Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (435 Wątki)

Początek ciąży

Data utworzenia : 2019-02-04 16:01 | Ostatni komentarz 2024-04-03 21:03

Burdzioszki833

2766 Odsłony
120 Komentarze

U mnie dopiero początek ciąży a ja przepełniona jakimiś wątpliwościami ciągle drze o dziecko czy wszystko jest dobrze. To moja trzecia ciąża ale chyba o nią najbardziej się boję. Niby jestem o wiele starsza i dojrzalsza. Różnica między dziećmi będzie 11 i 15 lat.

2019-02-07 20:16

Dziękuję jesteście kochane wizyta następna 28.02 i nie mogę się doczekać i codziennie myślę czy serduszko już bije i jak maluszek urósł.

2019-02-07 19:21

Moja mama też bardzo się martwiła o swoje dziecko, była w ciąży w wieku 37 lat. Między mną a bratem jest 18 lat różnicy. Jednak wszyscy dookoła mówilo, że bardziej zaszkodzi nerwami. Przestała się tak przejmować wszystkim, zaczęła normalnie funkcjonować i braciszek jest zdrowy. Tobie też życzę trochę spokoju i mniej nerwów. Dzidziusiowi nic nie będzie :)

2019-02-07 16:00

Michuni oj nie zawsze przy pierwszej ciąży jest się wyluzowanym jak ma się problemy w ciąży to się martwi co i jak przy kolejnych może jest inaczej bo już się wie jak to wszystko się odbywa poród itd albo jak w przypadku dziewczyn straci się dziecko wtedy martwimy się cały czas. A później zmartwień przychodzi jeszcze więcej jak jesteśmy nie doświadczeni i z każda pierdoła lecimy do pediatry hahah

2019-02-06 23:42

Burdzioszki ja pierwsza ciaze stracilam. Druga ciaza super-synek 3 lata. 3 ciaza-od 6 tygodnia zagrozona. Zaczelam krwawic. Okazalo sie, ze to krwiak i musialam lezec. Zaraz mi sie szyjka zaczela skracac i ogólnie cala ciaza bylo \"cos\". Córka sie urodzila, teraz ma 7 miesięcy. Najważniejsze by pozytywnie myslec. Wiem, ze sie stresujesz, to oczywiste. Kazda mama chce tego co najlepsze dla dziecka. Jednak pozytywne myslenie jest bardzo ważne

2019-02-06 22:09

Po poronieniu to ja się nie dziwię że się drzy o malucha w brzuchu wiem sama że jak by się udało w ciążę zajść to też będę mieć wiecznie nerwy czy wszystko ok czy serduszko bije zresztą już w 1 ciąży martwiłam się nawet słuchałam stetoskopem czy słychać malucha w brzuchu.

2019-02-06 21:58

Burdzioszki jak najbardziej jest to normalne zachowanie. Martwisz się o swojego maluszka i czekasz niecierpliwie na usłyszenie serduszka. Może nie z każdym tak jest, ale im człowiek bardziej doświadczony i oznajmiony w temacie tym bardziej myśli czy wszystko będzie dobrze. U mnie było podobnie. Przy drugiej ciąży też czekałam aż usłyszę bicie serduszka. Później czy prawidłowo się rozwija o czy donoszę do końca ciążę. Przy pierwszej ciąży jakoś mniej było tych obaw. Także głowa do góry i myśl pozytywnie:)

2019-02-06 14:41

Ja niestety pierwsze dziecko poronilam w 12 tyg z drugim było wszystko ok z synem w 4 tyg pojawiło się krwawienie oczywiście przerażenie płacz itd. Dzięki Bogu urodził się zdrowy i po terminie. Teraz też za każdym razem drze żeby nie zobaczyć żadnego plamienia itd

2019-02-06 12:00

Ja jestem w drugiej ciazy (jutro termin!), i tez zaobserwowalam, ze w pierwszej ciazy bylam bardziej \"wyluzowana\", mniej mialam zmartwien i stresow. Wydaje mi sie ze ogolnie zycie z dzieckiem dostarcza mamie juz troche wiecej wrazen niz w pierwszej ciazy, kiedy to mozna sie skupic calkowicie na sobie, odpoczac, masowac brzuszek itd., no i tak jak pisza dziewczyny, czlowiek jest starszy, bardziej doswiadczony i bardziej swiadomy zagrozen... Ja teraz w 2. ciazy mialam krwawienia i to byly naprawde dramatyczne dla mnie chwile. W pierwszej ciazy jakos do wszystkiego podchodzilam bardzo optymistycznie, ta ciaza byla taka wyczekana i wymarzona i w ogole nie wyobrazalam sobie, ze skoro juz w niej jestem, to mogloby sie wydarzyc cos, co mi ja \"zepsuje\". Oczywiscie jakis tam stres o dziecko byl, troche obawa przed porodem, ale paradoksalnie teraz w 2. ciazy ten porod mam przed oczami juz od dobrego miesiaca, ciagle mi sie sni, ciagle o nim mysle... :P

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna