Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (435 Wątki)

Blizny

Data utworzenia : 2019-09-06 08:00 | Ostatni komentarz 2022-11-27 07:33

Konto usunięte

9043 Odsłony
571 Komentarze

Hej dziewczyny jak pielegnowałyście swoje blizny po CC? Mi na szczęście ładnie się goi, ale mam znajome, które miały robione cesarki na szybko i blizny nie wyglądają za ciekawie. Albo dostawały kiepskie informacje na temat pielęgnacji po. Co skutkowało różnymi nieprzyjemnościami.

2019-09-16 22:50

Ja nie byłam u fizjoterapeuty ale nie czuje żadnego bólu. Jak miałam operację w 1997 roku też mnie nikt do fizjoterapeuty nie prowadzałam. Nie słyszałam o tym żeby z blizna iść do fizjoterapeuty

2019-09-16 17:41

Senidia to ciekawe co mówisz. Nie pomyślałabym że blizna może przyczynić się do różnych bólów

2019-09-16 17:37

Jeżeli chodzi o pielęgnację blizny polecam z już zagojoną wybrać się do fizjoterapeuty, który zajmie się jej opracowaniem. Pamiętajmy że blizna to nie tylko to co widzimy na zewnątrz ale również bardzo dużo zrośniętych tkanek wewnątrz naszego ciała. Dobry fizjoterapeuta który wie co i jak naprawdę może pomóc. Sama miałam kilka pacjentek, u których, po opracowaniu blizny, jej zmiękczeniu, znacząco zmniejszały się dolegliwości bólowe kręgosłupa lędźwiowego czy stawów biodrowych

2019-09-16 17:04

Magiczny pazur to w płynie bardziej moim zdaniem wysusza ale spróbować ni ie zaszkodzi na pewno lepsze niż niejeden żel do higieny intymnej.

2019-09-16 14:45

zamarancza kochana najlepsze na problemy z paznokciami jest podolog, jak dla mnie. Sama przez to przechodziłam i czyni cuda :) Choć w moim przypadku już było zbyt późno i nie obyło się bez plastyki wałów okołopaznokciowych. ja znowu szarego mydła nie lubię :/ Dla mnie ono śmierdzi niemiłosiernie. Ale stosowałam je w połogu do mycia właśnie krocza. Wtedy miałam w kostce, ale tym razem kupiłam w płynie. Myślicie, że się nada?

2019-09-16 11:06

Mi też lekarz mówił jak byłam w ciąży żebym nie zmieniała płynu do higieny intymnej tylko żebym myła tym co do tej pory . Też lubię to szare mydło prawdziwe w kostce chociaż ostatnio w aptece mieli białe tylko . Mam w pudełku starte mydło w razie czego wrzucam trochę do kąpieli:)

2019-09-15 21:31

Szare mydło dla mnie jest najlepsze, ale to prawdziwe szare , a właściwie wyglądem brązowe mydło w kostce. Ma ono działanie odkażające, bakteriobójcze, przeciwgrzybicze. Miewam i ja i syn problemy z wrastaniem paznokci i jak tylko pojawia się stan zapalny moczę nogi w wodzie z szarym mydłem i jest poprawa po 2-3 dniach...

2019-09-15 20:43

A mi z kolei mówili że najlepiej używać do higieny intymnej po prododie i nacięciu wlamsie tego co używalo się w ciąży dobrze opłukać i dobrze wysuszyć najlepiej też papierowymi recznikami że nie ma potrzeby stosowania żadnych octaniseotow itd u nas w szpitalu po cc dają takie co czerwone do mycia rany przeciwbakteryjne wlsneie żeby się nie zakazila niczym wiem bo kuzynka miała i byłam z nią pod prysznicem wlamsie z tym czymś to się zapytałam po co to to i skąd a po nacięciu jak coś się dzieje też dają takie coś do przemycia antybakteryjne :)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna