result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Małe dziecko (42 Wątki)

Przygotowania do zimy - kombinezon/kurtka

Data utworzenia : 2017-09-25 16:42 | Ostatni komentarz 2020-08-12 21:14

Maggda

4253 Odsłony
119 Komentarze

Kobietki zbliża się zima. Powoli tworzę listę zakupów ubraniowych dla mojej rocznej córki. I tu pojawiają się dylematy, co kupić? Kurtkę zimową czy kombinezon? A może jedno i drugie? Jeśli kombinezon to jedno czy dwu częściowy? Czy znajdę na takie małe rączki rękawiczki \"palczatki\"? Czy tylko te z jednym palcem? Co się u Was sprawdziło?

2017-09-26 10:45

mój maluch w grudniu skonczy rok i tez zastanawiam sie co kupic na zime. Ostatnio sprawdził nam sie kombinezon 1czesciowy i mysle ze taki znow kupimy, aczkolwiek zastanawiam sie jeszcze nad kurtka i wysokimi spodniami na szelkach, bo duzo jezdzimy i rzeczywiscie wygodniejsza opcja podczas jazdy

2017-09-26 04:06

Ewelka - przyszalalam :D a bałam się, że nie będe miała kiedy kupić kombinezonu i zostaniemy pod kreską w zimie :)

2017-09-25 21:50

Zdecydownie popieram i kombinezon jednoczęściowy, śpiworek do wozeczka czy na sanki zawsze się przyda, kocyki jakieś oczywiście a rękawiczki mam takie bez żadnych palców żeby paluszki się grzaly o siebie :P a kurteczka jak najbardziej musi być także ja mam wszystko ;)

2017-09-25 21:49

Trochę zależy to od trybu życia jaki prowadzicie. Jeśli np. dużo jeździcie samochodem to zdecydowanie lepsza jest kurtka, którą łatwo i szybko można ściągnąć, a na czas jazdy nakryć dziecko kocykiem już po zapięciu pasów w foteliku). Dziecko nie powinno jeździć w puchowym kombinezonie, bo znacznie zmniejsza to bezpieczeństwo w razie wypadku, a pasy bezpieczeństwa w foteliku nie utrzymają dziecka. Kombinezon sprawdza się jak jest mroźna zima, często chodzicie na sanki, dziecko lubi chodzić po śniegu.

2017-09-25 20:01

izapodg nieźle jesteście przygotowani :) Ja mam dostac kombinezon od kolegi, mam tez jeden zdobyczny, ale taki na rozmiar 56 i jakiś taki mały mi się wydaje. Na jednej grupie widzę, że dużo dziewczyn kupuje śpiworki i pod te grubsze zakładają bluzy, ale już bez kurtek.

2017-09-25 16:58

Kochana Twoja niunia ma już roczek, moja koleżanka na taki wiek właśnie kupuje kombinezon :) i to zależy czy juz chodzi, jak tak to odkryte nóżki i buciki, jak nie to moze byc zabudowany (chociaż pewnie potrzebujecie już odkryte nóżki :)) Moj niuniek bedzie z nami za 1.5 tyg a ja juz mam 3 kombinezony :D chyba przesadzilam, ale jeden jest mniejszy i troszkę \"lżejszy\" poza tym kupiony w ciuchu na przecenie za 3.5 zł, drugi fajny zimowy od sasiadki za 30 zl, a trzeci na rozmiar 68 tez z ciucha za 15 zl :)

2017-09-25 16:58

Ja miałam kurteczke u mojego kilkumiesiecznego wtedy synka, choc chcialam kombinezon,jednoczesciowy.niestety nie znalazlam. Wiadomo lepiej miec kombinezon bo dla maluszka co rusz wyciagaja sie ubranka spod spodu i ma gołe plecki. Natomiast jak zakladalam kurteczke to koniecznie musialam zalozyc pod spod body i spioszki tak aby mial cale zakryte plecki. rekawiczki palczatki. napewno sie znajdą,ale czy dziecko ma tyle cierpliwosci aby powkladac mu te malutkie paluszki.!? Oj chyba nie,...:-)