result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (263 Wątki)

płeć dziecka

Data utworzenia : 2017-04-06 08:41 | Ostatni komentarz 2021-01-17 19:59

wiktoria92

8833 Odsłony
1500 Komentarze

drogie mamy co macie w domu ? (chodzi o plec dziecka) czy czulyscie ją? lub czy moze ktoras z was rozczarowana byla plcia?

2017-12-30 18:34

Ja byłam przekonana, że będzie syn, a jednak jak tylko juz można było zobaczyć na USG, to okazało się, że bedzie córcia :) i jest córcia :)

2017-12-27 00:27

Jesli chodzi o zabobony,to czasem sie trafi czasem nie... Czasem ktos zjada skodycze to odrazu nastawia sie na corke a tu wychodzi ,ze bedzie syn takze na to nie ma co patrzec..a na usg roznie bywa,lekarz tez moze sie pomylic tak najbardziej mozna sie dowiedziec po 4D albo jak sie urodzi:-)

2017-12-20 11:13

Ja z synkiem przeciwnie uwielbialam słodycze mimi ze ogólnie wcale nie jem zbytnio słodyczy

2017-12-20 10:44

My od początku założyliśmy że będzie chłopiec, smaki wytrawne raczej mi pasowały ale kształt brzucha jak dziewczynka. Na usg wyszło że chłopiec więc zgodnie z przeczuciem i założeniem

2017-12-20 09:38

A teraz druga ciąża i dlugo nie bylo widać płci i nastawiona bylam bardziej neutralnie nawet imion miałam kilka dla chłopca a dla dziewczynki wcale jeszcze a będzie dziewczynka ;-)

2017-12-20 09:12

Ja faktycznie w pierwszej ciąży bylam strasznie nastawiona na dziewczynke.... nie wiem właściwie czemu ... jakos tak sie ukierunkowałam niespodziewanie samo sie to pojawiło... wiadomo że najważniejsze by dziecko bylo zdrowe każda mama tego pragnienie to oczywiste że nikt nie marzy aby miec chore dziecko Ale ja mocno sie ukierunkowałam na sukieneczki, laleczki, dziewczynskie zabaweczki, róż, damskie ppgaduchy.... A tu okazało sie ze chłopczyk i nawet plakalam po. Wizycie u ginekologa.... teraz aż mi wstyd :) ale warto wiedzieć ze Tak sie zdarza co nie znaczy ze synka nie chciałam i nie kochałam bo kochałam o płci dowiedziałam sie juz chyba okolo 4 miesiąca takze dość szybko i moje rozczarowanie trwalo tylko chwilkę może dzień czy dwa może ciut dłużej, trochę łez a potem juz oswojenie sie z inną niż oczekiwałam sytuacją a mój synek to synus mamusi od początku i do teraz 4 latka i nie wyobrażam sobie inaczej :) Mama do spania mama do utulenia do czytania książeczek musi być

2017-12-19 23:45

Kazda z nas ma ten moment..ze najpierw liczy sie dla niej by zajsc w ta upragniona ciaze ,puzniej by ciaza przechodzila dobrze bez zadnych komplikacji jak i meczacych objawow,nastepnie by wiadomo bylo zdrowe..ale ciekawe co to bedzie:-) !mi naprawde bylo obojetne, wazne bylo zdrowie i nic wiecej a ze to pierwsze to moze dlatego bylo to dla mnie obojetne, ale od poczatku czulam ze bedzie synrk a w ok.16tyg. Dowiaduje sie w mialam racje i juz mam 4letniego synka:-) ur.sie 2stycznia...mozna powiedzirc cudowny prezent gwiazdkowy ,spuzniony ale warto na taki prezent czekac..:-)

2017-12-19 20:14

W pierwszej tak bardzo chciałam chłopca że aż wmawialam że to na bank chłopak , dzień przed wizytą na której miała być znana płeć mąż miał sen że córeczka będzie i rzeczywiście nosiłam córkę i bylam szczęśliwa że będzie córka. W drugiej miałam kompletnie inne objawy i wiedziałam że będzie syn co lekarz tylko potwierdził na usg