Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (433 Wątki)

Książki i strony o porodzie/ciąży

Data utworzenia : 2019-07-08 16:01 | Ostatni komentarz 2021-07-18 13:59

biegnacazwiatrem

2709 Odsłony
64 Komentarze

Drogie mamy, tatowie i rodzice oczekujący dziecięcia! Czy są jakieś książki, które polecacie jako niezbędne do przeczytania podczas ciąży? Jakie blogi i strony śledzicie, które przygotowują Was do macierzyństwa? z góry dziękuję za polecenia!

2021-06-28 22:24

"Język Niemowląt. Moja mama mnie rozumie" Tracy Hogg.

"Pierwsze 2 lata życia dziecka - przewodnik dla rodziców" autorzy: Alicja Chybicka, Anna Dobrzańska, Jerzy Szczapa, Jacek Wysocki. 

Ina May Gaskin Poród naturalny
Irena Chołuj Urodzić razem i naturalnie
Claude Didierjean-Jouveau seria Rodzicielstwo bliskości
Frederick Leboyer Narodziny bez przemocy
Michel Odent Odrodzone Narodziny
Michel Odent Cesarskie cięcie a poród naturalny – wątpliwości, konsekwencje, wyzwania

2019-12-19 15:11

Jak mi się przypomni wolę zadzwonić i upewnić się czy jest w sklepie czy przy kasie żeby dowiedzieć się czy jest szansa że to jeszcze kupi wtedy mówię co..żeby już nie zawracać 

2019-12-19 12:27

Dziewczyny mój to zawsze się denerwuje bo wyślę jednego smsa a później coś mi się przypomni i kolejnego i czasem jeszcze trzeciego :) bo to zawsze w ostatniej chwili się przypomina a najczęściej jak już zakupy zrobione i przy kasie stoi albo już w aucie :) 

2019-12-17 19:08

Do meza tez zawsze sms. On z karteczką by nie chodził. On też tylko telefon uznaje.

2019-12-17 14:17

To ja jak mi się przypomni coś to obowiązkowo sms albo dzwonię bez względu czy dostał puste zakupów SMS czy na karteczce 

2019-12-16 22:20

aneczkaa006 u nas podobnie. Albo zostawiam mężowi karteczkę ( ale jeśli wiem, że nie będę niczego dopisywać), albo wysyłam mu listę w smsie i w razie czego, jakby mi się coś przypomniało, to wtedy jeszcze wysyłam dodatkowego smsa.

2019-12-16 18:27

Aneczka ja też wysyłam smsa mężowi ;) 

2019-12-16 17:55

Ja widać staroświcka jestem. U mnie leży karteczka w szafeczce za szybką i dopisuję jak się coś kończy.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna