{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Нет результатов поиска

При выполнении поиска произошла ошибка, попробуйте еще раз

Товары
Products
Предыдущая страница 1 2 ... 32 Следующая страница

Akcesoria dla niemowląt - dlaczego warto postawić na sprawdzoną markę z wieloletnią tradycją?

 

Zastanawiasz się jakie artykuły niemowlęce wybrać? Postaw na sprawdzone akcesoria dla niemowlaka od producenta z 30-letnią tradycją. W firmie Canpol produkty posiadają najwyższą jakość i stanowią idealne wsparcie dla świeżo upieczonych rodziców. Dzięki temu pomagamy cieszyć się udanym początkiem macierzyństwa. W portfolio marki Canpol babies znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria dla niemowląt.

W firmie Canpol produkty są projektowane w Polsce, produkowane w nowoczesnej fabryce, następnie testowane w laboratorium. Nieustannie dbamy o najwyższą jakość procesu produkcyjnego. Produkty Canpol babies cechują się nie tylko ciekawym, nowoczesnym wzornictwem, ale także bezpieczeństwem. W naszej ofercie znajdują się akcesoria dla niemowlaka m. in. z zakresu karmienia, pielęgnacji, zabawy i bezpieczeństwa.

Na start w macierzyństwie oferujemy artykuły w zakresu ciąży i połogu – to niezbędne akcesoria dla niemowląt i mam karmiących, które powinny się znaleźć w wyprawce oraz torbie do szpitala. Po porodzie młodej mamie potrzebne będą podkłady poporodowe, podkłady wielofunkcyjne i majtki poporodowe. Gdy rodzi się dziecko, nasze artykuły niemowlęce są bardzo pomocne w pielęgnacji maluszka. To, co Ci się przyda to aspirator, szczotka do włosów, okrycie kąpielowe i wiele innych.

Pomagamy mamom karmić piersią. Posiadamy akcesoria dla niemowląt i mam karmiących takie, jak laktatory, biustonosze do karmienia, wkładki laktacyjne i osłonki piersi. Wspieramy mamy także w oferując szeroką bazę wiedzy na temat karmienia dostępną na naszej stronie internetowej.

Mamy karmiące butelką mogą u nas znaleźć takie pomocne akcesoria dla niemowląt jak sterylizator, podgrzewacz, butelki i smoczki. Posiadamy zarówno butelki wąsko jak i szerokootworowe. Wszystkie butelki i smoczki są wykonane z bezpiecznych surowców wolnych od bisfenolu.

Wspomagamy rozwój maluszka posiadając szeroką ofertę zabawek. W kategorii zabawa znajdziesz takie akcesoria niemowlęce jak maty do zabawy, karuzele, grzechotki, gryzaki, zabawki kąpielowe i edukacyjne.

Posiadamy szeroką ofertę produktów do uspokajania. W tej kategorii znajdziesz akcesoria dla niemowlaka takie, jak smoczki uspokajające, zawieszki do smoczków, pojemniki i etui na smoczki. Oferujemy smoczki kauczukowe i silikonowe, okrągłe, anatomiczne i symetryczne.

Rodzicom, którzy rozszerzają dziecku dietę proponujemy szereg produktów, takich jak bidony, kubki, talerzyki, sztućce. Te artykuły dla niemowlaka rozpoczynającego swoją przygodę z samodzielnym jedzeniem wykonane są z plastiku, bambusa lub melaminy. Posiadają ciekawe wzory, które z pewnością zaciekawią malucha i umilą mu posiłki.

Gdy maluch zaczyna raczkować, warto zaopatrzyć się w akcesoria dla niemowląt z zakresu bezpieczeństwa. W naszej ofercie posiadamy zabezpieczenia gniazd, szafek i kantów. Dzięki tym produktom będziesz mieć pewność, że ruchliwemu maluszkowi nie stanie się nic złego.

W swojej ofercie posiadamy nie tylko akcesoria niemowlęce, ale również szeroką ofertę produktów dla mam takich jak plecaki z funkcją przypięcia do wózka oraz torby na przybory potrzebne na spacerze i podczas podróży.

