Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (435 Wątki)

trzecia ciąża

Data utworzenia : 2017-09-23 13:35 | Ostatni komentarz 2022-08-22 14:44

Justyna94

1408 Odsłony
9 Komentarze

Moj synek Hubert ma skonczone 7 miesięcy a niedawno dowiedziałam się że jestem w trzeciej ciaży.Dwa pierwsze porody odbyły się przez cc i nie wiem jak teraz bedzie przebiegać trzecia ciaża bo poczytałam na innych forach że do zajscią w kolejną ciąże powinien byc termin 24 lub 36 miesięcy.Tak szczerze to niespodziewałam się ze tak szybko zajdę w kolejną ciaże z jednej strony się bardzo cieszę ale z drugiej mam wątpliwości czy nic się nie stanie dziecku bo jakby nie bylo taki krótki termin minął od porodu a tu kolejna ciąża. Czy jakaś mama miała taką podobną sytuację jak ja. Czekam na odpowiedzi z waszej strony.Pozdrawiam. Dodam zdjęcia dwóch synków Z lewej Michał 2 lata i 8 miesięcy Z prawej Hubert 7 miesięcy dzisiaj skończył

2022-08-22 14:44

gratulacje

2017-09-25 16:11

Gratuluję Justyna:) Jesteś w ciąży i staraj się teraz pozytywnie myśleć:) Tak jak piszesz, zalecana jest przerwa minimum dwóch lat między cesarkami, ale to są zalecenia. Twoje ciało może sobie z kolejną ciąża dobrze poradzić. Podstawa to pozytywne myślenie i wizyta u ginekologa:)

2017-09-24 22:49

Gratulacje :* mija ciotka ma dzieci w odstępie 18 mc i to przez cc ja miałam 3 cc ale większa róznica bo 2 lata 3 miesiace i 6 lat

2017-09-24 17:21

Gratulacje Justynko,między moimi dziećmi jest duża różnica wieku ,bo ponad 10 lat,więc z pewnością jest mi łatwiej ,bo gdy urodził się drugi synek to starszy był już odchowany.ale nie martw się głowa do góry!Dasz radę,maluchy tak szybko rosną,nie martw się na zapas ,bo przecież twój nastrój tez wpływa na Maleństwo ,które nosisz w brzuszku,bądź dobrej myśli ,wybierz dobrego ginekologa ,który dobrze poprowadzi twoją ciążę i zaopiekuje się Tobą i Twoim Maleństwem.

2017-09-24 15:51

Gratulacje! Ja zaszłam w ciążę gdy mój maluszek miał ok 9 miesięcy. Jest troszkę ciężko z takimi maluchami ale mama zawsze da sobie radę!

2017-09-24 15:38

Dzieki dziewczyny ale nadal się bardzo obawiam jestem taka rozkojarzona teraz tylko całymi dniami myślę o ciąży jak to będzie ale jak napisałyście by się nie martwić to będę myślała o czyms innym

2017-09-24 14:09

Justyna94, po pierwsze OGROMNE GRATULACJE!!! :) Ja również jestem po dwóch cesarskich cięciach i powiem szczerze, że lekarz ostrzegał, aby przed kolejną ciążą poczekać minimum 2 lata. Ale nie martw się niczym, tylko na spokojnie udaj się na wizytę do swojego ginekologa. On na pewno sprawdzi czy wszystko jest w porządku, uspokoi Cię i zadba o to, aby kolejna ciąża tak szybciutko po ostatniej cesarce przebiegała bezpiecznie zarówno dla Ciebie, jak i dla Maluszka :)

2017-09-23 19:37

Gratulacje :) Na pewno wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki :)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna