Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (181 Wątki)

Sposoby na przeniesienia łóżeczka niemowlaka z pokoju rodziców do innego pokoju

Data utworzenia : 2018-01-04 10:11 | Ostatni komentarz 2020-10-08 11:46

bebusiaa

2026 Odsłony
33 Komentarze

Dziewczyny, szykuje nam się mała rewolucja :) Nie wiem, czy dobrze zatytułowałam wątek, ale nie wiedziałam dokładnie jak to ubrać w słowa. Ale do rzeczy. Moja córka ma teraz 4,5 miesiąca. Początkowo planowaliśmy, że od początku będzie spała w swoim pokoju i w swoim łóżeczku. Efekt był taki, że zaraz po powrocie do domu ze szpitala przestawiliśmy łóżeczko do naszego pokoju i stoi tak do dziś :) Dziecko od początku spało w swoim łóżeczku i tam śpi jej się najlepiej, nigdy nie uczyliśmy spania/zasypiania w naszym łóżku. Staraliśmy się, żeby strefa naszego łóżka dalej pozostała tylko nasza :) Karmię piersią, wstaję często w nocy na karmienie, więc póki co łóżeczko pozostanie w naszym pokoju, ale po ukończeniu 6 miesiąca powoli będziemy starali się na przenieść córeczkę do swojego pokoju, bo jednak chodzenie na paluszkach w czasie drzemek i wieczorami jest trochę męczące :P Zastanawiamy się nad zakupem elektronicznej niani, ale nie wiem, czy ten pomysł się sprawdzi. Nie chciałabym, żeby córka mocno rozbudzała się w nocy zanim usłyszę ją i przyjdę do niej z drugiego pokoju.. A może Wy, bardziej doświadczone ode mnie mamy, macie jakiś złoty sposób, żeby dziecko łagodnie i bez stresu przenieść do swojego pokoju? Czy któraś z Was używała elektronicznej niani? Czy to się sprawdza? Warto zainwestować?

2018-01-27 22:41

Alice nie taki wstyd;-) ja spalam z synkiem do 3roku z względu ze maz przyjeżdża co 10dni na 3dni wiec smutno bylo mi tak spac samej i brslam.synka do siebie a pptem spal sam a teraz przez zime jakos znow biore synka do siebie czasem i bardziej chce spac ze mna..ale wiem...zle robię i niestety w koncu musze przestac z nim spac bo juz ma 4latka;) i kazda mama tak ma maz się śmieje bo jak synek byl glodny czy chciał pic na snie..bo tak sie nauczyl..o chyba ja gonral nauczylam bo odrazu reagowalam ze tam no. Minęło ok.3,4godz jak mial ok. 7mc i karmilam mm to odrazu ssal paluszka a ja odrazu soe budzilam a maz nieraz się przebudzal jak synek konczyl juz pic mleko a maz sie śmiał ze on nawet nie slyszal jak synek ssal palca ani kiedy ja poszlam to mleko zrobić, tak samo bylo jajmk synek mowil cos przez sen, czy jak tylko zastęka;-) kazda mama myślę se tak ma;-)

2018-01-17 07:27

No właśnie tak to jest że śpi się na czuwaniu i nasz syn wcale się nie rozbudza do końca zanim do niego pójdziemy.

2018-01-16 23:34

U mnie było tak, że na początku córka spała ze mną - wiem, wielki wstyd! Na szczęście szybko się opamiętałam i zaczęłam odkładać małą do swojego łóżeczka. Aktualnie ma 4 miesiące, a już czasem śpię w innym pokoju - jeśli do tej pory budzisz się bez problemu do dziecka, to obejdzie się bez niani - przynajmniej u mnie tak jest. Wika śpi nocą, a jeśli zapłacze czy mówi coś to od razu się budzę - myślę, że u Ciebie będzie podobnie! :) Powodzenia!

2018-01-15 21:02

A dla mnie kamerka była trochę zbędna, no bo niania miała służyć, by słyszeć dziecko jak śpi i się obudzi. Natomiast żeby mieć kamerkę, zostawić dziecko i być gdzie indziej i robić coś innego i patrzeć w kamerkę to jakoś nie dla mnie. Kuchnię mamy otwartą więc córcię na oku miałam zawsze, może stąd nie wyobrażam sobie takiego rozwiązania.

2018-01-08 13:35

Moja znajoma używała elektronicznej nani z kamerką więc mogła sobie podglądać co robi mała. Bardzo sobie zachwalała takie rozwiązanie :)

2018-01-07 23:31

Siostra tez od poczatku uczyła ze byla głośno jak jek synrk spal, moz nie głośno bardzo ale normalnie chodziła, rozmawiała z mezem, ogladali filmy i jej synek zawsse soal spokojnie vez przebudzenia sie...ale różnie tez bywa z tymi dziećmi, teraz siostra ma córkę i tak samo uczyła i było głośno a tym bardziej że jeszcze ma brata starszego ale czasem sie przechodzi..takze nie ma reguły chyba czy nauczony w ciszy czy jak jest głośniej bo nawet dorosły sie obudzi jak jest głośno no ale różne sa dzieci...Także jesli chcesz sie do tego zabrac to lepiej wcześniej niz później..ja jak oduczalam synka spania z wozka i kolyszac go nieraz na spanie w lozku to mialam 2-3noce nie przespane za nim synek juz ladnie zasypial bez przebudzenia się.

2018-01-07 17:05

Myślę, że będziesz i tak na tyle czujnie spać, że szybko zareagujesz. Myślę, że niania jest zbędna, u nas przydała się dopiero przy piętrowym domu, a mieszkanie mamy duże. Ale jak będziesz spokojniejsza to oczywiście możecie jakąś niedrogą nawet nianię kupić, bo i zasięg nie będzie musiał być ogromny. Nie bój się przeniesienia, bo może wcale nie ma czego:) W domu córa śpi w swoim pokoju, ale jak nocujemy u rodziców to z nami. Od początku nie reagowała na zmianę :)

2018-01-06 12:05

Mieszkanie mamy małe, ale teraz kiedy mała śpi z nami w pokoju, to tylko kwęknie w nocy, jeszcze nie zdąży zapłakać, a ja już jestem przy niej i dlatego boje się, że mimo bliskość drugiego pokoju, zanim dobiegnę do małej w nocy to już się na tyle rozkręci, że ciężko będzie ją uspokoić. Stąd właśnie pomysł elektronicznej niani. Na razie jeszcze jej nie przenosimy, czekamy na magiczny czas skończonego pół roku ;) Być może niedługo będziemy się przeprowadzać i moze to będzie odpowiedni moment na odseparowanie od rodziców ;)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna