Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (433 Wątki)

Waga w ciąży - ile przytyłyście?

Data utworzenia : 2017-09-06 22:00 | Ostatni komentarz 2023-11-24 10:47

Konto usunięte

15886 Odsłony
944 Komentarze

Kochane, czy dużo przytyłyście w ciąży i czy szybko udało wam się pozbyć zbędnych kilogramów po porodzie?

2019-03-20 07:05

Marta gratulacje ❤ Jesli chodzi o zastrzyki to ja bralam w poprzedniej ciazy i biore teraz nie wiem czy maja one jaki kolwiek wplyw na wyglad brzucha mi sie wydaje ze nieeee Ogolnie Ja mega nie lubie swojego :-( mam nadzieje ze po ciazy uda mi sie schudnac (dodam ze chce dosc duzo ) od czerwca do pazdziernika schudlam praktycznie 10 kg ale co z tego jak juz mam na plusie 8kg do nie dawna waga po malusiu szla do gory a teraz jak ruszyla to az sie boje :-( ... Jak myslicie 30 tc i 8kg na plusie to ok ??

2019-03-20 06:52

Pati nie wkurzaj mnie, wredoto :P Ja sie bujalam z brzuchem ladnych pare tygodni dluzej niz Ty, to tez moze miec wplyw ;) Ale tez wlasnie mam wrazenie ze sie \"rozlazlam\", waga niby ok, ale cala jestem jak taka galareta :P Fajnie, ze Twoj brzuch taki jedrny, moj to jakis dramat; moge lapac te skore i tak za nia ciagnac jak u mopsa... choc jak teraz posmarowalam to przynajmniej szybciej wraca na swoje miejsce po naciagnieciu. Niby brzuch nie jest wielki ale wlasnie ta skora musi jeszcze wrocic na swoje miejsce, bo na razie to dramat. Megg, mnie tez sie wydaje ze jesli juz by sie mial taki objaw pojawic do po porodzie dopiero gdzie ta skora juz nie bedzie \"pod napieciem\" ;) Ale oby sie w ogole nie pojawil! Gratulacje, Marta! I duzo sily, bo bliznieta to nie lada wyzwanie :)

2019-03-19 22:26

Megg w ciąży tego nie zobaczysz zobaczysz jak będzie po ciąży:) ja miałam zastrzyki po porodzie i Wczensiej brzuch inaczej wyglądał pomimo porodu itd A po zastrzykach tak się zrobilo. Co do zastrzykow też miałam tak że tylko widać było miejsce wklucia nawet siniaka nie miałam ale w ciąży też inaczej bo skóra napięta więc mówię poczekaj z werdyktem po porodzie i po skończeniu zastrzykow

2019-03-19 22:06

Pati ja biorę zastrzyki od pozytywnego testu ciążowego i z moim brzuchem/skórą nic się nie dzieje. Po wkłuciu zostaje tylko mały siniaczek, ale po kilku dniach się wchłania. Duże znaczenie ma jednak genetyka.

2019-03-19 21:33

Aisa no widzisz nie widziałam że od zastrzyków też może się taki brzuch zrobić . Ale od wielkości na pewno też się taki robi jak skóra się mocno naciąga. Ja też nie smarowalam codziennie a jak już go robiłam to zwykłym balsamem a nie jakimś specjalnym na rozstępy .

2019-03-18 17:26

Marta gratulacje:) płeć maluchow już znasz ? Pati ja miałam duży brzuch w ciąży i nie miałam rozstępów ani nic ale zrobilo mi się tak jak michuni po zastrzykach z heparyna taki brzuch itd Więc to też nie do końca zależy od wielkości brzucha dopóki nie brałam zastrzykow było super brzuch jedrny i nie było rozstępów nic pomimo że duży brzuch i też nie smarowalam codziennie raz na jakiś czas jak mi się przypomniało. No ale jak zastrzyki zaczęłam brać niestety straszny się zrobił:(

2019-03-18 17:11

Michuni no to ja jestem lepsza bo mam 4 pary hehehe ale ja 3 miesiące po porodzie . Ale powiem wam że waga leci ale jakość się rozlazlam takie mam wrażenie biodra szersze , trochę w udach przybralam ale już nie długo i będę mogła zacząć coś ćwiczyć . Idę na wizytę dn ginekologa nie długo to może pozwoli szybciej ćwiczyć . Co do smarowania brzucha to ani razu nie smarowalam po porodzie i powiem wam że skóra nie jest sucha pomarszczona tylko jędrna także się cieszę bo moja siostra ma strasznie pomarszczony brzuch wydaje mi się że jak duży brzuszek podczas ciąży , jak skóra mocno się naciąga to tak się później dzieje . Ja w zasadzie nie miałam dużego brzucha mocno się nie rozciągnął więc jest dobrze może jak kiedyś zrobię formę to jeszcze strój dwuczęściowy założę :) mam kilka rozstępów za to na piersiach i na biodrze ale na szczęście nie widać tego za bardzo Marta no to pogratulować że tak mało przytylas do tej pory . Super bliźniaki plec już znasz ? ;) Później pod koniec waga zacznie nabierać tempa

2019-03-18 17:10

Aktualnie jestem w 25 tygodniu ciąży bliźniaczej 2k2o i przytyłam 2,5 kg na dzień dzisiejszy . Brzuszek jeszcze nie jest duży i jest to moja pierwsza ciąża :)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna