Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (433 Wątki)

Druga ciąża - radość i strach

Data utworzenia : 2017-09-16 11:09 | Ostatni komentarz 2022-08-22 14:42

Maggda

2291 Odsłony
38 Komentarze

Kochane jestem w ciąży:) miesiąc temu ponownie postanowiliśmy starać się o dzieciątko:) Udało się za pierwszym razem:) Radość jest niesamowita ale też towarzyszy mi strach... Moja córka skończyła dopiero rok, gdy narodzi się drugie maleństwo ona będzie miała rok i 8 miesięcy... Tak się obawiam, czy to nie będzie zbyt ciężkie dla nas, ale odwrotu już nie ma;) Czy któraś z Was miała/ ma dzieci z tak małą różnicą wieku? Wiadomo, początki będą ciężkie, sama ciąża będzie ciężka, bo tu duży brzuch, a tu maleństwo, które często wymaga jeszcze noszenia na rękach. Ale później rodzeństwo będzie się fajnie dogadywało, bo nie będzie dużej różnicy wieku. Przynajmniej taką mam nadzieję.

2017-10-08 11:04

Pati tego chyba się nie zapomina. Mimo odległości od pierwszego porodu, wszystko sobie przypomnisz z chwilą narodzin dziecka. To jest ten nasz cudowny instynkt macierzyński:) Dzieciątko przychodzi na świat i już wiemy jak je wziąć, jak się o nie troszczyć. Wiadomo, że jest pełno obaw, ale to dlatego, że chcemy jak najlepiej:) 16 października mam kolejną wizytę u ginekologa. Wtedy wszystko będzie jasne, dam Wam znać:)

2017-10-06 13:37

Tego się nie zapomina zresztą nawet jeśli się jest w 1 ciąży to instynkt zadziała i pomimo nie wiedzy to ta wiedza w głowie się pojawi jakoś co i jak zrobić :)

2017-10-06 10:24

Gratulacje, Dacie rade u mnie jest 2 lata różnicy też się bałam ale dałam rade, teraz się spodziewam trzeciego dziecka ale już jest duża różnica wieku bo 12 lat boje sie ze już pozapominałam i czy dam rade. Powodzenia

2017-10-05 23:32

Zawsze to.jest strach przez kazda ciaza przy pierwszej to jak to wszystko bedizw wyglądać, czy sobie poradzimy itp...a przy drugiej ciazy to juz wiemy więcej o wychowaniu ale tez odczuwamy strach bo to juz większy obowiazek bo juz mamy dwujke a nie jedno i trzeba nakarmić , ubrac, wykapac i wszystko dwa razy...ale zawszw tak jest jaka by nie byla roznica. Ja zawsze pragnęłam miec mala różnice, ale synka urodziłam nie planując...mial byc slub cywilny ale odpuscilismy bo czulam ze jak weźmiemy cywilny to do kościelnego nie będzie nam sie spieszyc.kupilismy mieszkanie zs polowe a polowe pozyczka od rodziny , potem splacanie jak spacilismy po 2latach ze tam cos było z polami i tesciowa dala mezowi działkę to bylo albo wesele albo slub.ale maly wiec maly slub niestety ale bylo cos za cos...ale.potem byky problemy z kursami a maz nie mial kiedy zrobic bo praca za granica.tu dom na glowie.i nie byki bylojak wiec wzielismy cywilny i chyba juz na tym pozostanie wiec dop teraz myslismy.o drugim a synek ma 3,5lata wiec puki zajde w ciazy a różnie to bywa puki urodze to syneke bedzie mual ok. 6lat...dyza różnica ale co zrobić...może kiedys bedzie 3i nedizw mniensza różnica;-).takze jak urodzisz strach minie.i dasz sobie rade a puzniej rodzeństwo będzie sie razem super bawic;-)

2017-10-03 10:17

Gratulacje :) też chciałam mieć bliźniaki w pierwszej ciazy ale się nie udało :)

2017-10-02 15:58

Gratulacje :) u nas będzie duża różnica, bo rocznikowo 8 lat. A ja i tak się boję jak to wszystko będzie wyglądać. Nam też udało się za pierwszym podejściem, a myślałam, że będziemy starać się trochę dłużej. Boję się tym bardziej, że mieszkamy za granicą i jesteśmy tu sami, no z teściem ale on w pracy i co on mi pomoże ?:D Nie mam tu kompletnie nikogo. I obawiam się, że początki mogą być trudne. Mam nadzieję, że mąż dostanie chociaż 2 tygodnie wolnego żeby być przy porodzie i na początku w domu z nami.

2017-10-02 11:19

Kochana daj znać jak będziesz już wiedziała :) podwójne szczęście :*

2017-09-27 21:20

Heh dokładnie Iza, całkiem możliwe, że potrójne szczęście przed nami:) Aniam niesamowicie rozbawiłaś mnie tym przydziałem do mycia nóżki brata:) Ale pomysł bardzo fajny i zapewne go wykorzystam:)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna