Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (435 Wątki)

Waga ciężarnej, oczekiwania vs rzeczywistość:)

Data utworzenia : 2017-05-16 00:44 | Ostatni komentarz 2022-08-26 10:14

Konto usunięte

14079 Odsłony
1000 Komentarze

Mamuśki i kochane ciężarówki! Jak w trakcie ciąży zmieniała się Wasza waga? Czy od razu od pierwszego trymestru zaczełyście przybierać, chudnąć, a może ten czas nie wpłynął na kilogramy? W których tygodniach Wasza waga zaskoczyła szybkim wzrostem? Czy faktycznie pod koniec ciąży już nie przybrałyście, czy wręcz przeciwnie dopiero pod koniec zrobiłyście się ciężkie? Kiedy znajomi/ rodzina zauważyła u Was brzuszek? Jego wielkość szła w parze ze wzrostem wagi? Dajcie znać czy po urodzeniu szybko zniknęły nadprogramowe kg, zostały, a może wręcz jest ich mniej niż przed ciążą? Piszcie koniecznie! Pozdrawiam

2017-10-12 06:19

Przy każdej ciąży z tyciem trzeba uważać ponieważ jeśli za dużo przytyjemy nie będzie to dobre ani dla nas ani dla naszego maluszka. Oczywiście nie ma mowy o jakichś dietach czy znaczny ograniczeniach jedzenia bo tego w ciąży robić też nie można. Ale warto zwracać uwagę na to co jemy.

2017-10-12 00:40

Ja zaczelam tyc dop od ok. 3-4mc i przez cala coaze przytylam 11kg talze takżenie za dużo...a zobaczymy jak będzie przy drugiej ciazy...ja tam o tycie sie nie martwię bo akurat bardzo chce przytyć a inaczej nie mogę;-)

2017-08-15 22:13

CIĄŻA 1 Z 65 POSZŁO DO 82 CIĄŻA 2 Z 55 POSZŁO DO 75 CIAZA 3 Z 63 POSZŁO DO 75

2017-08-14 19:28

ja bedac w ciazy tyc zaczelam cos dopiero w 4 miesiacu ale za to strasznie przy wzroscie 160 przytylam 31 kg wiem masakra ale to moja wina malo jadlam ale za to duzo pilam sokow i napoi kolorowych a co za tym idzie same cukry po ciazy waga oczywiscie spadła ale to jak karmilam piesia to kg. szly w dol przestałam i mimo ze staram sie jesc zdrowo i cwiczyc chociaz po calym dniu sama z dzieckiem nie jest to latwe to waga nie specjalnie leci w dol juz 5 mieisecy po porodzie a brzuszek dalej jest mzoe dla tego ze cessarka byla nie wiem napewno do wagi 48kg sprzed ciazy nie wroce :(

2017-08-14 10:04

Ja w pierwszej ciąży przytyłam 25 kg! :O Ale, gdy urodził się nasz ukochany synek, w ogóle nie myślałam o sobie, swoim brzuszku i kilogramach (a rodziłam przez cc, więc schodziły one nieco wolniej) - byłam tak pochłonięta maleństwem, że nie było to dla mnie w ogóle ważne. Dbałam o dietę, aby niczego mi (i dzidziusiowi) nie brakowało, ale nie odchudzałam się. Aż pewnego dnia, mniej więcej po 8/9 miesiącach, przymierzyłam dżinsy i kilka ubrań sprzed ciąży i pasowały :) Tak więc udało mi się wrócić do wagi bez zbędnego trudu i tak troszkę mimochodem. Teraz jestem w 37 tc, przytyłam dosłownie niecałe 12 kg (przy czym do 4 miesiąca w ogóle nie było widać po mnie ciąży, wręcz mam wrażenie, że przez pierwsze dwa miesiące schudłam, choć nie wymiotowałam), więc tak raczej prawidłowo. Dbam o zdrową, zbilansowana dietę, ale też nie odmawiam sobie smakołyków :) Pewnie jeszcze kilogram lub dwa mi przybędą do końca ciąży, bo maluszek rośnie jak na drożdżach (teraz waży 3200 g). Ciekawa jestem tylko jak tym razem - po trzydziestce ;) - uda mi się zrzucić zbędne kilogramy ;)

2017-07-17 14:40

Do 5 miesiąca przytyłam 4 kg, było to praktycznie nie widoczne, brzuszek zaczął się zaokrąglać od 6 miesiąca, koło 27 tygodnia przytyłam kolejne 5 kg, jestem już prawie na finiszu i mam kolejne 5 kg, razem 14 kg, myślę, że max. będzie 15 kg, czuję się ok, poszło mi głównie w brzuch i piersi, biodra praktycznie bez zmian, uda minimalnie, stopy nie puchną, więc w każdym trymestrze tyłam mniej więcej proporcjonalnie, zobaczymy jak będzie z traceniem wagi po porodzi, odliczam dni do CC :) skóre nawilżam od początku, nie mam rozstępów, przebarwień, linia Negra tez praktycznie nie widoczna, będę tęsknić za brzuszkiem :)

2017-07-13 16:23

Silver słonko no ja sie zastawiam tym ze statuje z nadwagi no i ze od samego poczatku nie moge patrzeć na słodycze bo od razu toaleta i randka z sedesem :-) teraz juz raz na jakos czas sobie pozwalam no ale pilnuje sie jak moge <3

2017-07-13 13:10

U mnie aż o 20kg ale po miesiącu już było ok ;) po 2 dniach jak wróciłam ze szpitala już miałam 10 mniej bo głównie wód dużo miałam. Później mała z piersi piła i szybko schodzilo ;) a brzuszka nie ma i nie została żadna faldka ani nic także jestem zadowolona ze tak szybko się udało ;)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna