Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (435 Wątki)

Czy warto iść na 4D i najlepiej w którym tygodniu ☺

Data utworzenia : 2017-11-02 18:34 | Ostatni komentarz 2021-02-11 13:55

myszka9069

1724 Odsłony
54 Komentarze

Witajcie mamusie. Ja mam takie pytanie kiedy warto iść na 4D w którym tygodniu? Jestem teraz w 20 tygodniu i się cały czas zastanawiam czy już iść czy nie. Bo co prawda chciałabym żeby też trochę było widać rysy twarzy dziecka. Proszę o porady ☺

2017-11-03 08:46

Ja byłam na takim badaniu w 21 tygodniu i już było dobrze widać maluszka. Mam nawet zdjęcie z takiego usg z buźka;-) moim zdaniem na takim usg i tak za bardzo nie dostrzeżesz dokladnie rysów twarzy ale o wiele więcej rodzic widzi niż na takim 2D

2017-11-02 23:50

Warto sprawdzić bo w gabinetach mają różne aparaty i w związku z tym wyznaczają różne zakresy tc od 18 do 28 tc Ważne jest także położenie łożyska bo jeśli będzie na części przedniej brzucha to maluszek może być słabo widoczny Lekarz wtedy badania nie będzie mógł wykonać Takie badanie to nie tylko względy zdrowotne ale też bardzo miła pamiątka i ogromne wzruszenie dla mamy :) Ja miałam badanie po 25 tc i widziałam twarz maluszka wrażenie cudowne

2017-11-02 23:05

Dlatego napisałam w okolicy 20 tc najlepiej mi też tak mówił lekarz że najlepiej wtedy bo przeważnie wtedy maluszki najlepiej widać :) a mój ginekolog do tego przy takim badaniu tak lekko pukal ta sonda w brzuch gdy się zapytałam co robi to mówił że będzie niezła pamiatka bo dzieci przeważnie wtedy otwierają buzie :D i faktycznie tak było :)

2017-11-02 22:59

Mój lekarz mówił że właśnie najlepiej iść na badanie 4d przed 26; tygodniem I po około 19-20 tygodniu Że wtedy najładniej widać dziecko Ja robiłam to badanie w piątym oraz w szóstym miesiącu ciąży i mamy piękne zdjęcia maluszka buźkę nosek usteczka widać cudownie Na krótkich filmikach widać cudowne minki dziecka Mam sporo zdjęć i krótkie urywki obrazu aczkolwiek nie zawsze udaje się tak ładnie uchwycić dzidziusia W obecnej ciąży byłam na badaniu w 18 tygodniu ciąży i maleństwo było bardzo wklejone w moje powłoki ciała i rączką zasłaniało buźkę Ale fakt ze trzyma się za główkęi widok rączki przy główce był bardzo wzruszający

2017-11-02 22:40

Jeśli iść to najlepiej tak właśnie w okolicy połowy ciąży czyli tak mysle ze warto gdzies miedzy 16 tc a 24gdzie widać jeszcze całego dzidziusia :) po 26 tygodniu już będzie coraz większy i będzie mniej widać :)

2017-11-02 21:41

Ja byłam na 4D wtedy jak byłam na badaniach prenatalnych w 14 tyg. Bardzo fajna pamiątka jak dla nas :)

2017-11-02 20:17

Ja też jestem za, warto dowiedzieć się co i jak, swoje miałam około 22 tygodnia. Mnie każde usg uspokaja, wole jak lekarz sprawdzi co z Maluszkiem.

2017-11-02 20:04

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi zapisze się już jutro tak będzie najlepiej ,☺

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna