result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (110 Wątki)

Sposoby na przeniesienia łóżeczka niemowlaka z pokoju rodziców do innego pokoju

Data utworzenia : 2018-01-04 10:11 | Ostatni komentarz 2020-10-08 11:46

bebusiaa

931 Odsłony
33 Komentarze

Dziewczyny, szykuje nam się mała rewolucja :) Nie wiem, czy dobrze zatytułowałam wątek, ale nie wiedziałam dokładnie jak to ubrać w słowa. Ale do rzeczy. Moja córka ma teraz 4,5 miesiąca. Początkowo planowaliśmy, że od początku będzie spała w swoim pokoju i w swoim łóżeczku. Efekt był taki, że zaraz po powrocie do domu ze szpitala przestawiliśmy łóżeczko do naszego pokoju i stoi tak do dziś :) Dziecko od początku spało w swoim łóżeczku i tam śpi jej się najlepiej, nigdy nie uczyliśmy spania/zasypiania w naszym łóżku. Staraliśmy się, żeby strefa naszego łóżka dalej pozostała tylko nasza :) Karmię piersią, wstaję często w nocy na karmienie, więc póki co łóżeczko pozostanie w naszym pokoju, ale po ukończeniu 6 miesiąca powoli będziemy starali się na przenieść córeczkę do swojego pokoju, bo jednak chodzenie na paluszkach w czasie drzemek i wieczorami jest trochę męczące :P Zastanawiamy się nad zakupem elektronicznej niani, ale nie wiem, czy ten pomysł się sprawdzi. Nie chciałabym, żeby córka mocno rozbudzała się w nocy zanim usłyszę ją i przyjdę do niej z drugiego pokoju.. A może Wy, bardziej doświadczone ode mnie mamy, macie jakiś złoty sposób, żeby dziecko łagodnie i bez stresu przenieść do swojego pokoju? Czy któraś z Was używała elektronicznej niani? Czy to się sprawdza? Warto zainwestować?

2020-09-21 22:20

Moja śpi z nami w pokoju ale w naszym łóżku staram się żeby nie spała 

2020-09-20 22:25

Moja 5 latka w nocy przychodzi do nas później 2 latek też i tak w 4 śpimy razem no i jeszcze kot jak gdzieś znajdzie dla siebie miejsce. 

2020-09-01 21:02

Mamaninki to dość wcześnie przenieśliscie do swojego pokoju

2020-08-31 22:44

Wszystko zależy jak daleko jest pokój rodziców od pokoju dziecka. U nas jest tak blisko, że nie opłacało się używać niani. Przenieślismy córkę jak miała 4 miesiące i obyło się bez żadnych trudności. Zrobiliśmy jej ciepły, przyjazny pokoik- z lampką nocną, z firanką dziecięcą, z jej zdjęciami :) Miło wspominam te przenosiny.

Konto usunięte

2019-09-28 11:49

My przenieśliśmy córkę do swojego pokoku, gdy miała 4 miesiące. Uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie. Przygotowaliśmy jej pokój, wszystko ma w jednym miejscu a my mamy luźniej u siebie. Mam również nianię elektroniczną, ale zazwyczaj słysze ją bardzo szybko. Zależy jak bardzo oddalone są pokoje od siebie.

2018-02-08 13:18

A dla mnie chodzenie do drugiego pokoju nie stanowiło problemu. Wracałam i od razu zasypiałam. Nie budziłam męża, który rano wstawał do pracy, a i my nie budziliśmy maluszka, mieliśmy zdecydowanie większą swobodę. A porównanie mamy, bo ilekroć jechaliśmy do rodziców to córa spała z nami w pokoju. Teraz też będę chciała dzieci mieć razem w jednym pokoju, zobaczymy tylko jak to wyjdzie z budzeniem przez maluszka starszej córki.

2018-02-02 17:16

Ja osobiście nie jestem za tym by przed roczkiem dziecko spało w innym pokoju z doświadczenia powiem że synek czasem ulewal w nocy czy bal się i się budził gdyby nie był w tym samym pokoju to mogłoby być różnie. Na pewno nie jest to za wygodne jak się dziecko często budzi bo sama mama się mega rozbudza idąc do 2 pokoju i później wracając. A jak się ma dziecko w swoim pokoju to w łóżku mozna nawet karmić a później odłoży się do łóżeczka i można iść spac. Mnie takie spacerowanie by rozbudzalo i nie mogłabym później zasnąć a po jakimś czasie na stojaco bym spała. Ale jeśli Już masz takie plany to może warto w nianie zainwestować dla spokoju.

2018-01-31 23:39

w domku czy dość dużym mieszkaniu pewnie niania elektroniczna się sprawdzi ale w niedużym mieszkaniu to raczej zbędny gadżet