result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (265 Wątki)

Sucha, pękająca skóra dłoni

Data utworzenia : 2019-04-03 08:40 | Ostatni komentarz 2021-01-11 17:27

Megg

2445 Odsłony
245 Komentarze

Dziewczyny problem z suchymi dłońmi miałam od zawsze, kremy z mocznikiem bardzo mi pomagały. W ciąży problem się nasilił i jak tylko w ciągu dnia moje dłonie maja większy kontakt z wodą to szybko stają się suche, a przy zgięciach palców pojawiają się mikro pęknięcia. Nie mogę wtedy stosować żadnego kremu, bo bardzo szczypie. Biorę witaminę C, używam żelu cerkopil i efektów brak, nie mam już pomysłu co jeszcze mogę zrobić, może miałyście podobny problem i macie patent jak skutecznie zaradzić takim dolegliwościom?

2019-04-05 00:45

Ja sama olej kokosowy stosuje i tak pomyślałam o nim. To taki naturalny balsam. Oby pomogło. A co do wody po kapuście to ja uważam, że wyrzadzi krzywde. Skoro ręce są spierzchniete i z takimi problemami to przecież kapusta-kwas będzie bardzo niekorzystny. Doprowadzi to do jeszcze większego dyskomfortu. Z pewnością skóra by piekła i stała się zaczerwieniona.

2019-04-04 23:38

Może masz nadmiar witaminy i skóra się broni w ten sposób i efekt jest odwrotny. Może spróbuj domowe sposoby wymocz dłonie w wodzie po kapuście kiszonej albo może oliwka dla dzieci pomoże

2019-04-04 09:19

Cześć. Moje patenty : co roku zbieram i susze płatki nagietka które maceruję w oleju (ten olejek stosuję nie tylko na dłonie), pomaga mi też olejek kokosowy i masło (akurat masło jest zwykle pod ręką, jednak zachęcam do zebrania nagietka w tym roku i przetestowania

2019-04-04 08:42

Megg jakby coś było wiadomo mi to oczywiście napisze :)

2019-04-04 08:24

Dzięki dziewczyny za wszystkie rady :) Poczekam jeszcze parę dni i zobaczę czy będzie poprawa. Zupełnie zapomniałam o oleju kokosowym, być może zakupię przy okazji w gemini lub melissie, a gdybyście miały informację o darmowej dostawie to dajcie znać, bo mam zamówienie, ale drobne rzeczy i nie kwalifikuję się kwotowo do darmowej dostawy.

2019-04-04 08:07

Mama gratki wlansie tak :) I są jeszcze rękawiczki hybrydowe :)

2019-04-04 06:41

No tak, ale w takim razie kupując je, trzeba zwrócić uwagę na to aby były właśnie bez talku.

2019-04-03 20:48

Są też rękawiczki winylowe i lateksowe bezpudrowe.