result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (265 Wątki)

trzecia ciąża

Data utworzenia : 2017-09-23 13:35 | Ostatni komentarz 2017-09-25 16:11

Justyna94

977 Odsłony
8 Komentarze

Moj synek Hubert ma skonczone 7 miesięcy a niedawno dowiedziałam się że jestem w trzeciej ciaży.Dwa pierwsze porody odbyły się przez cc i nie wiem jak teraz bedzie przebiegać trzecia ciaża bo poczytałam na innych forach że do zajscią w kolejną ciąże powinien byc termin 24 lub 36 miesięcy.Tak szczerze to niespodziewałam się ze tak szybko zajdę w kolejną ciaże z jednej strony się bardzo cieszę ale z drugiej mam wątpliwości czy nic się nie stanie dziecku bo jakby nie bylo taki krótki termin minął od porodu a tu kolejna ciąża. Czy jakaś mama miała taką podobną sytuację jak ja. Czekam na odpowiedzi z waszej strony.Pozdrawiam. Dodam zdjęcia dwóch synków Z lewej Michał 2 lata i 8 miesięcy Z prawej Hubert 7 miesięcy dzisiaj skończył

2017-09-25 16:11

Gratuluję Justyna:) Jesteś w ciąży i staraj się teraz pozytywnie myśleć:) Tak jak piszesz, zalecana jest przerwa minimum dwóch lat między cesarkami, ale to są zalecenia. Twoje ciało może sobie z kolejną ciąża dobrze poradzić. Podstawa to pozytywne myślenie i wizyta u ginekologa:)

2017-09-24 22:49

Gratulacje :* mija ciotka ma dzieci w odstępie 18 mc i to przez cc ja miałam 3 cc ale większa róznica bo 2 lata 3 miesiace i 6 lat

2017-09-24 17:21

Gratulacje Justynko,między moimi dziećmi jest duża różnica wieku ,bo ponad 10 lat,więc z pewnością jest mi łatwiej ,bo gdy urodził się drugi synek to starszy był już odchowany.ale nie martw się głowa do góry!Dasz radę,maluchy tak szybko rosną,nie martw się na zapas ,bo przecież twój nastrój tez wpływa na Maleństwo ,które nosisz w brzuszku,bądź dobrej myśli ,wybierz dobrego ginekologa ,który dobrze poprowadzi twoją ciążę i zaopiekuje się Tobą i Twoim Maleństwem.

2017-09-24 15:51

Gratulacje! Ja zaszłam w ciążę gdy mój maluszek miał ok 9 miesięcy. Jest troszkę ciężko z takimi maluchami ale mama zawsze da sobie radę!

2017-09-24 15:38

Dzieki dziewczyny ale nadal się bardzo obawiam jestem taka rozkojarzona teraz tylko całymi dniami myślę o ciąży jak to będzie ale jak napisałyście by się nie martwić to będę myślała o czyms innym

2017-09-24 14:09

Justyna94, po pierwsze OGROMNE GRATULACJE!!! :) Ja również jestem po dwóch cesarskich cięciach i powiem szczerze, że lekarz ostrzegał, aby przed kolejną ciążą poczekać minimum 2 lata. Ale nie martw się niczym, tylko na spokojnie udaj się na wizytę do swojego ginekologa. On na pewno sprawdzi czy wszystko jest w porządku, uspokoi Cię i zadba o to, aby kolejna ciąża tak szybciutko po ostatniej cesarce przebiegała bezpiecznie zarówno dla Ciebie, jak i dla Maluszka :)

2017-09-23 19:37

Gratulacje :) Na pewno wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki :)

2017-09-23 15:02

Gratulacje! Moja mama miała 5 praktycznie jedno po drugim i dała radę więc co to 3 ;D