Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (432 Wątki)

Zmiana Ginekologa w 32 tc

Data utworzenia : 2017-07-07 19:38 | Ostatni komentarz 2018-01-17 08:42

0202 Oliwcia

3189 Odsłony
48 Komentarze

Właśnie dostałam Informację że mój gin odchodzi i nie będzie już przyjmował jestem przerażona tym faktem zmiana lekarza prowadzącego w 32 tc to dla mnie koszmar obecnie jestem w 29 tc a pierwsza wizyta u nowego lekarza będzie właśnie w 32 tc jestem w szoku żaden inny lekarz nie potrafił sobie ze mną poradzić i wszyscy rozkładali ręce nawet gdy ja byłam już załamana i chciałam odpuścić on kazał mi się nie poddawać

2017-08-02 14:06

Mama_Ola jeśli masz jakiegoś lekarza godnego polecenia w Gdańsku to proszę o info, bo już po ciąży chcę tutaj w Gdańsku chodzić do kogoś zaufanego. Z Panią doktor z Torunia jak najbardziej bezpiecznie się czujemy, niestety Pani doktor, którą znalazłam w Gdańsku zirytowała i zdenerwowała mnie ostatnio strasznie... Więc chętnie pójdę do kogoś z polecenia.

2017-07-31 19:20

My po wizycie mała wazy 1600 g prognozowana waga do porodu (patrzac na dotychczasowy przyrost ) to 2300 g jeśli oczywiście nie urodze wczesniej :-( Prawa nerka znów poszerzona z 7.2 mm na 9.8 mm mam dość jedyny plus szyjka 3.75 Kolejna wizyta za 3 tyg to jest 21 sierpnia clexan jeszcze te trzy tyg i odstawiamy recepte dostałam bez problemu no ale oczywiście na 100% a dotychczas miałam na refundacje Mam nadzieje że podgoni z wagą byli się uchować do terminu porodu bo w przeciwnym razie może być nie wesoło (podglądałam wyniki mojej Oli w 31 tc ważyła 1950 g mamciu jaka kolosalna różnica ) Co do nerki kazał czekać i stresować się dopiero jak dobije do 15 mm no ale jak tu mam się nie stresować jak do terminu porodu zostało jeszcze 7 tygodni a ona w niespełna 4 tygodnie się poszerzyła o 3 mm a zresztą łatwo mu tak powiedzieć nie stresować się Co do nowego lekarza no to co miły delikatny odpowiada na wszelkie pytania no ale jak ja bym kasowała za wizytę 250 zł to też bym była miła dla swoich pacjentek szkoda tylko że clexan dał mi na 100% czyli zapłacę zamiast 130 zł za 3 opakowania na miesiąc to 390 zł cudownie

2017-07-31 16:00

Kowalczyk, w razie, gdybyś potrzebowała dobrego lekarza w Gdańsku, też daj znać :) Choć rozumiem, że swoją Panią doktor z Torunia masz sprawdzoną i czujesz się z nią bezpiecznie :)

2017-07-31 15:51

Oliwcia napisz koniecznie po wizycie czy wszystko ok. W razie czego mogę dać Ci namiary na bardzo dobrą Panią doktor w Toruniu, ja mimo, że się przeprowadziłam do Gdańska, to i tak jeżdżę do niej raz w miesiącu na wizyty. Jestem z niej bardzo zadowolona. Ale mam nadzieję, że będzie dobrze i nie będą potrzebne w Twoim przypadku wycieczki do Torunia :)

2017-07-31 06:47

Skrzaty zgadzam się z Toba tylko ze zanim ja zaszłam w tą ciąże to zmieniałam Lekarzy jak rękawiczki bo zaden nie chciał się za bardzo podjąć mojego leczenia albo po prostu sam mnie wysyłał do innego a jak już znalazłam lekarza dla mnie idealnego to sie okazuje ze na finishu on Odchodzi ..... Makabra teraz juz się z tym Pogodziłam no bo innego wyjścia nie mam Także kochane trzymajcie kciuki dzis po południu wizyta

2017-07-22 08:37

Wiadomo że każda z nas jest przyzwyczajona do swojego lekarza i ma do niego zaufanie jednak prędzej czy później i tak i tak będziemy musiały chodzić do innego lekarza. Warto poszukać czasami kogoś innego a może się okaże że będzie nawet lepszy od poprzedniego. Też musiałam w czasie ciąży zmienić lekarza i byłam bardzo tym zestresowana jednak po pierwszej wizycie wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane przez nowego lekarza który okazał się wspaniałym fachowcem

2017-07-21 21:50

No i słusznie, oby wszystko u Ciebie do końca było dobrze poprowadzone i poród szybki i bezbolesny:)

2017-07-20 21:48

Silver wiem o tym kochanie dlatego myślę tylko i wyłącznie wlasnie ta kategoria prywatnie i koniec :-)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna