Forum

106

Aiisa
2019-06-22 10:22

ostatni komentarz:
2019-09-22 21:36

Ploteczki o poradach

Dziewczyny widzę że dużo osób udziela się w wątki opublikowane porady.... myślę że warto by było tamten wątek zostawić mamom Canpol gdyż już kiedyś pisały by nie toczyć tam rozmów być może też dlatego porady nie są publikowane więc wpadłam na pomysł utworzyć wątek specjalnie do dyskusjii na temat porad rankingu i innych więc tutaj myślę warto przenieść dyskusję z tamtego wątku:)

3319 wyświetleń | 412 komentarzy
1
2
3
4
5
(...)
26
Sortuj

pati1990
2019-06-22 12:30

Dobry pomysł bo w tamtym wątku jest niezły bałagan . Mniejmy nadzieję , że chociaż większość nie będzie pisać
W tamtym wątku ;)

Aiisa
2019-06-22 16:59

Pati po prostu wydaje mi się że mc z racji tego bałaganu też nie dały linków kiedyś prosily by tam nie urządzać dyskusji na inne tematy też itd więc pomyślałam że Tu można komentować ranking porad mówić o poradach itd by nie zaśmiecać wątku MC o poradach może dzięki temu w następnym miesiącu pojawi się spis porad z linkami :)

Rosalivan
2019-06-22 17:22

Super pomysł. Ja jestem tu od niedawna, wczesniej juz kiedys sie tu udzielałam. Jak zobaczylam ze mamy ktore napisały porady udostępniają linki do swoich porad a Mamy Canpolu nie to myślałam że po prostu coś się zmieniło i że MC juz nie wstawiaja nowych porad.

Aiisa
2019-06-22 18:31

Rosalivan MC przeważnie wstawiaja linki wlansie by może to przez te nasze komentarze albo braki czasu bo MC jak widać konkursy też robia były te ankiety itd to też pewnie zajmuje no ale myślę że warto odgruzowac tamten wątek i pisać tu na temat porad komentować ranking itd myślę że dzięki temu będzie mniej balaganu i taki offtopic porad tutaj będziemy mogły prowadzić A MC dzięki temu porady będą publikować jak zawsze:)

Marta1997
2019-06-22 18:44

Super pomysł , tam się zrobił za duży bałagan . :)

moniczka7896
2019-06-22 18:57

Jeju, już dawno taki powinien być .Oby chociaż większość już tam nie zaśmiecała tamtego wątku.

Aiisa
2019-06-22 19:39

Też mi się tak wydaje w tu można swobodnie nawet wymieniać się poglądami na temat rankingu czy porady :) I nie przeszkadzać mamom Canpol na tamtym wątku może dzięki temu linki będą systematycznie dodawane :)

rena_cz
2019-06-22 21:28

Na razie ostatnim postem w tamtym wątku jest odnośnik Aiisy do tego, więc może każdy się zorientuje. Dobrze też byłoby jakby zaraz po emailu o publikacji porady, każda nie wstawiała oddzielnie linka.

Aiisa
2019-06-22 23:26

Rena komentarz jest po moim z linkiem Justyna napisała coś że wydaje jej się że to bez znaczenia A mi się wydaje że znaczenie ma ostatnio mamy wstawił link ale nie było dyskusji jakoś tam co odniegaly jakoś i generalnie mało komemtarzy A tetaz zrobił się ruch A linków do porad nie ma więc wg mnie może i to ma znaczenie jakieś .

Justynamamajasia
2019-06-22 23:45

Kiedyś mamy canpol wstawily porady na koniec miesiąca i teraz może być tak samo.

Czesc mam chce robić wszystko sama i dlatego jest tam takie zamieszanie. Nie ma znaczenia czy to jest ktoś nowy czy już mama, która jest kilka lat na forum. Oprócz tego zauważyłam w tym miesiącu kilka innych problemów na forum odnośnie co niektórych mam. Ale nie będę mówić o jakie mamy chodzi. Nie będę nikomu robić przykrości bo to nic nie zmieni, a wprowadzi tylko niepotrzebne zamieszanie. Więc to my wszystkie mamy musimy zebrać siły razem i coś z tym zrobić. Pojedyńcze osoby nie mają takiej siły przebicia jak cała grupa.

Aiisa
2019-06-23 00:16

Justyna o mamy chodzi Ci w stosunku do porad czy jak ? Bo tu w zasadzie dyskutujemy o poradach aby wlansie wątek opublikowane porady odciążyć i by nie było tam zbytniego komentowania tak jak i kiedyś mamy Canpolu prosily :)

Justynamamajasia
2019-06-23 00:44

Asia nie będę mówiła bo to nie ma znaczenia. Mamy canpol mówiły nie raz i nic z tego nie wyszło. Zawsze się ktoś wyrwał. Myślę, że będzie się to powtarzać.

Patrycjaj18
2019-06-23 00:54

Justynamamajasia to może lepiej wszystko z siebie wyrzucić. Wtedy można wlasnie podyskutowac jak to na forum. I dzięki temu można sie wytłumaczyć/wypowiedziec

Justynamamajasia
2019-06-23 02:20

Patrycja nie ma to sensu bo tylko będzie niepotrzebny kłopot i zamieszanie. Lepiej niech się tak zostanie jak jest i tyle.

Mama_Hani
2019-06-23 08:10

Aiisa jak dla mnie to fajny pomysl ale rzeczywiściwe Justyna ma trochę racji.. Zawsze sie znajdzie jakas "nowa" albo co gorsza "nierozumiąca" mama... Ale jak dla nas to na pewno dobry pomysł. ;)

Nie wiem dlaczego asle ostatnio mam wrażenie że coś sie zmieniło w atmosferze tego forum.. Albo tylko mi się wydaje. W który wątek nie wejdę to jakaś sprzeczka/zgrzyt.

Patrycjaj18
2019-06-23 08:31

Kurcze to muszę sie jakoś zagłębić bo wychodzi na to, że ja jestem można by powiedzieć \'nierozumiąca\'. Przejrze wszystkie wątki i może się domyśle o co chodzi.

1
2
3
4
5
(...)
26
Wyszukiwarka forum:
Kategorie forum
Ciąża i poród
Karmienie piersią
Karmienie butelką