result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (251 Wątki)

płeć dziecka

Data utworzenia : 2017-04-06 08:41 | Ostatni komentarz 2020-10-14 19:39

wiktoria92

8367 Odsłony
1459 Komentarze

drogie mamy co macie w domu ? (chodzi o plec dziecka) czy czulyscie ją? lub czy moze ktoras z was rozczarowana byla plcia?

2017-12-14 14:34

U nas od samego początku miała być dziewczynka i jest dziewczynka :)

2017-11-25 19:44

Madzia jeszcze trochę i będzie wiadomo. Mi lekarz powiedział pierwszy raz jaka będzie płeć z Szymonem w 14 tc. Więc jeszcze trochę i się przekonacie. :)

2017-11-25 13:56

Kasiu, póki co to mąż najbardziej wziął udział w wybieraniu, Jaś albo Zuza. ja mam sporo wątpliwości, ale też i lepszego pomysłu nie mam :) A Twój mąż widać dobre strzały, niech w totka zagra. Mój to teraz bardzo chce chłopaka, zobaczymy ..:)

2017-11-18 22:59

Madzia jakie to imiona? Uchyl Rabka tajemnicy. :) Ja w pierwszej ciąży czułam,ze będzie syn a mój mąż od początku mówił że będzie chłopak bo on przecież to wie. :) teraz nie do końca miałam jakiekolwiek przeczucie chociaż mąż mówił że na pewno córka. Jego strzały okazały się prawdziwe chociaż to tak na prawdę tylko ruletka. :)

2017-11-12 18:52

Pierwsza córeczka, choć wszyscy strasznie wmawiali mi chłopca. Bardzo cieszyłam się z dziewczynki i ogromnie jestem ciekawa jak będzie tym razem:) Choć powiem szczerze jest mi to zupełnie obojętne, byle było zdrowe :) Mamy nawet wybrane już pierwsze propozycje imion :)

2017-11-07 05:00

U nas córeczka i synek . Różnica między nimi 3lata 7mcy :) każdy mówi że fajnie bo \"wszyscy w domu \" ale cóż ja mogłam na to poradzić ? Cieszę się że jest parka ale nie ukrywam że na początku miałam problemy z pielęgnacją synka bo byłam chyba zbyt przyzwyczajona do dziewczynek :) ale dałam radę , nie ważna płeć ważne że zdrowe :)

2017-11-07 00:13

Nicola17 do 28 tygodnia prognozy były niepewne?? a ja narzekałam ze dopiero w 19 tygodniu powiedziano mi ze będzie synek :)

2017-11-06 22:28

Zawsze chciałam mieć dużo dzieci z przewagą synów. Gdy tylko zaszłam w ciążę byłam pewna, że to dziewczynka. Do 28 tygodnia prognozy były niepewne, dopiero potem dowiedziałam się że to chłopiec. Byłam rozczarowana moją intuicją, ale z synka bardzo się ucieszyłam. Dylemat stanowił jednak wybór imienia. Ostatecznie wybraliśmy je w drodze na porodówce (w 42 tygodni ciąży). Adaś jest moim najcudowniejszym skarbem.