Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (179 Wątki)

Leżaczek bujaczek huśtawka

Data utworzenia : 2017-09-10 10:55 | Ostatni komentarz 2020-09-20 22:14

anka_01

2713 Odsłony
45 Komentarze

Zastanawiam się nad kupnem leżaczka bujaczka takiego który sam buja, ma któraś z was może? Jakie są wasze opinie na ten temat? Dzieci chętnie w tym leżą czy raczej nie chcą. Moja ma za niedługo 4 miesiące i czasem lubi być wzięta na rece i obserwować co robimy, myślę że jakby miała leżaczek to by w nim leżała i lepiej nas widziała niż leżąc na macie np. Ale pewności nie mam i chcialam was zapytać czy macie jakieś doświadczenia na ten temat?

2018-02-16 16:34

U nas wibracje akurat zupełnie się nie sprawdziły,córa ich nie lubiła :) Ale bardzo lubiła bawić się zabawkami na pałąku który wisiał w bujaczku :)

2018-02-10 22:00

Od którego tygodnia/miesiąca miałaś zalecenie aby kłaść Małą na puzzlach piankowych? Mój leżaczek też ma wibracje i melodyjki, czytałam, że wibracje mogą pomagać w zwalczaniu kolek u maluszków.

2018-02-10 19:24

Mnie rehabilitanta uczulała, żeby dziecko powyżej dwóch godzin dziennie nie spędzało w tym leżaczku.Oczywiście jak coś robię w trakcie dnia to Mała w niego wkładam, ale staram się ograniczyć ten czas do minimum. W ogóle ona prosiła żebyśmy jak najwięcej Małą kładli na twardych powierzchniach w ciągu dnia i poleciła kupić puzzle piankowe i na nich sie z Małą bawić.

2018-02-10 18:19

Dokładnie ważne jest zeby dziecko za długo nie bylo w tym lezaczku bo nie jest dobre na kregoslup.Bardziej dla mnie jest pomocny jak chce cos zrobic,ugotować czy troszke posprzątać.

2018-02-10 12:48

Ja mam leżaczek- bujaczek z Fisher Price i taki, który posiada wibrację i melodyjki. Jest mi bardzo pomocny, szczególnie w kuchni, gdy gotuję, wtedy synek w nim siedzi chwilkę.Staram się nie dawać go na długo-bo wiadomo kręgosłup, ale są sytuacje, że bardzo pomaga. Lubi w nim być, ale nie za długo.

2018-02-10 09:57

Mamusie, leżaczki są po to aby ułatwić nam codzienność i opiekę. Jeśli nasz maluch będzie spędzał w nim czas, oczywiście z rozsądkiem, nic nie może się stać. Huśtawki są testowane, jeśli bujaczek ma pozycję całkiem leżącą przeznaczoną już dla noworodka to nie mamy czym się martwić. Wszystko co z umiarem jest dopuszczalne.

2018-02-09 21:20

My mamy bujaczek i jestem bardzo zadowolona !!! Ma go po synku i jest niezastąpiony:) Uwielbia w nim leżeć jak byla malutka to czesto w nim zasypiała a teraz moge cos robic a ona mi w nim leży i zabawi sie gryzaczkami.Jest naprawdę przydatny oczywiscie nie leży w nim ciagle ale gdy tylko chce cos zrobić to ją do niego wkladam bo w łóżeczku czy na lozku nie bardzo chce leżeć.

2018-02-08 13:56

Bujaczek już kupiłam. Postaram się żeby dłuższe drzemki były w łóżeczku, ale widzę że u szwagierki jest niezastąpiony.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna