Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (433 Wątki)

Krwawienie w 28 tygodniu??

Data utworzenia : 2017-07-30 19:14 | Ostatni komentarz 2017-11-25 20:04

Skrzaty

1998 Odsłony
20 Komentarze

Czy któraś z was Drogie mamy miała krwawienie i to dość silne w 28 tygodniu ciąży? Co może być przyczyną takiego krwawienia? Lekarze Rozkładają ręce i nie wiedzą skąd krwawienie a z dzieckiem wszystko w porządku Tak bynajmniej mi mówią.

2017-11-25 20:04

Przyjemny nie jest, ale człowiek spokojniejszy na pewno. Ma się na miejscu opiekę i w razie co można reagować od razu, a nie tracić czas na dojazdy. Gdy mnie przyjmowali na oddział płakałam na myśl spędzenia tam 2 tygodni do porodu, no ale los chciał inaczej i cięcie mi zrobili niedługo po przyjęciu jak się okazało.

2017-11-19 19:55

Wiem, że pobyt w szpitalu nie należy do najprzyjemniejszych - sama byłam hospitalizowana kilka razy podczas ciąży, aczkolwiek chyba będziesz w ten sposób spokojniejsza, że jesteś pod kontrolą, badania, ktg. W domu zamartwiałabyś się czy wszystko dobrze z maleństwem. Odwagi i dużo dużo zdrówka :)

2017-07-31 22:03

Skrzaty najważniejsze, że teraz jesteś pod dobrą opieką. Czy może ostatnio stresowałaś się czymś za bardzo lub prowadziłaś intensywny tryb życia? Z tych powodów często może dojść do krwawienia. Moja znajoma podczas swojego wesela z tego całego przeciążenia niestety też krwawiła, ale z maluszkiem było na szczęście wszystko dobrze. Kochana nie zamartwiaj się, będzie wszystko dobrze z wami. Unikaj stresu i myśl pozytywnie:)

2017-07-31 21:14

Skrzaty, tak jak pisały dziewczyny, u mojej koleżanki przyczyną krwawienia również była nadżerka. Ale to już powinni u Ciebie zdiagnozować lekarze. Najważniejsze, że z maluszkiem wszystko jest dobrze. Ty postaraj się myśleć pozytywnie, a szybko wrócisz do domu. Wiadomo, że pobyt w szpitalu nie równa się z pobytem na spa czy na wczasach, ale pamiętaj że jesteś pod opieką specjalistów, którzy dbają o Twoje zdrowie. Trzymaj się dzielnie, jesteśmy wszystkie z Tobą :)

2017-07-31 16:59

Na tą chwilę nikt nie powiela żadnej diagnozy bo żadnej nie ma. Podobno czasami są takie krwawienia nie wiadomo skad i dlaczego. Teraz obserwacja i czekanie.

2017-07-31 16:56

Skrzaty to Ty wciąż masz to krwawienie? A szpital, w którym jesteś jest przystosowany do ciężkich przypadków patoligii ciąży? Może nie ma tam odpowiednio wykwalifikowanego lekarza? Spróbuj podpytać pielęgniarki czy inne kobietki o dobrego specjalistę. Czasami w szpitalu lekarze jednej specjalizacji popierają błędne diagnozy kolegów z oddziału, bo zwyczajnie z lenistwa nie chce im się postawić własnej.... Dobrze, że maluszkowi nic nie zagraża, ale jakiś powód krwawienia jest i trzeba się dowiedzieć co to. Przed Tobą jeszcze dobre 10 tyg.ciąży i leżenie w szpitalu, czekając na nie wiadomo co nie jest optymistyczną perspektywą. Szukaj kochana koniecznie mądrej głowy i nie czekaj!

2017-07-31 14:19

Chyba na wszystkich szpital tak dziala, nie znam nikogo kto by lubil tam przebywac... Ale jesli z maluchem wszystko ok, to przynajmniej tyle dobrego. Odpoczniesz troche, jak wrocisz do domu to dopiero wstapia w Ciebie nowe sily. Trzymaj sie :)

2017-07-31 13:45

Najważniejsze że z maluszkiem wszystko dobrze :-)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna