Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (435 Wątki)

dlaczego cc

Data utworzenia : 2017-07-25 12:01 | Ostatni komentarz 2019-12-21 20:06

bezeluszek

3222 Odsłony
94 Komentarze

Kochane pytanie do mam dlaczego skończyło się na cc ja jestem po 3 cc 1. powodem było jak to lekaz stwierdził że nie urodzę sama bo ja mała dziecko duze 2. 19 godzin bez postępu 3. już planowana niby po 2 cc nie można rodzić sn

2017-08-28 17:00

to nieciekawa sytuacja

2017-08-28 16:59

u mnie pani ginekolog prowadzaca nie zauwazyla, ze najpierw jest lozysko, pozniej córka. pewnej nocy zaczelam krwawic, pojechalam do szpitala, a tam sie wszyscy za głowę łapali, ze moja ginekolog to przeoczyla.. wiec od razu z izby przyjec na sale operacyjna...

2017-08-07 20:38

ważne ze dzieciaczki zdrowe niewazne jak przyszły na świat

2017-07-26 12:34

Bezeluszek jesli chodzi o tym ze po 2 cc powinno rodzic sie cc to prawda. jeszcze po 1 cc można pozwolić sobie na porod naturalny, natomiast po 2 cc najlepiej zrobic kolejne ze wzgledu na to, ze szef-blizna na macicy z kazdym razem jest coraz ciensza i bardziej narazona na rozeranie. Dlatego wlasnie lekarze czesto decydują na nas pacjentki bo po ptostu boja się pekniecia macicy. Osoboscie znam osobe ktora rodzila 1 raz naturalnie a dalej kolejna 3 dzieci cc (zaczynala zawsze naturalnie a konczylo sie i tak na cc). Za 4 razem lekarz kategorycznie zabronil porodu naturalnego bo po prostu bał sie tego ze macica nie wytrzyma. I tu uważam, że nalezy słuchać lekarza bo oni nie robią tego bo mają takie widzimisię, ale dbają o nasze zdrowie bo to oni są za nie odpowiedzialni. 2. 19h bez postępu....to rowniez jest wskazanie do cc ze wzgledu na to, ze jesli wody odeszly a tyle czasu nie ma rozwarcia badź rozwarcie stanelo w miejscu, to może szkodzic maluszkowi. Jesli nie ma rozwarcia no to wiadomo...cc musi byc. Oczywiscie tu tez zdalabym sie na lekarza bo on wie najlepiej. 3.Tak jak napisalam wyzej, chodzi o Twoje bezpieczenstwo aby macica sie nie \"rozerwała\" badz szef w trakcie porodu. Lekarz wie lepiej ;)

2017-07-25 21:39

W moim przypadku był brak postępu porodu, niestety nie udało mi się urodzić naturalnie. Mam siostrę chorą na cukrzycę i ze względu na jej chorobę przeprowadzono u niej dwa cesarskie cięcia. Za duże ryzyko, które naraziło by jej ogólny stan zdrowia w tym utratę wzroku... W Twoim przypadku urodzić siłami natury trzecie dziecko byłoby zagrożeniem nie tylko Twojego zdrowia ale i dziecka. Choć bardzo byśmy chciały niestety czasem nie da rady tego przeskoczyć. Grunt, że później mamy zdrowe dzieci i o to przede wszystkim chodzi:)

2017-07-25 18:27

ja miałam dużą wadę wzroku i mój lekarz powiedział, że to nie stanowi przeciwwskazania do porodu naturalnego. Urodziłam naturalnie, z moim wzrokiem nic się nie stało. Odnośnie cesarskiego cięcia, myślę że lekarze decydują się na nie w uzasadnionych przypadkach, mając konkretne powody. Przecież wiadome jest, że poród naturalny jest najlepszy dla dziecka i dla rodzącej.

2017-07-25 15:37

Moja siostra miala problemy z siatkówka oka i poród naturalny był wykluczony. Sąsiadka rodzila cc w 8 miesiącu ponieważ bardzo słabo czuła ruchy dzidziusia i po wizycie u lekarza okazało się ze tętno maleństwu zanika i cc byla natychmiastowa. A mojej koleżance z pracy odeszły zielone wody, wdala się jakas infekcja i 2 tyg przef terminem urodziła córeczkę przez cc. A kolegi z pracy żona miala rodzić córkę naturalnie, ale w trakcie okazało się że dzieciątko jest bardzo duże i przez cc urodziła córę 4.95 kg :) to takie przykłady z mojego najbliższego otoczenia

2017-07-25 14:57

Ja mam wskazanie od okulisty z uwagi na dużą wadę (choc teraz podobno nie ma takiej wady, przy której kobieta nie mogłaby rodzić...) oraz niewielkich zmian na siatkówce.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna