Forum

166

Mama_Hani
2018-07-03 14:43

ostatni komentarz:
2019-08-14 12:05

Prezent za opinie

Drogie mamy z Canpol nie wiem dlaczego ale nie dostałam prezentu po dodaniu opinii o zestawie zabawek z serii "kolorowy ocean". Dlaczego? Nikt nie dostał czy po prostu zostałam pominięta. Pozdrawiam serdecznie

7961 wyświetleń | 1286 komentarzy
1
2
3
4
5
(...)
81
Sortuj

Monia50005
2018-07-03 15:01

Mama_Hani z pewnością nie zostałaś pominięta. Prezenty po dodaniu opinii przychodzą nieco później. Nie pozostaje nic innego tylko cierpliwie czekać na niespodziankę:)

Aiisa
2018-07-03 15:06

dokładnie choć ja się obawiam że mój też zaginął z wcześniejszych opini bo ostatnio listonosz daje nam wrzuca listy adresowane na kogoś innego i inna ulice i zastanawiam się czy mój gdzieś nie został odebrany szkoda ze nie mkzna śledzić tych listów poleconych po numerze :/

Mama_Gratki
2018-07-03 15:14

Aisa, ja też nie otrzymałam. Ja za zestaw Bunny&Company, a Ty? Gdzie dodałaś opinię za zestaw kąpielowy?

Aiisa
2018-07-03 15:55

maam gratki ja przez formularz. A co do prezentów to mam do tyłu one mniej więcej 2 msc po napisaniu opinie przychodzą ale tak czy tak wydaje mi się że poczta mi coś zgubiła a jakie ostatnio dostaliście prezenty za opinie ja ostatnio to taka grzechotke sowe i od tamtej pory nic.

mamma_pchela
2018-07-03 16:22

Dziewczyny, a wcześniej normalnie te niespodzianki dostawałyście? Zdradzicie co takiego było w tych niespodziankach? :)

A może po napisaniu maila do Canpol udałoby sie uzyskać numer nadania i śledzić przesyłę? Próbowałyście się kontaktować z Canpol?

Mamy_Canpolu
2018-07-03 16:26

Drogie Mamy,

opóźnienia wynikają z tego, że niestety część mam nie rozlicza się z nami z opiniami w terminie. Bywa, że zbieramy je ponad 2 miesiące. Stąd tak wydłużony termin wysyłki niespodzianek. Przepraszamy bardzo za te niedogodności, ale wszystkie niespodzianki na pewno zostaną wysłane. Bardzo prosimy o cierpliwość.

Mama_Hani
2018-07-03 16:43

A ja jeszcze nie dodałam opinii o zestawie pielęgnacyjnym.. muszę prędko nadrobić zaległości

Aiisa
2018-07-03 21:35

mama gratki ostatnio dostałam grzechotke sowe canpol a wcześniej gryzaka misia :) ostatnie co dostałam za opinie to wlansie ta grzechotka Sowa :)

emmka
2018-07-03 21:58

Mam dokładnie tak samo. Czasami czekam i myślę, że może poczta gdzieś zgubiła przesyłkę czy coś, ale widocznie muszą być takie opóźnienia skoro niektóre mamy spóźniają się z wysyłaniem opinii.Również ostatni prezent jaki dostałam to grzechotka sowa.

Aiisa
2018-07-03 22:08

emmka u mnie dość realne jest ze poczta mogła zgubić bo ostatnio listonosz przynosi mi listy nie zgadza się nazwisko ani ulica jedynie nr domu i mieszkania gość chyba czytać nie umie bo serio nie da się pomylić tych nazw ulic ale sprawę zgłosiłam już bo mi rachunki nawet nie przychodzily ostatnio teraz znów dociera jak trzeba więc chyba wrócił listonosz z urlopu. A przy okazji fajnie wiedzieć że też dostałaś ostatni prezent Sowe to znaczy że chyba na razie opóźnienia są z powodu tego że nie ma wszystkich opinii a ja się martwiłam że moje przesyłki trafiły na inny adres jak to było z rachunkami. :)

evli2
2018-07-04 07:52

ja dostałam termometr do kąpieli!tylko było to już dawno:)

Mama_Gratki
2018-07-04 08:48

Ja też termometr. Jesteśmy na etapie grzechotek. Mimo tego, że miś z Canpolu z kwadracikami wydawał mi się ciężki dla takiego maluszka, to córka stabilnie trzyma go w rączce i nim porusza :)

Silver_90
2018-07-04 09:50

Mama_Gratki może spróbuj się wylogowac i ponownie zalogować, wtedy pojawia się w górnej zakładce po prawej stronie opcja dodaj opinię. Nie wiem czy w telefonach tak jest, ale na komputerze ostatnio tak mi się wyświetliło.
Aiisa również ostatnio dostałam tą grzechotke sowke. Także na pewno poczta nie zgubiła paczuszki bo my też nie mamy nic nowego. Pozostaje czekać nam wszystkim:) Mamy z Canpolu zawsze wysyłają.

majupa
2018-07-04 12:07

Mnie przez baaaaardzo długi czas nie pojawiła się strona z formularzem do dodania opinii. Wysłałam ją w końcu mailowo. Teraz z tą stroną jest już wszystko w porządku, ale podejrzewam, że niektóre mamy też mogą mieć z tym czasem problem.

verooniqquen
2018-07-04 20:04

Kochane pomocy! A gdzie napisać te opinie? Nie mam pojecia?

emmka
2018-07-04 22:45

Możesz po prostu przesłać mailem lub przez formularz który otrzymujesz mailem jakiś czas po otrzymaniu zestawu do testowania.

1
2
3
4
5
(...)
81
Wyszukiwarka forum:
Kategorie forum
Ciąża i poród
Karmienie piersią
Karmienie butelką