Forum

30

Mama_Hani
2019-05-16 12:02

ostatni komentarz:
2019-07-25 13:21

Dzień dziecka- prezent dla dwuletniej dziewczynki

Dziewczyny jaki macie pomysł na fajną zabawkę dla dwu letniej dziewczynki? Nie kupujemy Hani zbyt dużo zabawek bo uważamy że im więcej ma tym niczym się nie bawi.
Ja na ogół chowam jej zabawki i co jakiś czas po prostu wymieniam.
Tyle że uważam że na dzień dziecka można trochę odpuścić i kupić coś nowego.
Myślałam może o takich puzzlach typu np zwierzątka złożone z dwóch elementów.
Co wy kupujecie swoim dzieciom? Może macie jakieś fajne pomysły. Dodam że lubię zabawki które poprzez zabawę uczą i na dłużej zaciekawią dziecko.

632 wyświetleń | 66 komentarzy
Sortuj

Marta1997
2019-05-16 13:42

Ja swojej chrześniaczce jak miała 2 latka kupiłam taka kuchnie zabawkowa , długi czas się nia bawiła.
Chociaż fajne puzzle na dzień dziecka mysle ze w zupełności wystarcza dostosowane do wieku :)

moniczka7896
2019-05-16 14:11

Klocki LEGO, właśnie takie duże puzzle też fajne :)
Moja siostrzenica w wieku dwóch lat dostała pierwsze figurki Littlest Pet Shop i do teraz się nimi świetnie bawi no i oczywiście kolekcja aktualnie jest naprawdę imponująca ;)

Mama_Hani
2019-05-16 14:20

Marta kuchnię dostała na Mikołaja także to już mamy :D i potwierdzam że to super zabawa na długi czas, Hania do tej pory chętnie gotuje.

Lego też nie jest złym pomysłem tym bardziej że już ma jeden komplet... tyle tylko że ostatnio żadnego fajnego zestawu nie znalazłam :) Monia coś polecasz konkretnie?

MichuNi
2019-05-16 15:25

U nas zwykle wlasnie lego sie sprawdza. Albo ksiazki :D
Fajne sa tez rozne puzzle i gry, zagadki od CzuCzu. Moja corka ma od nich pare rzeczy i wszystkie bardzo lubi.

Mama_Hani
2019-05-16 15:52

No właśnie myślałam o tych z serii czuczu :)

Darulka04
2019-05-16 16:03

Może zestaw małego lekarza, moja córka bardzo lubi się nim bawić.

Aiisa
2019-05-16 19:28

Mama Hani A np hulajnoga by sobie jeździła przy okazji spaceru czy rowerek biegowy?
A z takich typowo do domu to polecam domino do układania to właśnie dla dzieci 2 lata plus:)

Marta1997
2019-05-16 20:36

Myślę że pomysł Aissa jest dobry z hulajnoga. Akurat wakacje ciepło to napewno by córka wykorzystała na spacery.

kasaiaa1
2019-05-16 22:19

Myślę że pomysł z takim puzzlami jest świetny dziecko uczy się spostrzegawczości, rozwijają wyobraźnię pomagają ćwiczyć pamięć i zdolności manualne.

Patrycjaj18
2019-05-16 22:23

Ciężko mi powiedzieć jaką zabawkę... Mój syn od jakiegoś czasu prosi, że chce zasadzić drzewo. I w dzień dziecka spełnie jego marzenie. Posadzimy w ogródku dziadków jabłonke.
Syn marzył o jeździe na koniu i zabieramy go do stadniny. Jeśli będzie chciał to przejedzie się na kucyku

dominika12313
2019-05-16 22:41

Mama_Hani a musi to być zabawka? Ja wiem po siostrzenicy, że dla niej najlepszym prezentem na Dzień Dziecka był po prostu jakiś ciekawy pomysł na spędzenie fajnie tego dnia :) Pamiętam, że wypad do centrum zabaw i rozrywki gdzie są baseny z kulkami, zjeżdżalnie itp. a później do papugarni był dla niej świetną frajdą :) No i na koniec w ramach zwieńczenia tego dnia wypad na lody :D Można na prawdę ciekawie spędzić ten dzień i jest wiele możliwości. Może wycieczka do zoo lub basen? Myślę, że ciekawe rozwiązanie :)

asia800
2019-05-16 22:46

Wszystkie pomysły są bardzo ciekawe. Ja chciałam dla Synka taką piankową pufę, ale na chwilę obecną w sklepie były tylko różowe. Super pomysł z klockami LEGO:) Są świetne, uwielbiamy nimi budować. Widziałam niedawno świetną wersję z Pizzerią :)

Aiisa
2019-05-16 23:12

Mogę jeszcze polecić np konika na biegunach też frajda dla dziecka Jelsi lubi się bujać,
Oprócz domina też fajne są takie memory obrazki dwa takie same do znalezienia od 2 roku życia albo książeczki z okienkami albo przesuwane że coś się zmienia synek je uwielbia.

kasaiaa1
2019-05-16 23:25

Może trampolinę zawsze będzie miała frajdę i prezent na dłużej

moniczka7896
2019-05-17 08:29

Ja trampoliny jeszcze na ten wiek bym nie kupiła.Slyszalam wiele złych opinii o tym ,że źle wpływa takie skakanie na stawy i kości.

moniczka7896
2019-05-17 08:31

A ,mama Hani, jeśli chodzi o klocki LEGO to nie mam typowo jakiegoś modelu na myśli.Ostatnio bardzo duży wybór widziałam w nowo otwartym sklepie w Ostrowcu świętokrzyskim w galerii koło Mc Donalda .

Wyszukiwarka forum:
Kategorie forum
Ciąża i poród
Karmienie piersią
Karmienie butelką
Dieta
Zdrowie
Pielęgnacja
Zabawa
Rozwój i wychowanie
Rodzice
Noworodek i niemowlę