Forum

49

Damian83
2017-06-05 14:59

ostatni komentarz:
2019-08-08 21:40

Pomocny tata, który wszystko zrobi

Kochana mamy to moje 3 dziecko mojego męża 2 ponieważ najstarszą córką jest tylko moja .Z obecnym mężem mam drugie dziecko syn urodził się 2 lata temu córka miesiąc Ale muszę się pochwalić ze mój mąż zrobi wszystko przy dzieciach od A do z tylko ja karmię piersią A on i przebierze i wykapie malucha wszystko także życzę mam żeby wasi mężowie też dam pomagali przy maluchach

205 wyświetleń | 12 komentarzy
Sortuj

Maggda
2017-06-05 20:37

Pozostaje tylko pogratulowac tak wspanialego meza☺

Annaleszk
2017-06-05 23:06

Damian oby dalej było u Ciebie tak kolorowo:)

Silver_90
2017-06-08 23:19

To dobrze, że masz tak pomocnego męża. Bardzo ważne jest to szczególnie tuż po porodzie kiedy jesteśmy bardzo zmęczone. Tatuś powinien pomóc mamie, ponieważ jest również rodzicem, w wielu czynnościach może wyręczyć partnerkę chociażby w kąpaniu czy przewijaniu dziecka. Oby tak dalej u Ciebie było:)

Ula888
2017-06-09 23:08

To prawda pomocny tata jest bardzo ważny tym bardziej jak jest więcej niż jedno dziecko w rodzinie

gabilabi
2017-06-10 06:11

Mój mąż tak samo wszystko przy dziecku zrobi, kiedy córcia miała kolki tatuś kładł ją sobie na tors i się uspakajała, kąpiel czy zmiana pieluszki nie sprawiało mężowi problemu, kiedy poraz pierwszy wylądowała w szpitalu (mając 3 latka) tata był przy niej, kurcze czasami byłam zazdrosna o ich relacje teraz dopiero córcia zrobiła się też mamusina ;)

ewelka33
2017-06-13 21:56

Gratulacje męża, mam cichą nadzieje, że mój w listopadzie tez stanie na wysokości zadania :)

Mamik
2017-06-14 13:47

Moj maz to rowniez facet na medal. Zrobi przy maluchu wszystko (no oprocz kapieli bo ma drewniane rece i niestety to mu przychpdzi z trudem). Ale naprawde narzekac nie moge, przewinie, nakarmi, pojdzie na spacer, pobawi sie, opowie wierszyk, zaspiewa piosenke :)

ewelka33
2017-06-14 14:57

Mamik również gratuluję męża :)

ewelka33
2017-06-24 10:11

Od wtorku znamy płeć Maluszka - dziewczynka i bardzo podoba mi się jak mój Partner się z tym oswaja :) Na początku przyjął to bardzo spokojnie, aż się dziwiłam, ale widze zmianę z każdym dniem. I to jak On juz o niej mówi :)

Monikalul
2019-08-08 11:38

Tatusiowe się świetnie w tej roli spełniają. Mój mąż na początku bał się zajmować dzieckiem po urodzeniu ale jak tylko córka przyszła na świat to nic poza nią nie widział. Siedział by z nami w szpitalu 24h na dobę, przebierał, zmieniał pieluszkę, nosił, przytulał. Teraz też wszystko przy córeczce zrobi, poda mleko, wyjdzie na spacer. To bardzo cenne.

zamarancza
2019-08-08 11:42

Ja powiem szczerze, ze zupełnie nie wiedziałam czego spodziewać się po mężu, kiedy urodził się nasz syn. Widząc wiele filmików jak tatusiowie wymiotują podczas przewijania kupki to aż śmiałam, się, że może być tak samo.
Kiedy wyjechałam z sali operacyjnej młody był w szpitalnym wózku z tatusiem. Poprosiłam, aby mi go pokazał, ale powiedział, ze nie, bo boi sie go podnieść i wtedy myślałam, że będzie ciężko, ale na drugi dzień wziął sie w garść i już wszystko robił z małym.
Po powrocie do domu to on kąpał małego, on się nim zajmował, kazał mi odpoczywać, bo widział jak bardzo źle się czuję. Po powrocie z pracy ja się kładłam, a on do wieczora zajmował się małym.
Też jestem mu wdzięczna, że mogłam spokojnie dojść do siebie, a on nie leżał na laurach i zawsze mogłam na niego liczyć.

aneczkaa006
2019-08-08 21:40

Mój mąż też dużo mi pomaga. Nie było problemu z pomocą. Wszystko chętnie robi w miarę możliwości. Bo wiadomo że pracuje i nie zawsze ma czas

Wyszukiwarka forum:
Kategorie forum
Ciąża i poród
Karmienie piersią
Karmienie butelką
Dieta
Zdrowie
Pielęgnacja
Zabawa
Rozwój i wychowanie
Rodzice
Noworodek i niemowlę