result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (263 Wątki)

Druga ciąża - radość i strach

Data utworzenia : 2017-09-16 11:09 | Ostatni komentarz 2018-01-17 09:00

Maggda

602 Odsłony
37 Komentarze

Kochane jestem w ciąży:) miesiąc temu ponownie postanowiliśmy starać się o dzieciątko:) Udało się za pierwszym razem:) Radość jest niesamowita ale też towarzyszy mi strach... Moja córka skończyła dopiero rok, gdy narodzi się drugie maleństwo ona będzie miała rok i 8 miesięcy... Tak się obawiam, czy to nie będzie zbyt ciężkie dla nas, ale odwrotu już nie ma;) Czy któraś z Was miała/ ma dzieci z tak małą różnicą wieku? Wiadomo, początki będą ciężkie, sama ciąża będzie ciężka, bo tu duży brzuch, a tu maleństwo, które często wymaga jeszcze noszenia na rękach. Ale później rodzeństwo będzie się fajnie dogadywało, bo nie będzie dużej różnicy wieku. Przynajmniej taką mam nadzieję.

2017-09-16 21:20

Dzięki dziewczyny za miłe słowa i wsparcie:) W sumie nie ma co się zamartwiać, bo sytuacji już nie zmienię. Poza tym chcieliśmy tego:) Tylko nie myśleliśmy, że tak za pierwszym razem się uda... Właśnie ze względu na małą różnicę wieku myśleliśmy o drugim dzieciątku, no i ja też mam już swoje lata, a zegar biologiczny tyka. Najgorszy jest problem dźwigania, bo córka waży 10,5 kg ale mój organizm jest do tej wagi przyzwyczajony, więc może jakoś to zniosę. Obym tylko czuła się dobrze, bo mąż pracuje zmianowo, często go nie ma, a ja sama siedzę z dzieckiem. Asiu ja pokoleniowo jestem obciążona bliźniakami, ale mając już córkę chyba wolałabym teraz jedno dzieciątko:) Przy pierwszej ciąży marzyliśmy z mężem o bliźniakach ale się nie udało. Iza już niedługo będziesz się cieszyła swoim maleństwem na tym świecie:) Szybkiego i lekkiego porodu Ci życzę:)

2017-09-16 16:33

Gratulacje! Na pewno dacie radę, fajna jest mała różnica wieku, bo jak to mówią \"odchowa się dwoje za jednym zamachem\" :) Twoja córeczka będzie już spora, więc dasz radę. Będzie miała z kim się bawić, a przy mniejszej różnicy wieku rodzenstwo lepiej się dogaduje :) Mój mąż bardzo by tak chciał, ale zobaczymy w praniu jak to wyjdzie, bo na razie czekamy na pierworodnego, który zbliża się do nas wielkimi krokami :)

2017-09-16 14:59

Gratulacje! Nasz synek ma ponad 3 miesiące a ja mam chęć na drugie maleństwo. Szkoda, że się za pierwszym razem się bliźniaki nie udały :p Chciałabym żeby była mała różnica wieku między dzieciaczkami. Może być ciężko, ale da się rade :) Rośnijcie zdrowo :)

2017-09-16 13:41

Gratulacje :) Na pewno dasz radę i rewelacyjnie dla dzieci, że taka mała różnica wieku.

2017-09-16 12:14

Maggda, serdecznie gratuluję! Gdy mój brat miał trzy lata a ja rok i 3 miesiące to moim rodzicom urodziła się jeszcze jedna córka - dali radę:) i dla nas jako dzieciaków było to coś wspaniałego, ta różnica wieku. Wy też sobie poradzicie:) a powiem szczerze, że w moich planach jest ciąża w przyszłym roku, jak mój Maluch będzie miec swoje pierwsze urodziny.. więc będę się uczyć na Twoim doświadczeniu;)