Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Małe dziecko (94 Wątki)

Przygotowania do zimy - kombinezon/kurtka

Data utworzenia : 2017-09-25 16:42 | Ostatni komentarz 2021-08-02 17:17

Maggda

6275 Odsłony
135 Komentarze

Kobietki zbliża się zima. Powoli tworzę listę zakupów ubraniowych dla mojej rocznej córki. I tu pojawiają się dylematy, co kupić? Kurtkę zimową czy kombinezon? A może jedno i drugie? Jeśli kombinezon to jedno czy dwu częściowy? Czy znajdę na takie małe rączki rękawiczki \"palczatki\"? Czy tylko te z jednym palcem? Co się u Was sprawdziło?

2017-12-04 13:29

BabaYaga poważnie kupujesz ubranka dla własnego dziecka w ciuchlandzie? Chyba bym umarła ze strachu jakbym miała dziecku ubranie z lumpeksu nałożyć. Wolałabym sobie od ust odjąć i kupić dziecku no we ubranko bez strachu. Poza tym w głupim Pepco ubranka kosztują groszę więc po co takie rzeczy robić. A jeśli chodzi o pytanie to kurtki są moim zdaniem praktyczniejsze. Ale nowe na litość boską

2017-12-04 13:13

U nas sprawdza się kurtka :-) Natan ma ich 3 i zdecydowanie wystarczy :-)

2017-12-04 12:16

My od jesieni stosujemy i kombinezony i kurtki. Najpierw cienkie a teraz na zimę mamy gruby puchaty kombinezon, z takimi odczepianymi stópkami, który stosujemy na codzienne spacery. A na wyjścia samochodem kupiliśmy ciepłą kurtkę, bo w foteliku wygodniej i jak w dłuższą trasę jedziemy to można szybko zdjąć. Wtedy na stopy nakładamy grube wełniane skarpetki. Są dni kiedy najpierw spaceruję a potem do samochodu wsiadamy np. odbiera i przez kogoś od lekarza to do nosidła wpinam śpiworek bo ma otwory na pasy

2017-11-14 12:31

Moja córa ma jedno i drugie. Kombinezon świetnie się sprawdza na dłuższe spacery, a kurtka na krótsze wyjścia, czy choćby samą drogę do samochodu, czy potem do sklepu. Zakładanie kombinezonu za każdym razem może być męczące. Aczkolwiek, gdybym miała wybierać jedno, to wybrałabym kombinezon, bardziej praktyczny. Rękawiczki były takie doczepiane do kombinezonu. W tym roku szukamy czegoś innego. Myślę, że tak na teraz będą po prostu zrobione na szydełku :)

2017-10-04 00:42

Ja kupilabym kurteczke i kombinezon. Poniewaz ja tak mialam i nie żałuję, na sanki, czy w jakies mrozniejsze dni zakladalam synkowi oczywiscie pody na to jakis sweterek i rajstopki oraz spodenki i na to kombinezon albo sama kurteczke w zaleznosci gdzie szlosmy...lurteczke nie bardziej uzywalam.jak gdzies szliśmy w odwiedzinki czy na zakuoy a na spacery czy sanki w kombinezonie..bo na zakuoy raczej w kombinezonie jiz jest zle takiemu rocznemu dziecku bo takie dziecko juz sie porusza niz chce chodzic bo to sa jego pierwsze monety kiedy zaczal stawiać kroczki ;-) na zime zabezpieczamy sie rowniez w czakpe, szalik, pare par rajstop, body z dl. Rekawkiem u mas bylo najwazniejsze;-) , i cieple sweterki i cieple spodenki;-)

2017-10-03 11:13

@Maggda jest rewelacyjny i do tej pory nam służy... a z ciekawości sprawdziłam ile kosztował i w styczniu go kupiłam za 62 zł plus koszty wysyłki. Więc jak za nowy śpiworek to wcale nie było źle ;-)

2017-09-27 21:39

BabaYaga super sprawa z tym śpiworkiem! Przy córci nie miałam czegoś takiego ale przy drugim dzieciątku na pewno zakupię bo wydaje się być niesamowicie praktyczny i wygodny:))

2017-09-27 21:34

Iza zapotrzebowanie dla swojego maleństwa masz spore ale za takie pieniądze warto:) Ale masz rację z lumpkami, ja też tam sporo rzeczy kupuję dla córci za grosze, także i po kombinezon się wybiorę. Może trafi się coś fajnego:) Moja córka już chodzi także będę poszukiwała kombinezonu z odkrytymi nóżkami. Emmka słuszna uwaga z jazdą w foteliku w kombinezonie, kiedyś o tym czytałam ale jakoś zapomniałam o tym. Wygląda na to, że najwygodniej będzie zaopatrzyć się w kurtę oraz kombinezon zimowy. Wtedy córa będzie przygotowana na każdą okazję:) Mama_Ola jak podasz mi co chcesz i jaki rozmiar, mogę się rozejrzeć na lumpku za czymś dla Twojego \"Batmanka\":) Prześlę Ci paczkę pocztą i zapewne wyjdzie taniej, niż w sklepie bo ceny są masakrycznie wysokie. A jak mam fajny lumpeks z ładnymi ubrankami, tylko trzeba trafić na dobrą dostawę:)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna