsługa zamówień klientów zagranicznych
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Prowadzenie korespondencji handlowej
  • Współpraca z agencjami celnymi
  • Współpraca z innymi działami firmy m.in.: Działem Logistyki, Zakupów, Magazynu oraz Działem Produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego – warunek konieczny
  • Mile widziana - dobra znajomość języka angielskiego
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy biurowej
  • Znajomość zasad współpracy z krajami spoza Unii Europejskiej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie na czas - adekwatne do posiadanych kompetencji
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pakiet sportowy i medyczny współfinasowany przez pracodawcę
  • pracę w młodym, sympatycznym i zaangażowanym zespole dla firmy o silnej pozycji rynkowej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.