 

Akcesoria dla noworodków

 

Produkty Canpol babies są dedykowane dzieciom już od pierwszych dni życia. W portfolio znajdują się akcesoria z zakresu karmienia i pielęgnacji, które warto skompletować jeszcze przed porodem. W ofercie firmy Canpol produkty są odpowiednio dostosowane do wieku maluszka. Szczególne miejsce zajmują w niej akcesoria dla noworodków. Gdy maleństwo przychodzi na świat warto zaopatrzyć się w nasze artykuły pielęgnacyjne takie, jak nożyczki dla niemowląt, szczotkę do włosów, aspirator do noska, termometr czy podkłady wielofunkcyjne, które są bardzo przydatne podczas przewijania. Oferujemy również takie akcesoria dla noworodków jak okrycia kąpielowe, termometry do kąpieli oraz patyczki higieniczne.

Płacz noworodka ukoi smoczek uspokajający. Posiadamy smoczki w rozmiarach dla najmłodszych maleństw. Dla noworodka proponujemy smoczek z kolekcji Light Touch z wyjątkowo lekką tarczką i miękką gumką, polecany przez neurologopedów jako pierwszy smoczek dla dziecka.

W kategorii zabawa posiadamy akcesoria dla noworodków w postaci dedykowanej od pierwszych dni życia kolekcji zabawek Sensory Toys. Zabawki w kolorach biel, czerń i czerwień stymulują zmysł wzroku maluszka, a różnorodne materiały i faktury pobudzają zmysł dotyku.

W firmie Canpol produkty, a w szczególności akcesoria dla noworodków są konsultowane z grupami mam na etapie projektowania. Dzięki temu są odpowiednio dostosowane do potrzeb młodych rodziców.

Развернуть Свернуть
Будем на связи!

Хотите первыми узнавать о наших новинках? Подпишитесь на новостную рассылку уже сегодня!

Оператор персональных данных: Canpol Sp. z o. o., Puławska 430, 02-884 Warszawa (далее — «Canpol» или «компания»). РАЗВЕРНУТЬ СВЕРНУТЬ

С какой целью и на каком основании мы обрабатываем ваши данные?
Canpol собирает и использует (обрабатывает) ваши персональные данные в целях осуществления новостной рассылки по электронной почте. Правовым основанием для обработки персональных данных служит ваше согласие (ст. 6.1.a Общего регламента ЕС о защите персональных данных), которое вы можете отозвать в любое время. При этом обработка персональных данных, осуществленная до отзыва согласия, считается правомерной. Canpol может передавать ваши персональные данные третьим лицам, уполномоченным осуществлять их обработку от нашего имени. Также мы можем передавать ваши данные другим лицам в случаях, предусмотренных законом. При этом ваши данные не будут передаваться в третьи страны и в международные организации.
Как долго мы храним ваши данные?
Canpol может хранить и использовать ваши персональные данные до тех пор, пока вы не отзовете согласие. Какие у вас есть права? Вы вправе:
• осуществлять доступ к своим персональным данным и получать копию обрабатываемых данных;
• исправлять неточные данные о себе;
• требовать удаления своих данных в случаях, предусмотренных ст. 17 регламента (право на забвение);
• требовать ограничения обработки своих данных в случаях, предусмотренных ст. 18 регламента;
• возражать против обработки своих данных в случаях, предусмотренных ст. 21 регламента;
• получать свои данные в машиночитаемом формате при автоматизированной обработке (право на переносимость данных);
• в любое время отозвать согласие на обработку персональных данных.

Если вы сочтете, что ваши персональные данные обрабатываются неправомерно, вы можете подать жалобу в надзорный орган (в Польше: UODO, Stawki 2, Warszawa).

Вопросы и обращения
Если у вас возникнут вопросы о защите персональных данных и связанных с ними правах, обратитесь в наш отдел информационной безопасности: [email protected]; Canpol Sp. z o. o., Puławska 430, 02-884 Warszawa.