result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Małe dziecko (39 Wątki)

Przygotowania do zimy - kombinezon/kurtka

Data utworzenia : 2017-09-25 16:42 | Ostatni komentarz 2020-08-12 21:14

Maggda

4000 Odsłony
119 Komentarze

Kobietki zbliża się zima. Powoli tworzę listę zakupów ubraniowych dla mojej rocznej córki. I tu pojawiają się dylematy, co kupić? Kurtkę zimową czy kombinezon? A może jedno i drugie? Jeśli kombinezon to jedno czy dwu częściowy? Czy znajdę na takie małe rączki rękawiczki \"palczatki\"? Czy tylko te z jednym palcem? Co się u Was sprawdziło?

2017-09-27 20:54

Ubranka tez mam kupione na najbliższy rok, ale jak teraz wyprałam te najmniejsze i poukładałam to jakoś mało mi się ich wydaje. Ja szalałam na promocjach, bo niektórych nie dało sie nie kupić :)

2017-09-27 18:36

Rzeczywiście nieźle jesteście zaopatrzone. Ja raczej stopniowo uzupełniam zapasy, choć tak ogólnie te trochę uzbierało się już tego, ale też na pewno przyda się.

2017-09-27 18:31

To dla moich maluchów jeszcze za duże na razie

2017-09-27 18:23

Dziewczyny - działamy podobnie :)) ja juz mam ciuszki na jakiś rok, oczywiście coś trzeba będzie pewnie dokupić :) A jeżeli któraś z Was potrzebuje kurtki to w Lidlu od 2 października będą zimowe po 44 zł od rozmiaru 86 :)

2017-09-27 18:17

Ja również tak robię i cały strych mam w rzeczach które są przygotowane na kolejne lata życia moich maluchów

2017-09-27 13:29

Ja też kupowałam na potęgę... przede wszystkim w lumpach ;-) Wyszłam z założenia, że jak Maleńka będzie na świecie to nie będę miała na to ani czasu ani ochoty, więc zrobiłam zakupy na cały rok ;-) Wszystko jest poprane i posegregowane w kartonach- opisane czeka na swoją kolej :-)

2017-09-27 08:22

izapodg jestem pod wrażeniem Twoich zakupów, myślałam, ze my mamy dużo, ale widzę, że mnie przebiłaś :)

2017-09-27 03:56

BabaYaga - spiworki juz też mam (różnej maści, nawet już i do spacerówki) zakupione w ciuchu :) przyszalalam w tym roku z zakupami, ale cała ciąże powoli kupowałam i głównie za grosze, porzadnie wypralam (zawsze najpierw w 60 C w proszku dla dorosłych, a później kolejne pranie w 60 C w Loveli i podwójne płukanie), a teraz będzie jak znalazł :)