Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (433 Wątki)

Książki i strony o porodzie/ciąży

Data utworzenia : 2019-07-08 16:01 | Ostatni komentarz 2021-07-18 13:59

biegnacazwiatrem

2714 Odsłony
64 Komentarze

Drogie mamy, tatowie i rodzice oczekujący dziecięcia! Czy są jakieś książki, które polecacie jako niezbędne do przeczytania podczas ciąży? Jakie blogi i strony śledzicie, które przygotowują Was do macierzyństwa? z góry dziękuję za polecenia!

2019-12-15 16:13

Magicznypazur ja tam samo zapisuje w tel. A jak mąż ma na zakupy jechać to albo przepisuje mu na kartę albo wysyłam sms

2019-12-14 22:04

rena_cz ja też zaczełam zapisywać, ale tworzę sobie listę w telefonie, bo zawsze można na bieżąco coś dopisać bez szukania kartki i długopisu w danym momencie :)

2019-12-14 19:59 | Post edytowany:2019-12-14 20:00

Aiisa ja mam identycznie i dobrze że mam drugi sklep po drodze od szkoły mojego synka bo zazwyczaj przypominam sobie dopiero w drodze że właśnie tego co potrzebowałam, nie kupiłam :) gorzej jak już w domu sobie przypomnę to drugi raz trzeba jechać 

2019-12-14 17:16

Ja teraz to staram się zapisywać co kupić, ale mało kiedy biorę tę listę. Tylko jak zapisuję na bieżąco czego potrzebuję i potem co jakiś czas dopisuję to się oswajam z tym co tam jest i się bardziej w pamięć wbija.

2019-12-14 00:00

Aiisa wiem i dlatego poszłam. Wolałam się upewnić. Okazało się że naciągnęłam se ścięgno 

2019-12-13 22:11 | Post edytowany:2019-12-14 12:03

Dziewczyny  ja np wchodzę do sklepu i mam przed oczami co mam kupić np chleb coś do chleba masło mleko i kawę i idąc przez sklep wylatuje mi z głowy co miałam kupić no normalnie idzie zwariować nigdy tak nie miałam albo wchodzę do sklepu po ser wychodzę z innymi rzeczami a sera nie ma w nich i zaś znów trzeba lecieć.... 

 

 

Aneczka powiem Ci ze mnie bolała noga wlansie i nie poszłam od razu ale dalej nie mogłam stać mimo odpoczynku ani chodzić zaczęło mnie batdzo boleć i poszłam i jak się okazało zakrzepica więc nie wolno bagatelizować takich rzeczy tym batdziej jeśli nie ma powodu by boleć nigdzie się nie uderzyło ani nic. 

2019-12-13 21:56

Natinka na ja kupię wszystko co planowałam oprócz tej np jednej rzeczy 

2019-12-13 11:42

Oj aneczka to prawda. Ja często wstspie do sklepu bo czegoś mi brakuje a okazuje się że wkoncu kupię milion innych rzeczy a tej konkretnej nie 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna