Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (433 Wątki)

Zmiana Ginekologa w 32 tc

Data utworzenia : 2017-07-07 19:38 | Ostatni komentarz 2018-01-17 08:42

0202 Oliwcia

3215 Odsłony
48 Komentarze

Właśnie dostałam Informację że mój gin odchodzi i nie będzie już przyjmował jestem przerażona tym faktem zmiana lekarza prowadzącego w 32 tc to dla mnie koszmar obecnie jestem w 29 tc a pierwsza wizyta u nowego lekarza będzie właśnie w 32 tc jestem w szoku żaden inny lekarz nie potrafił sobie ze mną poradzić i wszyscy rozkładali ręce nawet gdy ja byłam już załamana i chciałam odpuścić on kazał mi się nie poddawać

2017-07-13 07:45

Kochana ja jestem z Włocławka wiec do Torunia nie mam wcale tak daleko :-) Ide teraz do tego wlasciciela przychodni i juz nawet podjęłam decyzje ze to u niego dokoncze prowadzenie ciąży nie chce sie adresować bo po co mi to teraz a po urodzeniu malenstwa mam zamiar wrócić do swojego lekarza

2017-07-11 21:48

Dokładnie, lepiej zapłacić więcej i wiedzieć że się idzie do fachowego lekarza niż pójść do tego w zastępstwie i być cały czas niespokojną. Skoro twój lekarz sam polecił tego właściciela przychodni to jest coś na rzeczy. W sumie niewiele Ci już zostało, najtrudniejsze masz za sobą. Teraz tylko obserwuj ruchy maluszka i czekaj bez stresu do porodu. Powodzenia kochana:)

2017-07-11 13:52

Oliwcia, a może napisz skąd jesteś, może akurat któraś z obecnych dziewczyn mieszka w pobliżu (albo ma znajomą) i będziemy mogły polecić jakiegoś lekarza. Wiem co przeżywasz, ja sama niedawno musiałam zmienić lekarza prowadzącego - z Mężem się przeprowadzaliśmy z Torunia do Trójmiasta. Moja dotychczasowa ginekolog to świetna babka i każdemu będę ją polecać, ale niestety musiałam znaleźć lekarza w Gdańsku, oczywiście tutaj kierowałam się opiniami ze znanylekarz.pl. Nowa Pani Doktor też jest ok, ale przyznam szczerze, że mimo wszystko raz w miesiącu jeżdżę do Torunia do swojej poprzedniej ginekolog, jakoś dzięki niej jestem spokojniejsza. Oliwcia daj znać skąd jesteś a postaramy się pomóc w znalezieniu lekarza :)

2017-07-11 07:34

Kochana myślę pozytywnie bo chyba nie mam innego wyjścia takze zapisalam sie na to USG do właściciela przychodni noe chce ryzykowac ze ten na zastępstwie cos przeoczyć istotnego i najprawdopodobniej ciążę do konca będą prowadziła juz właśnie u niego prywatnie szarpnie mnie to mega za kieszen no ale cóż ważniejszy jest mój spokój i dobro malenstwa

2017-07-10 21:31

Oliwcia to juz wiesz na czym stoisz, szkoda trochę że jednak nie będzie mógł prowadzić do końca twojej ciąży. Dobrze tyle, że możesz w każdej chwili skonsultować z nim swoje wątpliwości. USG to prawda drogie ale zawsze to będzie pamiątka na całe życie. Nie stresuj się zatem i myśl pozytywnie:)

2017-07-10 13:10

A więc tak rozmawiałam przed chwilą z panem dr. teraz 17 lipca będzie to jego ostatnia wizyta u nas w przychodni odchodzi i wraca jakoś w połowie października (czyli nie długo po moim porodzie) Na kolejną wizytę kazał się zapisać do tego drugiego p.Dr. albo do położnej z zastrzykami z ze zwolnieniem podobno mam nie mieć problemów powtórzył woje zalecenia czyli clexan do końca 35 tc i odstawiamy w każdej chwili mam do niego dzwonić gdy tylko będę miała taką potrzebę ..... Jak mu przypomniałam że teraz byłam z nim umówiona na usg III Trymestru to powiedział że ten nowy doktorek nie za bardzo się do tego nadaje i lepiej żebym poszła do właściciela przychodni i on mi zrobi konkretne usg (oczywiście do niego tylko prywatnie a cena ok 300 zł my chcieliśmy z płytą filmem i w ogóle no to 370 zł) ale czego się nie robi dla swojego maleństwa

2017-07-10 11:41

Oliwcia najwazneijsze to niedenerwowac się! Sama wiesz, że nerwy źle wpływają zarówno na Ciebie jak i na maluszka. Także, jesli nie masz na coś wpływu, to musisz troszkę odpuscić że wzgledu na malucha ;) Chociaż mama nadzieje ze Twoj gin jakoś rozwiąze tą sytuacje, a może poleci kogos w zamian, kogo zna.Trzymam kciuki

2017-07-10 11:18

napisałam dziś do swojego nadal obecnego ginekologa sms bo wiem że nie zawsze może odebrać odpisał mi że w wolnej chwili do mnie oddzwoni mam nadzieje że coś się wreszcie wyjaśni a ja będę wiedziała na czym stoję

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna