Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Małe dziecko (94 Wątki)

Materac do łóżka-jaki wybrać?

Data utworzenia : 2017-11-08 10:02 | Ostatni komentarz 2019-12-06 09:19

motheroftwo

4701 Odsłony
83 Komentarze

Witajcie, przymierzamy się do kupienia synkowi łóżka, gdyż oczekujemy na drugą dzidzię i rzecz jasna starszy łóżeczko niestety będzie musiał odstąpić. I tutaj moje pytanie, jaki materac do łóżka wybrać? Synek będzie miał około 19 msc gdy pojawi się drugie dziecko. Jaki materac będzie najbardziej odpowiedni dla kręgosłupa takiego malucha? Sporo czytałam na ten temat, ale nadal mam mętlik. Stała któraś z Was przed podobnym wyborem? Na jaki materac się decydowałyście?

2019-03-19 17:19

Ja mam materac gdzie jedna strona jest płaska, a druga strona materaca jest w kształcie fal jak do masażu. Za bardzo nie korzystam z drugiej strony materaca. Preferuję tą gładką stronę. W ciągu dnia zuza czy jas leżą na tej stronie do masażu ale do spania tylko gładka strona wchodzi w grę.

2019-03-18 07:33

Kurcze powiem Wam, ze tu mnie zaskoczylyscie; zupelnie o tym nie pomyslalam! Bede teraz Klarci przekladac materac, dzieki za podpowiedz. Tyle lat, a czlowiek wciaz sie jednak czegos uczy!

2019-03-16 23:02

Materac powinno się przekładać co zmianę pościeli. Właśnie, żeby się nie odkształcił. Można przewracać góra dół i głowa-nogi.

2019-03-08 08:34

Mam z kokosem, pod prześcieradłem mamy też podkład, który nie przepuszcza wody, ale w czasie ząbkowania miałam sytuację gdy prałam pościel codziennie, łącznie z podkładem to na niego, a pod prześcieradło podłożyłam taki zwykły podkład, jest cieniutki, nie uwiera, nie przeszkadza :) co do materaca, to sprzedawca nam radził aby co kilka miesięcy odwracać materac aby się nie odkształcił zbyt szybko w jednym miejscu

2019-03-08 00:00

Moja kuzynka miala materac gryka-kokos. Jak ich syn zaczal byc odpieluchowywany to oczywiście kupili te specjalne prześcieradło\" które ma moczu nie przepuszczac. Najwidoczniej bylo slabo zrobione-niby miała tą \'gume\" wiecie specjalne tworzywo. Jednak cos poszli nie tak Młody zaczął im sie drapac, w nocy do nich przychodzil (a nigdy wczesniej tego nie robil bo od zawsze spal sam). I się okazało, że w materacu są robaki. Najwidoczniej zaczęły się rozwijać przez mocz. Jak dla mnie masakra. I my akurat bylismy na etapie wyboru materaca. Postawilismy na lateksowy, akurat polecil nam go pediatra. Bylismy na wizycie kontrolnej i doradzil, ze to najlepszy wybór. Syn sie wysypia i ja sama lubie na nim polezec. Oczywiście jak kupowalismy to stopien twardosci wybieralismy pod syna. Bo jednak jego waga znacznie sie rozni od naszej

2019-03-07 23:51

Syn miał materac pianka gryka kokos, ale właśnie miałam problem z tym że nie mogę ściągnąć pokrowca, żeby go wyprać. Córa ma materac lateksowy ponieważ jest najbardziej polecany przez fizjoterapeutów. Ma ściągany pokrowiec więc jest to też bardzo wygodne. Ale zgadzam się, materac dla dziecko powinien być nowy. Nie mogą być na nim żadne odkształcenia a odkształcenia są zawsze tylko czasami ich nie widać gołym okiem.

2019-03-07 12:40

U nas też gryka kokos, ale trzeba uważać, aby go nie zamoczyć, bo różne dziwne osobniki mogą sie w nim zalęgać.. Niestety po czasie młody nie chciał na nim spać i kupiłam najzwyklejszy piankowy za 30 zł i był to dla niego najlepszy materac.

2019-03-06 08:36

Klara miala materac gryka-kokos. Nie byl zly, ale dla Flory zdecydowalam sie jednak na zakup piankowego materaca z IKEI - jest praktyczniejszy, pokrycie mozna spokojnie wyprac nie martwiac sie, ze gryka czy kokos pod wplywem ulanego/przesiusianego zamoknie i zacznie tworzyc wlasna cywilizacje ;)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna