Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Małe dziecko (92 Wątki)

Podróż samolotem

Data utworzenia : 2019-02-12 20:10 | Ostatni komentarz 2019-03-02 12:54

kasaiaa1

2354 Odsłony
29 Komentarze

Po półtoramiesięcznym pobycie w UK wracamy do Polski i czeka nas podróż samolotem. Latał ktoś z was samolotem z niemowlakiem ? Jak wasze pociechy to znosiły?

2019-03-02 12:54

Nie wiem, czy widziałyście artykuł o Pani, która do samolotu przygotowała prezenty dla współpasażerów, bo była to pierwsza podróż jej syna samolotem i miała obawy, że będzie płakać. W prezentach były stopery i słodkości i kartka z informacją :) Dobrze, że podróż minęła spokojnie :)

2019-02-24 12:33

Fajni sąsiedzi w samolocie to też dobra rzecz. U nas w locie powrotnym mieliśmy fajna sąsiadkę która go zagadywała. A podczas lotu tam przed nami siedziały dzieci które zaczepiał.

2019-02-20 19:09

Wiem ze mozna chodzic ale czasem to nie pomga jak dziecko marudne :)

2019-02-20 18:40

Dojechaliśmy do domu podróż nie była taka straszna. Szymek dobrze zniósł lot był dzielny, nie płakała i nie marudził, dzięki ludziom którzy siedzieli obok mnie i zagadywali mojego synka i się uśmiechali do niego

2019-02-19 13:15

Nasz syn też jest energiczny i bardzo się obawialiśmy tego że nie wysiedzi. Lot trwał dwie godziny, w powrotnej skakał po nas ale jakoś dało radę. Z tym chodzeniem po samolocie to też nie tak do końca bo jednak przez część lotu jest zakaz wstawania a jak jeździ obsługa z wózkiem to możliwości ruchu są ograniczone. Oczywiście że są choroby przy których jest zakaz latania, ale nawet osoby po zawałach mogą latać, tylko należy to skonsultować. Lot z maluchem nie jest prosty ale jest to wykonalne. Koleżanka leciała z 4 miesięcznym synkiem sama i była bardzo zadowolona

2019-02-18 23:09

Justynamamajasia oczywiście, że nie może być przeciwwskazań. Ale \'zdrowe\' dziecko też nie musi być....moja córka ma wade serca, byliśmy u kardiologa i mamy zielone światło. Jak najbardziej możemy lecieć. Pani kardiolog powiedziała nam, że osoby z wadami serca mogą latać a nie powinny nurkować. Oczywiscie trzeba wszystko skonsultowac ze swoim kardiologiem, ponieważ każdy przypadek jest inny. Chodzi mi po prostu o to, że mimo chorób dzieci mogą latać samolotem. Należy skonsultować się ze swoim lelarzem by rozwiać wątpliwości

2019-02-17 21:40

Ja nigdy nie latalam z dziećmi samolotem. Nie ukrywam w tym roku mieliśmy lecieć samolotem do Anglii do kuzyna. Ale ze względu problemów zdrowotnych syna zrezygnowaliśmy z tego pomysłu. Lot z małym dzieckiem nie jest łatwy mimo wielu udogodnień. Dziecko musi być zdrowe i nie może być przeciwwskazań do lotu. Każde dziecko lot znosi inaczej.

2019-02-15 00:29

Anka tyle, ze lecąc samolotem dziecko nie musi ciągle siedzieć. Po pokładzie można spacerować. Nosić malucha na rękach. Syn mojej kuzynki mial 8 miesięcy i nawet raczkował po samolocie. Wszyscy pasazerowie na niego uważali. Do samolotu można także zabrać zabawki itp. Moja kuzynka się śmiała, że młody miał więcej miejsca w samolocie niż w ich salonie

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna