Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (179 Wątki)

Sposoby na przeniesienia łóżeczka niemowlaka z pokoju rodziców do innego pokoju

Data utworzenia : 2018-01-04 10:11 | Ostatni komentarz 2020-10-08 11:46

bebusiaa

2000 Odsłony
33 Komentarze

Dziewczyny, szykuje nam się mała rewolucja :) Nie wiem, czy dobrze zatytułowałam wątek, ale nie wiedziałam dokładnie jak to ubrać w słowa. Ale do rzeczy. Moja córka ma teraz 4,5 miesiąca. Początkowo planowaliśmy, że od początku będzie spała w swoim pokoju i w swoim łóżeczku. Efekt był taki, że zaraz po powrocie do domu ze szpitala przestawiliśmy łóżeczko do naszego pokoju i stoi tak do dziś :) Dziecko od początku spało w swoim łóżeczku i tam śpi jej się najlepiej, nigdy nie uczyliśmy spania/zasypiania w naszym łóżku. Staraliśmy się, żeby strefa naszego łóżka dalej pozostała tylko nasza :) Karmię piersią, wstaję często w nocy na karmienie, więc póki co łóżeczko pozostanie w naszym pokoju, ale po ukończeniu 6 miesiąca powoli będziemy starali się na przenieść córeczkę do swojego pokoju, bo jednak chodzenie na paluszkach w czasie drzemek i wieczorami jest trochę męczące :P Zastanawiamy się nad zakupem elektronicznej niani, ale nie wiem, czy ten pomysł się sprawdzi. Nie chciałabym, żeby córka mocno rozbudzała się w nocy zanim usłyszę ją i przyjdę do niej z drugiego pokoju.. A może Wy, bardziej doświadczone ode mnie mamy, macie jakiś złoty sposób, żeby dziecko łagodnie i bez stresu przenieść do swojego pokoju? Czy któraś z Was używała elektronicznej niani? Czy to się sprawdza? Warto zainwestować?

2020-09-21 22:20

Moja śpi z nami w pokoju ale w naszym łóżku staram się żeby nie spała 

2020-09-20 22:25

Moja 5 latka w nocy przychodzi do nas później 2 latek też i tak w 4 śpimy razem no i jeszcze kot jak gdzieś znajdzie dla siebie miejsce. 

2020-09-01 21:02

Mamaninki to dość wcześnie przenieśliscie do swojego pokoju

 

2020-08-31 22:44

Wszystko zależy jak daleko jest pokój rodziców od pokoju dziecka. U nas jest tak blisko, że nie opłacało się używać niani. Przenieślismy córkę jak miała 4 miesiące i obyło się bez żadnych trudności. Zrobiliśmy jej ciepły, przyjazny pokoik- z lampką nocną, z firanką dziecięcą, z jej zdjęciami :) Miło wspominam te przenosiny.

Konto usunięte

2019-09-28 11:49

My przenieśliśmy córkę do swojego pokoku, gdy miała 4 miesiące. Uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie. Przygotowaliśmy jej pokój, wszystko ma w jednym miejscu a my mamy luźniej u siebie. Mam również nianię elektroniczną, ale zazwyczaj słysze ją bardzo szybko. Zależy jak bardzo oddalone są pokoje od siebie.

2018-02-08 13:18

A dla mnie chodzenie do drugiego pokoju nie stanowiło problemu. Wracałam i od razu zasypiałam. Nie budziłam męża, który rano wstawał do pracy, a i my nie budziliśmy maluszka, mieliśmy zdecydowanie większą swobodę. A porównanie mamy, bo ilekroć jechaliśmy do rodziców to córa spała z nami w pokoju. Teraz też będę chciała dzieci mieć razem w jednym pokoju, zobaczymy tylko jak to wyjdzie z budzeniem przez maluszka starszej córki.

2018-02-02 17:16

Ja osobiście nie jestem za tym by przed roczkiem dziecko spało w innym pokoju z doświadczenia powiem że synek czasem ulewal w nocy czy bal się i się budził gdyby nie był w tym samym pokoju to mogłoby być różnie. Na pewno nie jest to za wygodne jak się dziecko często budzi bo sama mama się mega rozbudza idąc do 2 pokoju i później wracając. A jak się ma dziecko w swoim pokoju to w łóżku mozna nawet karmić a później odłoży się do łóżeczka i można iść spac. Mnie takie spacerowanie by rozbudzalo i nie mogłabym później zasnąć a po jakimś czasie na stojaco bym spała. Ale jeśli Już masz takie plany to może warto w nianie zainwestować dla spokoju.

2018-01-31 23:39

w domku czy dość dużym mieszkaniu pewnie niania elektroniczna się sprawdzi ale w niedużym mieszkaniu to raczej zbędny gadżet

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna