result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (266 Wątki)

Mamy listopadowe 2018 :)

Data utworzenia : 2018-05-04 14:02 | Ostatni komentarz 2018-05-25 15:39

KarolinaGm

99 Odsłony
4 Komentarze

Witam , czy są na forum mamusie , które tak jak ja , rodzą w listopadzie tego roku ? Czy znacie już płeć? Kiedy zaczynacie kompletować wyprawkę? :)

2018-05-25 15:39

Pierwszą wyprawkę zaczęłam kompletować bardzo późno, bo około 7-8 miesiąca. Przy kolejnym maluchu już zupełnie odwrotnie, od razu wpadłam w szał zakupów. Płeć to dopiero na usg połówkowym, gdy już było pewniej.

2018-05-07 15:43

Ja planuję następne dziecko w przyszłym roku. Płeć pierwszego poznaliśmy w 21 tygodniu. na wcześniejszych się zasłaniał. Rodziłam w lipcu, a wyprawkę zaczęłam powoli kompletować w maju, tak żeby na 4 tygodnie przed porodem mieć wszystko gotowe. W kwietniu zrobiliśmy mały remont mieszkania i po majówce na spokojnie zaczęłam oglądać, wybierać i kupować. Z drugim dzieckiem już wiem co mam po pierwszym, co mi się przydało i warto uzupełnić. Ciuszki mam chłopięce więc jak będzie chłopczyk to mam wszystko, ale część jest uniwersalna więc dla dziewczynki też się nadadzą a resztę dokupię.

2018-05-04 22:36

Karolina ja nie jestem listopadowa ale wrześniowa;-) a dokładnie to jestem w 21tyg ale jeszcze nie znam niestety plci;-) bylam u ginekokoga w 19tyg ale powiedział mi ze nie widac nozek ani plci bo lozysko zakrywa a następna wizyta jak nigdy za miesiąc a zawsze mialam co 3tyg wiec nie wiem dlaczego i mam dop 15maja a o płci moze dowiem sie wcześniej czyli 11bo ide na 4D;-) a wyprawke jeszcze nie szykuje jeszcze. .jeśli chodzi o ubranka to jak będzie chlopiec to mam po synku a jeśli dziewczynka to siostra ma 9mc córkę to cos od niej kupię a raka wyprawkę większą bede szykowala moze w lipcu -sierpniu no i wiele mam od Canpol babies do przetestowania;-)

2018-05-04 19:30

Ja planuje na przyszly rok drugiego dzidziusia. Wyprawke kompletowalam pomalutku najpotrzebniejsze rzeczy a reszte kupowalam po porodzie bo czasem nie warto niektorych rzeczy kupowac.