Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (179 Wątki)

Słuchawki wygłuszające hałas

Data utworzenia : 2018-11-11 22:07 | Ostatni komentarz 2023-12-11 10:28

KontrolaJakosci

2078 Odsłony
44 Komentarze

Zadręczała mnie myśl że jak urodzi się moje dziecko to w tym czasie sąsiedzi będą mieli najprawdopodobniej remont, co wiąże się z hałasem. Przy niemowlaku będę potrzebowała przecież ciszy, a x godzin nie będę spacerowała z wózkiem po okolicy zaraz po porodzie. Znalazłam jednak sposób- słuchawki wygłuszające które można zakładać dzieciom już od 0+ Znacie ten produkt? Co o nim sądzicie? Podobno świetnie się sprawdza podczas imprez weselnych lub przy pokazach sztucznych ogni.

2023-12-11 10:27

My na grudniowym też nie byliśmy. Ale byliśmy na styczniowym i było minus 33 stopnie. Niektórzy to wódkę rosołem przepija li, a w nogi mega okropnie szczypało. Sala była kiepsko ogrzewana niestety... Teraz chyba się nie zapowiada żeby było aż tak zimno :) 

2023-12-10 21:20

Mazia to takie grudniowe wesele Wam się trafiło? Jestem ciekawa jak jest na takich weselach, nigdy nikt w rodzinie się nie zdecydował. 

2023-12-09 11:40

no ode mnie też pożyczają słuchawki babki dla mniejszych dzieci niż pół roku i dają radę . Ja teraz słuchawki biorę dla 2.5 latka, ale jestem przekonana, że nie będzie ich chciał i będzie je nosiła 5-cio latka bo ona nie lubi hałasu na takich imprezach i woli siedzieć na dworze, a że wesele za 2 tygodnie to na dworze nie posiedzi 

2023-12-08 21:40

Oj tak, również szukałam czegoś dla mniejszych dzieci, ale nic nie znalazłam, dlatego zamówiłam to co było dostępne:) oprócz naszej małej na imprezie 2 dziewczynki też miały te same (9miesieczna i 2,5letnia)

2023-12-07 11:31

też tak uważam bo jednak ten hałas na weselach dla takiego malucha jest zbyt duży 

2023-12-06 20:43

Zawsze lepiej to mieć niż później żałować, że coś się wydarzyło;p

2023-12-06 10:23

one niby są od 6 miesiąca, ale nie ma innych dla dzieci mniejszych. Jest opaska , którą można dostosować do dziecka , więc tak naprawdę każdemu można założyć :)

2023-12-05 22:17

MamaEm sprawdzają się. robiliśmy testy w domu - muzyka szła na pół głosu w telewizji i mała nawet nie odwróciła głowy w tamtym kierunku, zero zainteresowania :) z naszego punktu widzenia: sprrawdzają się, ale ja nie miałam sumienia aby miała je cały czas na uszach, bo chciałam żeby troszkę też jej głowa odpoczęła. nie są mocno ściskające, ale jednak taka mała główka jest poddatna jeszcze i dlatego zdejmowaliśmy. producent na swojej stronie nie poleca zakładania takich słuchawek poniżej 6m życia, ale są ludzie (w tym my), którzy to robią - w granicy rozsądku oczywiście :) z ciekawosci sama ubralam te słuchawki i faktycznie nic nie słychać, a jeśli juz to baaaaardzo niewiele, bardziej taki szmer :) 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna