result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (283 Wątki)

Wodonercze u maleństwa w Drugim trymestrze

Data utworzenia : 2017-06-12 14:08 | Ostatni komentarz 2017-08-14 09:35

0202oliwcia

1245 Odsłony
13 Komentarze

Kochane czy któraś z was spotkała się z takim przypadkiem że wasz maluszek jeszcze w brzuszku ma problemy z funkcjonowaniem Nerek ??? na ostatnim usg w 24 tc lekarz dopatrzył się zastoju na prawej nerce u mojej córeczki jestem przerażona i załamana dlatego że u nas co chwilę coś się dzieje :-( według lekarza ta wad może się sama cofnąć albo po narodzinach maleństwa unormować się z pierwszym moczem ale w drugą stronę może i się pogłębić :-(

2017-07-04 09:35

Sylwia, na pewno wszystko bedzie dobrze. Widze ze ufasz swojemu lekarzowi i ja na Twoim miejscu tez bym mu zaufala. Oczywiscie rozumiem Twoje nerwy, mysle ze kazda z nas na Twoim miejscu umieralaby ze zdenerwowania i obawy o swoje malenstwo. Ale mysle ze Twoj lekarz wie co mowi, z takim doswiadczeniem i wiedza warto miec nadzieje, ze faktycznie sprawa sama sie unormuje. Sciskam Cie mocno i trzymam za Was kciuki. I zycze, zeby juz nie bylo podobnych niespodzianek, a ciaza przebiegala bezproblemowo :)

2017-07-03 17:17

AnnaLesz wada na nerce niestety się nie cofa z 6.8 mm powiększyła się do 7.2 mm ginekolog twierdzi że jak na razie niema co panikować ponieważ wada nie jest jakaś mega duża i może się spokojnie sama unormować po urodzeniu córeczki

2017-06-12 21:15

Przykro mi z powodu Twoich strat z bardzo Ci współczuję... W takim razie z Twoich doświadczen wynika, że masz duże zaufanie do praktyki swojego lekarza i szanujesz jego wiedzę. Oczywiście Cię nie namawiam, ale jeśli już coś u maluszka jest widoczne, może warto skonfrontować opinie różnych lekarzy. Piszę tylko i wyłącznie z własnej perspektywy i jakie byłoby moje ewentualne postępowanie w takiej sytuacji. Życzę Ci, żeby dzidziuś urodził się w pełni zdrowy i zniknęły te wszystkie niepokoje.

2017-06-12 17:32

Kochana mój lekarz prowadzący jest najlepszym lekarze jaki jest tu dostępny dzięki niemu jestem w ciąży (jestem po 4 poronieniach ) dopiero pod jego opieka udało Mi sie zajść w ciążę i donosić ja do tego etapu na jakim jestem .... Na wczesniejszej wizycie groziła malej hipotrofia lekarz kazał sie nie spinac tylko czekać i miał racje wagowo nadgonila w miarę to znow sie okazało ze mamy problem z nerkami .... Jeśli chodzi o dokladniejsze badanie to juz chyba się nie da bo mój ma te wszystkie certyfikaty dzięki którym może robic badania genetyczne w związku z czym ja mam co wizyte bardzo szczegolowe zarówno badania jak o samo usg

2017-06-12 17:15

Współczuję Ci serdecznie, każda wiadomość o problemie z dzieciaczkiem zawsze budzi ogromny strach. Przede wszystkim nie denerwuj się na zapas, a wręcz przeciwnie zmobilizuj wszystkie siły i bądź dobrej myśli. Co do rady, czy Twój lekarz skierował Cię na dodatkowe badania, bardziej szczegółowe usg, krew itp.? Jeśli nie i pozostawił Cię z myślą może samo zaniknie, to bezwzględnie udaj się na konsultację do innego lekarza. Diagnoza postawiono przez kogoś z zewnątrz często bywa trafna. Znajdź specjalistę i nie czekaj na to co będzie, a działaj. Niektóre przypadłości jeżeli są potwierdzone można leczyć jeszcze w trakcie ciąży. Także niech ktoś zbada Was bardzo dokładnie i powie co dalej. Życzę Ci oczywiście żeby wszystko się unormowało;)