result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (265 Wątki)

Sucha, pękająca skóra dłoni

Data utworzenia : 2019-04-03 08:40 | Ostatni komentarz 2021-01-11 17:27

Megg

2438 Odsłony
245 Komentarze

Dziewczyny problem z suchymi dłońmi miałam od zawsze, kremy z mocznikiem bardzo mi pomagały. W ciąży problem się nasilił i jak tylko w ciągu dnia moje dłonie maja większy kontakt z wodą to szybko stają się suche, a przy zgięciach palców pojawiają się mikro pęknięcia. Nie mogę wtedy stosować żadnego kremu, bo bardzo szczypie. Biorę witaminę C, używam żelu cerkopil i efektów brak, nie mam już pomysłu co jeszcze mogę zrobić, może miałyście podobny problem i macie patent jak skutecznie zaradzić takim dolegliwościom?

2020-09-06 20:54 | Post edytowany:2020-09-06 20:54

DoNiWe dokładnie. A w czasie pandemii jak ruszyło to każdy chce się odbić i nabiera nie wiadomo ile klientow

2020-09-06 20:47

Dużo zakładów tak robi, zwłaszcza teraz bo chcą się odbic za ten czas kiedy były zamknięte. Mnie denerwuje to jak jest kilka klientek na jedną fryzjerkę a jeszcze gorzej jak są praktykantki i co chwile ktoś inny grzebie we włosach.

2020-09-05 20:50

Aneczka widać komu zależy na kliencie a komu na kasie.pewnie nie jeden zakład tak funkcjonuje.

2020-09-05 20:41

Pati i masz rację bo to lekka przesada. Takie branie na siłę żeby więcej osób w dany dzień przyjąć i wiecej zarobić. A nie zadbać o komfort kobiety podczas wizyty 

2020-09-05 20:30

Miewam tak co jakiś czas i często w kącikach paznokci mi peka i robią się rany. Niestety nie umiem wyczuc w jakim okresie mi się to dzieje mam wrażenie że gdy mam osłabiony organizm bo to nie jest cały czas tylko się wznawia, napewno proponuję nie tylko kremy ale też witaminy brać na wzmocnienie. 

2020-09-05 15:09

u mnie 6h by nie przeszło, moja mała jest tak do mnie przywiązana że nawet jak mogę wyjść na godzinę to święto

2020-09-04 22:17

Rena no to dokładnie jak u mnie , mnie to zawsze denerwowało ale teraz jakoś mi nie przeszkadzało ale mimo wszystko żeby tyle siedzieć to jak ktoś chodzi do pracy to trzeba brać wolne hehe .

Aneczka , DoNiWe no ja właśnie będę chciała znaleźć takiego fryzjera który będzie zajmował się mną , bo kto ma tyle czasu żeby tam siedzieć 

2020-09-04 20:56

Pati ja tak.mialam że fryzjerka zajmowała sie tylko mną. Nie było tak że w między czasie kogoś innego wzięła