Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (433 Wątki)

Druga ciąża - radość i strach

Data utworzenia : 2017-09-16 11:09 | Ostatni komentarz 2022-08-22 14:42

Maggda

2292 Odsłony
38 Komentarze

Kochane jestem w ciąży:) miesiąc temu ponownie postanowiliśmy starać się o dzieciątko:) Udało się za pierwszym razem:) Radość jest niesamowita ale też towarzyszy mi strach... Moja córka skończyła dopiero rok, gdy narodzi się drugie maleństwo ona będzie miała rok i 8 miesięcy... Tak się obawiam, czy to nie będzie zbyt ciężkie dla nas, ale odwrotu już nie ma;) Czy któraś z Was miała/ ma dzieci z tak małą różnicą wieku? Wiadomo, początki będą ciężkie, sama ciąża będzie ciężka, bo tu duży brzuch, a tu maleństwo, które często wymaga jeszcze noszenia na rękach. Ale później rodzeństwo będzie się fajnie dogadywało, bo nie będzie dużej różnicy wieku. Przynajmniej taką mam nadzieję.

2017-09-17 21:50

Gratulacje <3 aż zazdroszczę ja jestem świeżo po pierwszym dziecku, mała ma 4 miesiące i ostatnio spóźnia mi się okres raczej nie podejrzewam ciąży bo małe jest prawdopodobieństwo jednak jeśli faktycznie mialam bardzo rozregulowane miesiączki to kto wie cy jwdnak nie robiliamy tego w dni płodne ;d dla mnie to nie problem bo chciał mieć jedno dziecko po deugim jednak zdecydowaliśmy tak jak Ty i też będziemy się starać jak mała skończy rok wtedy różnica między naszymi będzie ok 2 lat. Mój tylko pyta czy dostałam już ten okres i jak nadal się będzie spozniac to zrobimy ten test. A co do Twojej sytuacji napewno dasz radę. Uważam że rok-dwa to najlepsza różnica wiekowa dla dziexi, lepiej wtedy się trzymjaa dogaduja i jedno drugiemu pomaga. Mam w rodzinie dzieci co różnica wiekowa to 6 lat i to według mnie dużo bo młody próbuje się bawić z starszymi a oni go odrzucają bo uważają że jest za mały by się bawix jak oni..

2017-09-16 21:20

Dzięki dziewczyny za miłe słowa i wsparcie:) W sumie nie ma co się zamartwiać, bo sytuacji już nie zmienię. Poza tym chcieliśmy tego:) Tylko nie myśleliśmy, że tak za pierwszym razem się uda... Właśnie ze względu na małą różnicę wieku myśleliśmy o drugim dzieciątku, no i ja też mam już swoje lata, a zegar biologiczny tyka. Najgorszy jest problem dźwigania, bo córka waży 10,5 kg ale mój organizm jest do tej wagi przyzwyczajony, więc może jakoś to zniosę. Obym tylko czuła się dobrze, bo mąż pracuje zmianowo, często go nie ma, a ja sama siedzę z dzieckiem. Asiu ja pokoleniowo jestem obciążona bliźniakami, ale mając już córkę chyba wolałabym teraz jedno dzieciątko:) Przy pierwszej ciąży marzyliśmy z mężem o bliźniakach ale się nie udało. Iza już niedługo będziesz się cieszyła swoim maleństwem na tym świecie:) Szybkiego i lekkiego porodu Ci życzę:)

2017-09-16 16:33

Gratulacje! Na pewno dacie radę, fajna jest mała różnica wieku, bo jak to mówią \"odchowa się dwoje za jednym zamachem\" :) Twoja córeczka będzie już spora, więc dasz radę. Będzie miała z kim się bawić, a przy mniejszej różnicy wieku rodzenstwo lepiej się dogaduje :) Mój mąż bardzo by tak chciał, ale zobaczymy w praniu jak to wyjdzie, bo na razie czekamy na pierworodnego, który zbliża się do nas wielkimi krokami :)

2017-09-16 14:59

Gratulacje! Nasz synek ma ponad 3 miesiące a ja mam chęć na drugie maleństwo. Szkoda, że się za pierwszym razem się bliźniaki nie udały :p Chciałabym żeby była mała różnica wieku między dzieciaczkami. Może być ciężko, ale da się rade :) Rośnijcie zdrowo :)

2017-09-16 13:41

Gratulacje :) Na pewno dasz radę i rewelacyjnie dla dzieci, że taka mała różnica wieku.

2017-09-16 12:14

Maggda, serdecznie gratuluję! Gdy mój brat miał trzy lata a ja rok i 3 miesiące to moim rodzicom urodziła się jeszcze jedna córka - dali radę:) i dla nas jako dzieciaków było to coś wspaniałego, ta różnica wieku. Wy też sobie poradzicie:) a powiem szczerze, że w moich planach jest ciąża w przyszłym roku, jak mój Maluch będzie miec swoje pierwsze urodziny.. więc będę się uczyć na Twoim doświadczeniu;)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna