Forum

52
Zwracanie uwagi rodzicom
Sortuj

Darulka04
2019-08-10 08:27

Ja nie zwracam uwagi obcym bo nie chciałabym żeby ktoś mi zwracał z czymś uwagę. Młodszej siostrze coś czasami podpowiadamy, ale to jak zrobi to żale,y od niej :) uwagę zwracam i można powiedzieć że troszeczkę matkuje kuzynowi córki który mieszka obok, są dla siebie jak rodzeństwo i bardzo dużo czasu spędzają razem. To już odruchowo się wtedy cokolwiek mówi.

aneczkaa006
2019-08-10 23:04

Darulka ja tak samo. Nie chcę żeby ktoś mi się wtrącał i komentował i ja tego nie robię. Każdy ma swoje życie i niech się nim zajmuje a nie życiem kogoś innego

zanetka171
2019-08-24 15:53

Szczerze nie wiem jakbym zareagowała. Chyba jednak zwrocilabym delikatnie uwagę że mamy upał a dzieci tak grubo ubrane.

MagicznyPazur
2019-09-04 23:26

Przyznam szczerze, że nie zdarzyło mi się zwrócić uwagi innej mamie, że coś powinna zrobić inaczej. W końcu to jej dziecko, nie moje i powinna wiedzieć, co robi... Jeśli są upały, a dziecko jest poubierane w długie rękawy, to jej dziecko będzie całe mokre, być może chore, a nie moje. Wiem, trochę znieczulica z mojej strony, ale decydując się na dziecko pewną wiedzę powinno się przyswoić, miedzy innymi, jak ubierać malucha na spacery w poszczególną porę roku itd. W dobie dzisiejszego internetu można znaleźć nawet takie informacje, w co i jak ubrać malucha...

Wyszukiwarka forum:
Kategorie forum
Ciąża i poród
Karmienie piersią
Karmienie butelką
Dieta
Zdrowie
Pielęgnacja
Zabawa
Rozwój i wychowanie
Rodzice
Noworodek i niemowlę