Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Małe dziecko (94 Wątki)

Maluch sam w pokoju

Data utworzenia : 2019-01-05 22:34 | Ostatni komentarz 2023-06-27 15:01

Mama_Hani

5985 Odsłony
231 Komentarze

Od kiedy wasze maluchy zaczęły spać same w pokoju? Póki co Hania śpi w naszej sypialni ale po weselu zamierzamy zrobić remont i urządzić małej pokoik. Jestem przerażona faktem że miała by spać sama... mała nie budzi się już w nocy na jedzenie, ale bywają takie nocki że płacze przez sen. Martwię się że po prostu nie będę jej słyszeć z drugiego pokoju. Co prawda będzie miała już wtedy prawie dwa latka.. Ale i tak mam obawy. Coś czuję że to będzie tylko pokój zabaw, a mała zostanie z nami.. Jak to było u Was?

2019-09-15 08:48

Zobaczymy jeszcze jak to będzie jak mały się urodzi.. Bo oczywiście nie chce żeby budził Hanie kiedy ona przesypia noce..

Konto usunięte

2019-09-12 11:26

My naszą córeczkę przeprowadzilismy do swojego pokoju a ma 4 miesiące. To w prawdzie 3 metry dalej ale ma swój pokój. Zdecydowaliśmy się bo u nas po prostu już było za ciasno. Córka bardzo dobrze śpi w swoim pokoju, rozgląda się. I zawsze ją słyszę kiedy budzi się w nocy. Myślę, że to dobra decyzja.

2019-09-11 16:45

U nas remont dopiega powoli końca.. Hani pokój w zasadzie jest już skończony czekamy tylko na meble. Ale już na tą chwilę wiem że nie będzie w nim spała póki co.. Nadal mamy problemy z płaczem przez sen a ostatnio to nawet się zdarza że mówi przez sen. Kilka dni temu zaczęła w nocy krzyczeć \"mama żaba!\".. Jak się zerwałam to nie wiedziałam w którą stronę mam biec.. A co dopiero jakby płakała z drugiego końca korytarza

2019-09-05 00:01

My nie mamy takiej możliwości, bo wynajmujemy małe mieszkanie ie po prostu nie ma miejsca na oddzielny pokój dla synka... Dopiero ruszamy z budową domu, więc sam zacznie spać w pokoju, jak będzie miał z 8 lat...

2019-08-05 08:35

Moj syn zaczął sam spac jak mial 1rok i 2 miesiace. Bywaly lepsze i gorsze noce czasem spal z nami ale sie przyzywczail i spi u siebie

2019-07-15 11:11

Moja Klara tez ma czasami zle sny, co prawda nie nazywa tego duchami, potworami, bo ona takich pojec nie zna, (zna ciasteczkowego potwora ale to jest dla niej slowo raczej pozytywne), po prostu budzi sie wystraszona - jesli sie nie myle to jest naturalny etap, ona ma teraz 3,5 roku i wydaje mi sie, ze to naturalne, ze czasem cos jej sie sni i nie zawsze jest to dla niej przyjemne. Zwykle wystarcza przyjsc do niej, poglaskac, potrzymac za raczke i juz zasypia spokojnie znowu.

2019-07-15 10:17

Witam Jestem szczęśliwą mamusią 4 letniej Darii. U nas zaczęły się nocne koszmary i widzenie duchów ewentualnie stworów( wcześniej nie miała styczności ani w bajkach na ekranie ani książkach nikt jej nie wspominał bo jest bardzo wrażliwa)wstawaliśmy w nocy zapalaliśmy światło wyciszałam i powoli rozbudzałam i razem z córką sprawdzaliśmy że nikogo nie ma w każdym zakamarku uspokajała się że pokój jest bezpieczny. Kilka razy to się powtarzało aż samoistnie ustąpiło.

2019-07-03 20:55

Justyna bardzo fajnie, że córka tak opiekuje się Jasiem. Moja córka cały czas mówi, że chciałaby braciszka, albo siostrę i że właśnie będzie go karmiła, bawiła się z nim i przebierała, a co najważniejsze że będzie miała przyjaciela ukochanego. Ciekawa jestem jakby to było naprawdę, czy nie byłaby zazdrosna. Ja niestety bardzo długo musiałam spać w tym samym pokoju co córka, bo w nocy wstawała do 5 razy, wołała pić i siku. Od niedawna ma swoje łóżko, które sobie wybrała, pościel w księżniczki, bo też sobie wybrała i śpi sama.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna