Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (432 Wątki)

Higiena w połogu

Data utworzenia : 2017-12-14 15:28 | Ostatni komentarz 2023-08-18 09:29

motheroftwo

10037 Odsłony
390 Komentarze

Chciałam Was zapytać, co stosowałyście w higienie połogowej, zwłaszcza po nacięciu krocza, co polecacie i jakie macie doświadczenia z różnymi preparatami. Moim odkryciem było naturalne mydełko w płynie z nanosrebrem. Szczerze polecam, u mnie zdziałało cuda. Jest do nabycia w aptece, za około 10 zł. Szukałam też u siebie w Rossmannie, ale nie znalazłam tego cuda. Zaraz po porodzie, jeszcze w szpitalu, wykorzystywałam zwykłe szare mydło i płyn do higieny intymnej do podmywania, ale to nie przynosiło ulgi ani oczekiwanych rezultatów. Podobno cuda działa też samo bardzo częste wietrzenie. Jak było u Was?

2019-12-17 23:57

Aneczka rzadkośćia jest zmiana szaty graficznej bez zamieszania w składzie przeważnie zmiana grafiki równa się jakaś zmiana w składzie choćby kosmetyczna ale jednak. 

2019-12-17 20:10

Czasem zmieniają żeby bardziej zainteresować nie zawsze idzie w parze ze zmianą skladu

2019-12-17 18:28

Jak zmieni się opakowanie to owszem jest sygnał, że może warto zainteresować się składem, czy na pewno firma nas nie chce oszukać.

2019-12-17 13:45

Mnie do tej pory nic nie uczuliło to aż tak składowi mocno się nie przyglądałam 

2019-12-17 09:51

Kupuję żel do higieny intymnej Biały Jeleń, nie sprawdzam składu przed każdym kolejnym zakupem, ale chyba muszę to robić, tym bardziej ze teraz zmieniło się opakowanie wiec kto wie czy skład tez nie jest inny.

2019-12-17 00:21

Magiczny pazur to ja spotkałam się że żele pod prysznic czy mydła zmieniają czszto skład generalnie to wssytsko zmienia skład nawey dobry skład kosmetyku mało znanej firmy jak marka sie stanie i popularna będzie firma to zaraz składy się zmieniają na gorsze niestety. 

2019-12-16 22:25

Aiisaz tych kosmetyków to wydaje mi się, że własnie płyny i żele do higieny intymnej najczęściej zmieniają skład, choć oczywiście statystyk nie prowadzę.

2019-12-16 17:42

Ja jak kupuje coś nowego to zerkam na skład oczywiście nie pamiętam go na pamięć ale mniej więcej kojarzę. Też zauważam jak nagle coś uczuli. Latem miałam tak z żelem pod prysznic gdzie zawsze ten sam kupowałam 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna