Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (435 Wątki)

Urodziłam dziecko czy tak mogą mówić mamy po cięciu ?

Data utworzenia : 2019-01-27 22:22 | Ostatni komentarz 2021-01-11 11:40

pati1990

7625 Odsłony
488 Komentarze

Dziewczyny jestem ciekawa waszego zdania jakie macie na temat porodu . Wiadomo że jak kobieta rodzi siłami natury to się mówi urodziła itd ale jak kobieta ma cesarskie cięcie to czy też ma prawo powiedziec że urodzila?? Mówi się że to są wydobyciny moja mama miała ze mną cesarkę i ja też miałam cesarkę. Czasami boje się powiedzieć że urodziłam żeby ktoś na mnie nie naskoczyl że wcale nie rodziłam . Wiem że część osób tak uważa a dla innych nie ma to znaczenia. Z tym że to przykre że ktoś nam mówi że wcale nie urodziliśmy ale już się nie zastanowią dlaczego itd . Chętnie poznam wasze zdanie na ten temat

2020-08-23 16:42

Pierwszy raz słyszę, żeby ktoś miałaby mówić że jak jets cc to nie poród.. Są to rzeczy na które kobieta nie ma wpływu. W takim razie dziecko obchodzi wydobycie a nie urodziny? 

Nie przejmowała bym się opinią osób które mysla

2020-08-23 15:08

Aga to super ,że synek tak reaguje moja koleżanka ostatnio urodziła między dziewczynami jest prawie dwa lata różnicy i też zaskoczona pozytywnie , z tym że czasem mocniej coś zrobi bo nie ma wyczucia więc to chyba normalne jeszcze się nauczy synek delikatnie :) ja koleżance poleciłam kupić prezent od siostry dla siostry i się sprawdziło . 

Darulka to swietnie że potrafi się sama zabawić , mozesz w tym czasie odpocząć.

 

2020-08-21 22:05

Aga rozumiem. Wiadomo że inaczej jest jak.jest mala różnica wieku a kiedy jest wieksza..bo jak większą to dziecko jest świadome co do niego sie mówi i można tłumaczyć 

2020-08-21 13:42

Aga to najważniejsze wlasnie zeby 2 dziecko dobrze się czulo i zaakceptowało rodzeństwo super ze u Was wyszło wszystko ok.

My przygotowujemy powoli corke, musieliśmy powiedzieć jej bardzo szybko o ciazy bo strasznie po mnie skakała i chciała na ręce, spać ze mną i jak jej powiedzieliśmy to wszystko sie uspokoiło, wiadomo bałam się zeby nie była rozczarowana w razie poronienia ale zaryzykowaliśmy. Pokazujemy brzuszek, caluje go, wita sie rano z brzuszkiem, jak wieczorem czytamy to tez daje buziaka na dobranoc. Z tym czasem na zabawe to też ukróciłam zeby nauczyła sama sie bawić, bylo ciężko i powiem Wam ze dopiero teraz tak po 4miesiacach zaczęła sama troche sie bawić 

2020-08-21 11:40

mysle ze zazdrość w dzieciach zawsze będzie, kwestia tego jak poamgamy im sobie z tym poradzic, u nas będzie spora różnica wieku, syn jedynak tyle lat, wiec obawiam sie ze moze byc różnie, bo bardzo lubi byc w centrum uwagi, dlatego nastawiamy go powoli na zmiany, wymagamy większej samodzielnosci i nagradzamy i doceniamy pomoc w drobnych reczach i jednak powoli ograniczamy ilosc czasu jaka poswiecamy mu na zabawę, zeby odczuł to stopniowo, a nie jak pojawi się drugie dziecko, bo wiadomo ze wtedy będzie obwinial malucha o brak czasu dla niego samego 

2020-08-21 10:08

Oby tak już zostało i opiekował się już zawsze :) żeby po czasie nie było zazdrości 

2020-08-21 10:07

ja tam przygotowywałam dzieci i pokazując brzuszek jak kopie mała jak i rozmowami by wiedzieli że jak pojawi sie dzidzius to bede kochac tak samo tylko więcej czasu poświęce maluszkowi

2020-08-21 08:29

Aneczka, nie. Mój mąż pokazywał mu brzuszek w trakcie ciąży i mówił, że tam jest siostrzyczka, ale ja tego nie lubilam. Uwazam, ze on nie jest jeszcze na tyle swiadomy, że nie warto mieszać mu tak w głowie i po prostu trzeba dopiero wziac sprawy w swoje rece po powrocie ze szpitala. Wtedy już tlumaczyc pokazując na siostrę. 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna