result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (108 Wątki)

Sklepy internetowe z ubrankami

Data utworzenia : 2018-07-01 08:54 | Ostatni komentarz 2020-07-30 12:15

Olimama

2757 Odsłony
96 Komentarze

Znacie jakieś dobre sklepy internetowe z nie drogimi ubrankami dla niemowląt? Coś innego niż smyk czy 5-10-15 ale też z fajnymi promocjami? Synek wszedł w fazę obiadków i wszystko się strasznie brudzi. Nie kupuję mu używanych ubranek ale też nie chcę wydawać \"majątku\" na nowe ubranka. Coś ktoś wie? :)

2018-07-04 08:28

txm często ma tanie ciuszki.

2018-07-02 17:09

Ja bardzo fajne ubranka i w świetnej cenie kupiłam na Dolce Sonno: https://www.slodkisen.com.pl/ To jest strona producenta i mają rzeczy naprawdę świetnej jakości, z bardzo dobrej bawełny i myślę, że w atrakcyjnych cenach.

2018-07-02 13:44

Teraz sa bardzo duże wyprzedaże w wielkości sklepów. Popatrz na 5-10-15, ja często kupuję tam ubranka bardzo tanio zwłaszcza na wyprzedaży. Jakościowo dobre i fajne. Polecam także smyka, bo tam podczas rabatów jest tanio, ale także H&m, Reserved Kids, Next.

2018-07-01 15:06

Kik nie ma sprzedaży internetowej z tego co widzę więc odpada. Nie opłaca mi się 60 km jechać :D

2018-07-01 12:07

Czasem w H&M też są promocje na ubranka i dodatkowe rabaty, jeśli ma się kartę u nich (aplikacja). W Reserved również co jakiś czas robią wyprzedaże, jak również C&A. Taniej niż w Pepco trudno będzie znaleźć. Może Kik jeszcze? Mają podobny asortyment do Pepco.

2018-07-01 11:06

Interesują mnie bardziej ceny jak z Pepco właśnie gdzie ubranko wychodzi za 5-8zł. W smyku idzie tak kupić ale może znacie jeszcze coś podobne cenowo do pepco? Handmade itp są drogie, nie dam 20 zł za body.Chyba że w 3-5 cio paku :)

2018-07-01 10:15

Jeśli nie chcesz przepłacać, polecam Pepco :) Jak są fajne promocje, bodziaki czy bluzeczki można kupić nawet po 4-5 zł. Tylko trzeba patrzeć na jakość materiału, bo niektóre ubranka z tego sklepu wyglądają źle już po pierwszym praniu. A dlaczego nie chcesz kupować używanych? Ja nie mam teraz czasu na bieganie po sklepach więc szukam okazji na olx. Bardzo często ktoś sprzedaje ciuchy nowe lub w bardzo dobrym stanie w cenie od 2-3zł. Też nie stać mnie na wydawanie fortuny na nowe ubranka tym bardziej, że dzieci niesamowicie szybko rosną i to wg mnie wyrzucanie pieniędzy w błoto, poza tym przy nauce jedzenia posiłki lądują dosłownie wszędzie i nieraz nie wszystko jestem w stanie odplamić.

2018-07-01 09:50

Nie drogie są w pepco ;)littlediamond też mają nie drogie i ładne. ja uwielbiam ubranka handmade . Więc firmy jak mauala, fajnieubieramy , black star , słów village wszystko można znaleźć na instagramie ;)