Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (435 Wątki)

Laktator-ręczny czy elektryczny.?

Data utworzenia : 2017-12-15 20:21 | Ostatni komentarz 2023-08-18 09:16

Konto usunięte

11636 Odsłony
792 Komentarze

Jak sądzicie co lepsze.? Ważna tez jest kwestia cenowa choć są promocje z których warto skorzystać. Kupić jeszcze przed porodem czy poczekać do samego końca. Nie potrafię określić czy będę miała pokarm i czy będzie przydatny.

2019-11-06 20:55

Natinka, to trzymam kciuki aby Ci się udało zdobyć w jakimś konkursie. Nawet teraz jest w blogosferze,wiec możesz się zgłosić jak masz bloga albo insta, a jak nie to próbować w konkursach jakie się pojawią. Ja właśnie mam z konkursu laktator.

 

I wiadomo różnica w cenie spora,ale jak ręczny się nie sprawdzi to tylko pozorna oszczędność jak potem trzeba kupić drugi.

2019-11-06 17:55

Dziewczyny ja też osobiście wolałabym elektryczny ale różnica cenowa jest dość spora a narazie nie mam żadnego więc ręczny też by się przydał choćby dlatego że studiuję zaocznie i jak urodze to będę musiała jakos skończyć te studia a więc zabierać że sobą poręczny laktator żeby nie dopuścić do zapalenia zastoju itd. Narazie nie kupuje no mam inne wydatki a może akurat jakiś konkurs będzie o się uda :) 

2019-11-06 12:00

Rena ja tak samo wiedziałam że chce elektryczny i mówiłam taki ma mąż szukać hehe

2019-11-06 09:33

Ja od razu wiedziałam, że chcę tylko elektryka. Siostra przy ręcznym bardzo szybko się poddało i kupiła elektryka. Ja też wiedziałam, że pozorna oszczędność na ręcznym skończy się tym, że wydam kasę na dwa. Na szczęście nie musiałam wydawać ani na jeden, bo się mi poszczęściło. Nie wyorażam sobie robić to ręcznie. Raz próbowałam i gdybym miała tak robić to chyba bym ramiona wyrzeźbiła lepiej niż przy sztandze.

2019-11-05 19:38

Ja sama kiedyś nie byłam w temacie więc wcale nie dziwię sue mężowi :) a trabke też kiedyś widziałam gdzieś taką jak gruszka dawna do odciagania kataru o tak się odciagalo naciskając :) 

2019-11-05 17:00

Monka przezorny zawsze ubezpieczony więc zawsze warto mieć wybrany by w razie co mąż mógł szukać konkretnego modelu. 

2019-11-05 10:33

No trzeba powiedzieć konkretnie jaki potrzebujemy czy elektryczny czy ręczny hehe 

2019-11-05 07:28

No właśnie, ale  w razie czego miałam wybrany na internecie . Gdyby była taka potrzeba. Ta trąbka sciagalam dwa razy spaliłam z 1000 kcal przy tym . na te dwa razy wystarczył, heh ale jeśli mialabym jeszcze raz ściągać od razu kupiłabym lepszy.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna