result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Małe dziecko (39 Wątki)

Szczupła nóżka- problem z butami.

Data utworzenia : 2019-02-25 23:03 | Ostatni komentarz 2019-12-06 09:32

Mama_Hani

2325 Odsłony
35 Komentarze

Wybrałam się wczoraj na poszukiwania obuwia dla Hani.. nie sądziłam że to będzie takie wyzwanie. Haneczka ma bardzo szczupłą nóżke a przez to ciężko znaleźć dla niej buciki ktore: *nie spadają jej z nogi *są smukłe, nie wyglądają ordynarnie *są profilowane *pasują do wszystkiego i są ładne *mają odpowiedni rozmiar (rozmiar 20-21) JUŻ NA JESIEŃ BYŁ PROBLEM Z BUCIKAMI.. Jakie Wy polecacie sklepy z bucikami? Które nie kosztują miliony..

2019-02-26 06:46

Florka jeszcze bucikow nie potrzebuje; ale z Klara tez mielismy problemy z bucikami - tyle, ze zgola odwrotny! Klara byla bardzo pulchnym maluchem i stopke tez miala dosc \"obfita\" - u nas sprawdzily sie butki elefanten, ale naprzymierzalismy sie okrutnie... Zycze powodzenia w poszukiwaniach, znam ten bol ;)

2019-02-26 05:31

Jak kupowaliśmy sandałki na lato to mieliśmy problem że wszystkie były za szerokie i w końcu w ccc kupiliśmy

2019-02-26 05:29

Ja kupowałam w Okaidi bo mieli śliczne i na wyprzedaży niedrogie a trampeczki były sznurowane i z boku miały suwak wiec łatwo było dopasować. Mieliśmy też ze smyka i bardzo przeciętne. Ale w promo kosztowały 20zł a potrzebowałam czegoś do biegania po działce. Teraz zamówilamw tape a l\'eoil i zobaczymy jakie będą ale ciuszki mają super. Hania jest chyba w wieku naszego synka a u nas na wiosnę 24 kupujemy.